ASTROLOOGI postitus, aprilli lõpp.
Aprill on olnud ääretult põnev planeetide aspektide tõttu ja ka kuu lõppu jäävad mõned üllatused veel.
Vaatame siis need üle, et teaksite valmis olla : Alustame Jupiteri ja Uraani ühendusega, mis sai alguse 21.04 ja mille tugevam mõju kestab veel mai esimese nädalani, mis toob ootamatuid väljakutseid. Seda ka seoses ilmastikuoludega, oht nö looduse poolt. Maavärinad, tsunaamid, võimalik, et ka elektrikatkestused ja ka lennuliikluses võib midagi ootamatut ette tulla. Seega, kõik kes praegu reisile plaanivad minna, olge eriti ettevaatlikud!

Ka Päike on praegu pingeaspektis Pluutoga ja see veel omakorda võimendab kõike. Võimuiha ja soov teisi allutada võiksid samuti selle seisuga kokku käia.

24.04 on meil täiskuu Skorpionis. Võime tunda sellist kriipivat sisemist pinget. Kõik nagu rõhuks ja ees oleks justkui mustad prillid. Nagu täiskuuga ikka, siis inimesed on emotsionaalsemad, aga täiskuuga Skorpionis aktiviseeruvad lisaks ka igasugused hullud-olen päris kindel, et nii mõnigi leiab tee Seewaldisse.

Seda täiskuud nimetatakse ka Roosaks kuuks, mis annab maagilisust juurde ja kuna ta satub salapärasesse Skorpionisse, mis omakorda on nö kaheksanda astroloogilise maja ehk saladuste, kire, seksuaalsuse ja teiste rahade valitseja, siis annab see omakorda võimaluse tegeleda just nende valdkondadega või siis tulevad need valdkonnad just eriti esile meie elus.

Üks tore asi veel- 25.04 saab lõpuks pikk Merkuuri retrograad läbi ja asjad hakkavad jälle liikuma.
Lõpuks ometi võib alustada uute tegevustega, mõtted saavad selgemaks ja värskemaks. Aga no kuna see Merkuur on ikkagi Jääras, mis on siiski selline, et enne ütlen ja siis võib olla mõtlen kunagi ka, siis katsuge ikkagi mitte liialt impulsiivsed olla.

29.04 liigub Veenus Sõnni ja toob vajaduse mugavuse ja ilu järele. Lilled, küünlad, romantika ja restoraniõhtud on nüüd need, milleta kuidagi hakkama ei saa. Loomulikult ka hea toit ja vein ja liialdamine nendega. Napsuse peaga on partner nii armas ja sõnad nii ülevoolavad ja meeleolu kisub selliseks roosamannaks. Samas on naised eriti naiselikud ja oskavad mehed nii kenasti ümber oma sõrme kerida. Kaua see muidugi ei õnnestu, sest Marss ise kihutab Kaladest 30.04 Jäära märki ja sellel ajal kui naine õrnusi räägib, tahab Marss sõpradega hoopis tsikliga hängima minna, sest ilm on ju ilus jälle ja silmad kohe puhkavad kõige peal mis õitseb ja kevad on nüüd käes ning elu läheb aina põnevamaks.
Need siin on ikkagi üldsed planeetide seisud ja igal meist on oma sünnikaart ja oma seis planeetidega.
Kui tahate teada, milliseks teie elu kujuneb, siis kirjutage mulle funlineservice@gmail.com
NB! Sünnikaardiks ja aastakaardiks on vajalik teada oma täpset sündimise hetke ehk kellaaega!
Ilusat kevadet!