Astroloogi postitus JAANUARI kuuks. Tule lugema!Kallid tähehuvilised, kas olete tundnud viimastel päevadel, et kuidagi rusuv tunne on ja jube kahju on endast ja kõik tekitab sellist tunnet, et tekk on paha ja padi torgib?
Kui nii, siis kõiges on süüdi Merkuuri ja Neptuuni omavaheline pingeseis. See tekitab illusioone, väsitab ja muudab ebakindlaks. Katsuge mitte põhjapanevate otsustega kiirustada, sest võite sellises uduses olukorras vale otsuse teha.

Kuna niigi on see seis olnud selline “mehh“ siis Veenus ka pani i `le punkti, kui tegi pingeaspekti Lilithiga- deemontähega.
Ma ei tea, kas ka teil on viimastel päevadel olnud nii, et teete justkui mingi kindla otsuse ja natukese aja pärast arvate hoopis risti vastupidi? Minu küll oli.
Novot see ongi see Lilith, kes tekitab vastuolusid ja mässumeelsust. Kuna alati enne Kuu loomist on energiatase niigi suht madalavõitu, siis võis see nädala algus lisaks sellele veel eriti vastik ja tüütu olla.

Täna aga, 11.01 toimub Kuu loomine Kaljukitses ja see toob meid nüüd sellest udust välja. Energiat hakkab juurde voolama ja taas tekib selline tunne, et pole need probleemid nii hullud midagi, sest lahenduste leidmine tuleb taas paremini välja.
Kuu Kaljukitses annab meile rohkem püsivust ja mõõdukust ja paneb meid asjalikumalt suhtuma nii oma töösse kui igasugustesse läbirääkimistesse. Pea töötab taas rohkem kui tunded ja saame taas kontrolli oma elu üle tagasi. Seega igati positiivne seis. Täna on kõik ilusam, isegi Uraan võib meile tuua toredaid üllatusi, seega olge valmis, et elu teeb täna sidrunitest limonaadi!

Kui nüüd see praegune Kuu loomine välja jätta, siis ega see jaanuar pole teab mis mõnus kuu kunagi olnud ja planeetide seisukohalt teeb ta meile veel mõned trikid ikka ka.
No näiteks sellise, et Päike Kaljukitses on kergelt tülis Kuu sõlmedega ja see on seis, kus tuleb minevikuvarjudele otsa vaadata ja need nüüd lahendada, kuigi tahaks hirmsasti silmad kinni panna ja lihtsalt edasi joosta. No ei saa. Enne tuleb vanad teemad lahendada. Ka Pluuto Kaljukitse viimastes kraadides teeb tugevat lammutustööd, ikka selleks, et saaks uuelt lehelt alustada. Iga lõpp on vastik ja raske, aga kui otsus saab tehtud edasi liikumiseks, siis hakkavad asjad vaikselt paika loksuma.

Pluuto lahkumine Kaljukitsest Veevalja perioodi toob kardinaalsed muutused, mitte ainult meie isiklikes eludes vaid tõenäoliselt kogu maailmas. Mingi struktuur saab täiesti lammutatud ja Veevalaja tuleb tugeva uudse meelekindlusega asemele.
Marss, mis sisenes 04.01 samuti Kaljukitse, annab meile praegu ka pragmaatilisuse ja distsiplineerituse. Ka tema valmistab meid uueks perioodiks ette, et siis 13.02 hingamisse natuke õhku juurde tuua.

Veenus liigub veel mõnusas lõbusas Amburis koos Merkuuriga ja aitab natukenegi tuju üleval hoida.

Veebruar tuleb juba teistsugune. 10.02 saab alguse mütoloogiline Draakoniaasta ja see peaks põnevust, rikkust ja paremat elu tooma. Draakonil on muinasjuttudes alati mitu pead, seega mina julgen mõelda, et järelikult tuleb meil võimalusterohke aasta. Mis planeedid aga täpsemalt veebruari mõjutavad, seda juba õige pea!

Kui Sind aga huvitab , mida algav aasta just Sinule toob või tahad teada, miks oled selline nagu oled või kes sa üldse oled, siis kirjuta mulle funlineservice@gmail.com ja ma teen Su elu lihtsamaks ja annan võimalused leida oma tee ja võib olla seeläbi ka suur õnn😊
Pidage vastu!