AMBURI märts / raamatust “Taroskoop 2022”Kuu algul oled sa kuidagi paheline, kohe selline juurikas. Sul on esiteks ees mingid valikud ja sa ei arvesta siin üldse teistega, oma eesmärkide nimel võid kõigist üle sõita. Silm ka ei pilgu.
Tegeled kohe märtsi algul ka oma tervisega, seljavalud on teemaks, ära jäta ettevõetut pooleli, sa pead oma selja korda saama.
Eesmärgid on sul paigas, võimalik, et astud ise kellegi kohale. Kadedust on su ümber palju, aga sa ei lase end mõjutada. Sa oled praegu enda missioonile pühendunud ja ümbritsev ei lähe sulle üldse korda, arvaku nad sinust mida tahavad.
Kõik su ettevõtmised sujuvad, sul on huvitav ja sa õpid sel ajal päris palju. Pead ka enda teadmisi jagama.
Suhtlemine on praegu pigem üks-ühele, sa oled nõuandja, psühholoog, hea kaaslane, aga seda mitte tasuta. Kõigel on oma hind.
Suhtle sel kuul palju just nooremate inimestega, nemad mõjuvad sulle nagu värskendav imejook, uued suunad, uutmoodi mõtlemine-võta see kõik vastu!Sul on ees mingi vestlus, see võib olla tööpakkumine, sind hinnatakse ja küsi ka väärilist tasu. Endast oled sa heal arvamusel ja kuidagi väga kahe jalaga maas, tead mida teed ja kuhu lähed.
Raha armastab sind märtsis, kasuta seda ära, ka lotopileti ostmine ei ole paha mõte. Kõik rahalised tehingud on soosingus.
Ühe inimesega tekib sul vaidlus ja selle põhjustajaks on see inimene, mitte sina, justkui sulle suunatud negatiivne energia. Sa tõrjud selle inimese sujuvalt enda elust.
Tööl ole ettevaatlik, sa liigud ülesmäge ja ära usalda inimesi, kes kõige rohkem sind ülistavad, siin on tegu meeletu kadeduse ja ussitamisega, saad selja tagant valusa hoobi. Aga see tuleb sulle kasuks ja talle kahjuks. See kuu armastab sind ja teeb liiga nendele, kes sulle kaikaid kodaratesse loobivad.

Heade soovidega,
Kirsti