Astroloogi postitus: JUULI 2024Nonii astroloogia huvilised! Vaatame siis, mis juuli meile toob!

Juhin siiski tähelepanu, et see on üldine taevaseis. See kuidas planeedid igaüht eraldi mõjutavad, saate teada kas sünnikaardi või aastakaardi tellimisel
funlineservice@gmail.com

02.07 liikus Merkuur Lõvi märki ja moodustas kohe väga ilusa aspekti Neptuuniga, mis aitab üksteist paremini mõista. Intuitsioon on suurem ja kujtlusvõime piiritu.
Merkuur Lõvis teeb meid paremateks suhtlejateks. Tahtejõudu on kõvasti ja elujõust ka puudust pole. Probleeme on üldiselt lihtsam lahendada ja läbirääkimised sujuvad ideaalselt.

Kuid kohe kohe lähevad Pluuto ja Merkuur tülli ja kuulujutud lähevad liikvele. Enne kui te mingi otsuse kellegi kohta teete, tasuks nüüd kindlasti veenduda, kas need jutud ka tõele vastavad. Võite saada ka teateid, mis teie maailma sassi pööravad. Igatahes selline “mehh” seis on tulemas 03-07 juuli paiku.

Järgnevatel päevadel võib esineda rohkem survestamist, propagandat ja hirmutamist. Ilmselt tehakse lähipäevil ka nii mõnedki õudsed uudised teatavaks. Ilmselt sõjauudised ja muud jubedused. Aga ärge paanitsege, see on praegu lihtsalt hirmutamiseks!

Inimestevahelistes suhetes võib esineda möödarääkimist või valesti mõistmist. Püüdke kontrollidaoma suhtlusstiili ja ärge minge mitte mingisuguse propagandaga kaasa.

06.07 hakkab Kuu looma Vähis.
See soodustab tegelemist kodu ja perekonnaga. Ka igasugused grupid ja klubid, kus kõik on sama asja eest väljas, on soositud. Samas muidugi kiputakse elama kõike üsna jõuliselt läbi. Emotsioonid võivad vahelduda nutust rõkkava naeruni. Inimesed kipuvad pisut rohkem solvuma, isegi täiesti tühja asja peale ja seejärel endasse sulguma.

Armuasjadeks pole praegu kõige mõnusam aeg, sest piiranguid ja tagasihoidlikust armastav Saturn hoiab kõike hetkel kontrolli all ja ei lase Veenust ja Marssi veel hullama.

11. juulil aga paneb Päike Saturni leebuma ja imeline armuplaneet Veenus siseneb uhkesse ja bravuurikasse Lõvisse, mis peaks armuasjad päevakorda tooma. Praegu on väga hea aeg julgus kokku võtta ja meeldiv inimene kohtingule kutsuda.
Merkuur teeb jutukaks, Veenus lisab veetlust ja kohe kohe (20.07) liigub ka Marss uudishimu ja vallatuste märki Kaksikutesse. Seega võiks oodata rohkem naudinguid, pidustusi ja rõõmsaid kokkusaamisi.
Tundub, et see raskem aeg, mis juuni lõpus-juuli alguses oli, hakkab hajuma ja toob mõnusat värskust ja särtsu taas suvesse.

Veenus Lõvis otsib sellist armastust, mis silmist südameksed välja purskama paneb. Nüüd ollakse valmis armastuses kõigeks, peaasi, et saaks vastu imetlust ja austust.

Tähelepanuvajadus suureneb, naudingute iha kõrgeneb ja süda taob lemmiklaulu rütmi aina sagedamini. Huvi pakuvad rohkem ka teatrid, kontserdid ja igasugused vabaõhu üritused. Kõik vallalised -lööge end lille ja ajage kohale erinevatele üritustele. Kui südame avatud hoiate, võite tunda lausa füüsiliselt kuidas Amori nooleke seda tabab.

Marss, mis nüüd aga Kaksikutessse liigub, paneb mehepojad kiiremini tegutsema. Rutiin ja igavus ei kuulu kindlasti päevakavasse. Meeled ja tujud muutuvad ja selline tunne on, et tahaks lennata!
Muidugi tahaks ka vaielda, sest Marss on ju vaidlemismärgis Kaksikutes-kellel loomulikult on alati õigus. No kulla Veenused, ärge tehke väljagi, las see Marss esineb natuke. Nii kui nii saate te,mis tahate!

Veel enne seda kui Marss märki vahetab, jõuab ta veel 15 juuli paiku korra ühe põnevama seisu üllatuste ja ootamatuste planeedi Uraaniga teha ja siis võib kas ilm mingi vingerpussi mängida ja/või mingid rahutused toimuda, seega ärge 10-20 juuli vahel väga ekstreemsusi harrastage, võite murda mõne luu ja olge ka liikluses ettevaatlikumad.

Aga ega Uraan poleks üllataja kui teaks ette, mida ta täpselt plaanib. Üllatused võivad ju ka head olla! Näiteks on äkki ka pealehakkamist ja julgust rohkem? Ega ei pea alati ju hullemat eeldama.

Päike jõuab 22 juulil samuti Lõvisse, millega kaasneb inimestel soov saada au ja kuulsust. Tahetakse rohkem välja paista, ollakse teatraalsemad ja uhkemad.
Võimalik on avastada uusi väljundeid just siis kui tundus, et nüüd on kõik-sein on ees. Pole midagi, murrate läbi! Sõltumatus tuleb samuti rohkem esile ja enda ego on suurem. Ka isu vastaspoole järele on pisut suurem tavasest, aga olge ikka mõistlikud ja ärge mitmel rindel ringi laske. Pole mõtet vanasse kaevu enne sülitada kui uus ikka täitsa valmis on. Valige ikka üks ja see ainus välja! Inimesed on muide praegu ka rohkem usaldavamad, seega ei maksa seda kuritarvitada.

Merkuur, kes on nüüd nii palju suhelnud ja uusi tutvusi aidanud luua, kihutab edasi Neistsisse (26.07) ja muutub norivamaks, faktipõhisemaks ja kriitilisemaks. Kõik ei tundugi enam nii äge ja lahe.
Inimesed muutuvad pigem praktilisemaks ja kalkuleerivamaks. Eks seda raha ja energiat on ju kulutatud nüüd juba ka, seega ongi hea aeg pisut hinge tõmmata. Oluliseks muutuvad täpsus ja detailid, kord ja seadused. Möirapullid lähevad koju haavu lakkuma ja elu läheb jälle argipäevaks tagasi.

Seda, aga mis august toob- sellest saate teada juba õige pea, seniks kannatage see nädal ära ja uskuge- uus tuleb palju mõnusam ja pingevabam!
Olge rõõmsad ja õnnelikud ja nautige suve!