Ennustamine kaartidega

Armsad inimesed,

minu käest on hästi palju küsitud, et kuidas ma kaartide juurde sattusin?

Tegelikult ei ole ma nende juurde sattunud, kaardid on olnud minu kaaslased lapsepõlvest alates. Ma lugesin kaarte juba lapsena, algklassides, see oli kuidagi loomulik mu jaoks, päritud anne. Ei ole kelleltki midagi õppinud. Maarohtude kokku segamine, lahkunud hingede nägemine, nendega suhtlemine, teatud kummalised oskused, mõne olukorra veidi teistmoodi lahendamised ja tuleviku vaatamine on meil suguvõsa naistel põlvest-põlve edasikanduv oskus. Seega, mind tõid kaartide juurde mu geenid ja veri.

Minu jaoks oli see nii loomulik oskus, ma ei ole sellest noorena väga palju valju häälega rääkinud, pole vajadust olnud, aga mu sõbrad-tuttavad ja mõned sõprade tuttavad on ikka alati abi saanud, kui on küsinud.

Ühel hetkel hakkasin aitama ka võõraid inimesi, kes tee minu juurde leiab, see oma küsimustele ka vastused saab.

Kui sa abi otsid, siis võiksid teada, et kui minu poole juba pöördud, siis tee seda oma nimega. Anonüümseid inimesi ma ei aita. Kui soovid, et lahendan su südamemure, aga oma nime kirja alla ei julge panna… Miks mina peaksin sind usaldama kui sina mind ei usalda?

Ei ole mõtet kirjutada ka, et sa elad Saaremaal ja äkki saan ma ise sinu juurde tulla, sul paar sõbrannat veel abist huvitatud. Ma saan iga päev 40-60 kirja, mind on üks, abivajajaid sadu. Kõiki ma aidata ei jõua ka parima tahtmise juures ja kel abi vaja, see tuleb ikka ise kohale. Mitte vastupidi.

Alaealistele ja lemmikloomadele ma kaarte ei pane.

Loomulikult ei tee ma oma tööd tasuta, seega niisama küsimusi saata ei ole mõtet.

MINU VASTTUVÕTURUUMID ASUVAD VAID TALLINNAS JA TARTUS.
TARTUS VÕTAN VASTU 1-2 KORDA KUUS.
PALUN SÕNASTA OMA MAILIS SELGELT KUHU SOOVID VASTUVÕTULE TULLA.
HILJA ÕHTUL JA NÄDALAVAHETUSEL MA KEDAGI VASTU EI VÕTA!
TEEN SEANSSE KA VENE KEELES.
VASTUSEID SAAB KA E-MAILI JA TELEFONI TEEL. Tasumine arve alusel, arvele lisandub käibemaks.
Kui Sa oled siin lehel seetõttu, et Su hing on raske ja Sa tunned, et ise ei oska õigeid otsuseid edasimineku osas langetada, kirjuta julgelt! Olen olemas…

Head soovides
Kirsti