Amburi detsember. Raamatust Taroskoop 2021Sa oled oma parimas vormis: enesekindel, tead mida tahad ja liigud muudkui edasi. Nüüd võid hakata tegema muudatusi oma kodus. Võid alustada remondiga, renoveerida või mida iganes soovid oma koduga ette võtta. Sa tunned end selles osas turvaliselt ja ei tee valesid valikuid. Perekond vajab jälle sinu tegutsemist, saad kõigega hakkama nagu muuseas. Sihid on sul paigas ja kipud isegi olema liiga pedantlik, vahel lihtsalt liiga nostalgiline. Ära korda mineviku vigu, need võivad tulla sisse kiirustades! Natukene hulljulge oled ka, aga see tuleb kasuks, mitte kahjuks. Sa võid luua uue ettevõtte või osta kinnisvara. Üks projekt saab sinu jaoks läbi ja väga edukalt. Kui sul on kaks töökohta, siis ühest loobud, sest sinu jaoks on kõik tehtud, nähtud. Kuula kõiges eelkõige enda sisetunnet – see ei peta sind. Kui soovid saada last, siis nüüd tasub proovida. Kõik uus on sulle avatud! Uued ettevõtmised, uus armastus… Mida soovid? Kirge ja romantikat detsembris jagub, sa oled armunud ja tundub, et kõik areneb liiga kiiresti, aga ega sa ei olegi ootaja tüüp. Õige valik – kaaslane, ma mõtlen.


Suhe toimib ja sellel on tulevikku. Kuu lõpus tuleb tööl väga palju seletamist, keegi on justkui sinu vastu, õelalt kohe, aga sa suudad suruda ta nurka, sind ei ähvarda praegu mitte keegi ega mitte miski. Aasta lõpus naudid armastust – võimalik, et kihlud ja kui asjad niikaugel, siis jõulude ajal abielluvad enamasti Amburid. Hing on rahul, võimalik, et oled rase ja tulevik tundub just selline, nagu sa oled soovinud. Ära siis unusta aasta viimasel ööl panna kirja oma järgmist aastat – sina lood selle, lase fantaasial lennata!
Amburi detsember on võetud minu raamatust “Taroskoop 2021”
Kui tahad teada mida toob sulle aasta 2022, siis minu “Taroskoop 2022” on müügil nii Apollo kui Rahva Raamatu poodides. Kes soovib aga autogrammi ja nimelise pühendusega raamatut, siis selle saab soetada vaid minu e-poest, ikka siinsamal kodulehel.

Ilusat jõulukuud,
Kirsti