Ära luba oma tiibu kärpida!
Inimene kurdab, et tahab alustada enda ettevõttega, ammune unistus, tahab teha teoks, aga lähedased laidavad maha. Ära hakka riskima, miks sul seda vaja on, käi ikka palgatööl, hea kindel ju jne….
Küsin millega need lähedased ise tegelevad?
Ikka kaheksast viieni tööl, ei muud. Ei ole unistusi mida nad sooviksid täita. Ei ole ka täidetud unistusi, ei ole ambitsioone.
Nii ta on. Teiste tiibu kipuvad kärpima just need, kellel endal unistusi ja ambitsioone ei ole. Kellel puudub julgus. Nemad leiavad ikka, et püsi rahulikult seal kus oled, ei ole vaja arengut ega muutust, sest nad ise ei julge seda teha.
Enda unistusi täitev ja ambitsioonikas inimene ei laidaks su püüdlusi maha, annaks hoopis head nõu ja hoiataks põhjendades teatavate ohtude eest, aga julgustaks.
Jah, vahel on alustamiseks vale aeg või pole ise veel nii valmis, aga oma unistustest loobuda ei tohi, need viivadki meid elus edasi. Julgus ja pealehakkamine on head omadused, selliste inimestega me seda maailma ehitamegi.
Ära luba oma unistusi maha teha ega enda tiibu kärpida. Unista suurelt ja püüa oma unistusi, muidu ühel päeval vanana istud ja mõtled: “oh, oleks võinud…”