Ennustamine kaartidega

Armsad inimesed!

Minu käest on hästi palju küsitud, et kuidas ma kaartide juurde sattusin? Tegelikult ei ole ma nende juurde sattunud, kaardid on olnud minu kaaslased lapsepõlvest alates. Ma lugesin kaarte juba lapsena, algklassides, see oli kuidagi loomulik mu jaoks, päritud anne. Maarohtude kokkusegamine, teatud kummalised oskused, mõndade olukordade veidi teistmoodi lahendamised  ja tuleviku vaatamine on meil suguvõsas naistel põlvest-põlve edasikanduv oskus. Seega, mind tõid kaartide juurde mu geenid ja veri. Minu jaoks oli see nii loomulik oskus, ma ei ole sellest väga palju valju häälega rääkinud, pole vajadust olnud, aga mu sõbrad-tuttavad ja mõned sõprade tuttavad on ikka alati abi saanud, kui on küsinud.

Ühel hetkel hakkasin aitama ka võõraid inimesi. Kes tee minu juurde leiab, see oma küsimustele ka vastused saab.

Kaarte ei saa kunagi lugeda inimesele läbi interneti või telefoni teel. Selleks, et vaadata kellegi elu,  peab see inimene ikka ise oma energiaga kohal olema. Andma loa. Siis on kõik võimalik.

Kui Sa oled siin lehel seetõttu, et Su hing on raske ja Sa tunned, et ise ei oska õigeid otsuseid edasimineku osas langetada, kirjuta julgelt! Olen olemas…

Head soovides
Kirsti

Foto: Kristjan Lepp / Kroonika