Armumaagia.Ikka ja jälle toob mu postkast minuni kirju, milles palutakse, et ma teeksin kellelegi armumaagiat.
Mees jättis maha, aga kirjutaja ei lepi sellega. Tema TAHAB selle inimesega koos olla ja kõik. Mehe valik ja soovid ei loe. Jah, need on naised, kes selliseid kirju saadavad.
Mida see räägib inimese kohta?
Tegemist on ülima egoismiga, vägistaja sündroomiga.
Kellegi vägisi enda külge sidumine, vastu tema soovi ja tahtmist, võrdub vägistamisega. Aga mina ei tolereeri vägistajaid.
Tunnistan ausalt, et minus tekitavad sellised kirjad õõvastust. Miks? Need on nõudvad, need inimesed on enamasti pettunud ja pahased eitava vastuse peale. Nad nõuavad edasi, sest nemad TAHAVAD seda inimest endale.
Mina ei aita selliste soovidega, mina olen seisukohal, et suhe on kahe inimese vaba valik, mõlema soov ja tahtmine. Vägistajad on kurjategijad, nad rikuvad teise inimese elu enda omamisinstinktiga. See toob karistuse ja mitte väikese.
Armumaagial ei ole kunagi positiivset tulemust, lõpuks keerab see su enda vastu ja siis oled sa hädas.
Minu poole ei maksa sellise sooviga pöörduda, ma vastan päris kurjalt.
Ja karma karistab neid, kes sellise sooviga inimesi aitavad.
Minu e-poes on saadaval armastuserituaaliküünlad, nendega koos tuleb kaasa rituaal mis aitab sul end armastusele vastuvõtlikuks muuta, see on palju parem variant kui kedagi väevõimuga endaga koos olema sundida.
Enne, kui midagi nii jubedat kelleltki küsite, mõelge nii: on inimene, kellega sa ei taha päevagi enam või siis üldse koos olla, sul puuduvad tema suhtes tunded, ta ei meeldi sulle, aga tema läheb nõia juurde. Laseb teha maagiat ja sina, saamata aru mis su elus toimub, oled nagu zombi, annadki end sellele inimesele. Ise saad iga päev aru, et midagi on valesti, aga ei saa aru mis. Muutudki zombiks, sest sa ei ole õnnelik. Sa oled aheldatud. Vang.
Tahaksid endale sellist saatust? Ei usu.
Armastus on vaba valik ja ilus tunne, mitte vägistamine.

Kirsti