Astroloogi postitus. November 2023.Nonii astroloogiahuvilised, vaatame siis üle, mis meid ees ootab!

28.10 oli meil kuuvarjutus Sõnnis.
See oli tegelikult juba omakorda kolmas ja viimane selles seerias mis sai alguse 2021 aastal ja nüüd siis on käes, peale pikka ootamist, kulminatsioon. Põgusalt puudutasin seda teemat ka oktoobri alguse postituses, aga värskendan natuke kõigi huviliste mälu.
Puudutab see varjutus majandust, isiklikke rahalisi tehinguid, aga ka suhteid. Kui kellelgi on paari aasta tagusest ajast siiani lõpetamata kohtuasju, ehitust, äraootaval seisukohal suhteid, siis nüüd saabub lõpuks selgus. Kuidas ta täpselt kedagi puudutab, oleneb juba isiklikust sünnikaardist.

Sõnn armastab luksust ja naudinguid ja nüüd on võimalik, et teile tulevad juba lähinädalatel uued võimalused näiteks raha teenida, töökohta vahetada, sest ootamatult võib tulla väga hea pakkumine ja ka mingid üldiselt elu rikastavad suhted võivad teemaks olla.
Seega teeme nüüd minevikule bye-bye ja jätame selle kus see ja teine ning keskendume paremale homsele. Minul isiklikult on küll väga hea tunne!

Muudest seisudest nii palju, et praegu on üldse selline intensiivne aeg, sest nii Päike, Marss kui Merkuur on kolmekesi Skorpionis. Seekordne Skorpioni aeg on seega ülimalt ohtlik ja saladuslik ja juhtuda võib oi kui palju asju.
Skorpion tegutseb varjatult, aga kuna Merkuur on uudishimulik suhtleja, siis nii kui ta tunneb salapära lõhna, tahab ta nii sügavale kaevuda kui vähegi võimalik, et oma õigus saada. Seega saladused ujuvad pinnale.

Marss aga on praegu selline sõjakas ja käre poiss, kes tormab pea eest lahingussse, vaatamata kas tal selle lahingu võitmiseks ka relvi on. Nüüd aga Skorpionis on ta ikka endiselt kirglik ja tuline, aga see rünnak on selline salaja ette valmistatud. Ja praegu on ta väga ebamugav vastane. No nagu te poliitikastki teate Gaza sõja või kasvõi Maine`i massitulistamise põhjal. Salvab äkki ja salaja.

Kuna Skorpionit valisteb Pluuto, mis on transformatsiooni planeet ja see võib hävitada kõik maatasa, siis on ilmselt mõned halvad üllatused selles vallas veel ootamas. Õnneks annab Pluuto aga ka tohutu energia ja jõu kõik ka uuesti üles ehitada, seega ootame-vaatame ja loodame ikka parimat!

Merkuur liigub õnneks 10.11 edasi lõbusasse Amburisse.
See toob mõnusa vahelduse kõikidele pingelistele mõtteprotsessidele. Leitakse kõiges pigem positiivset ja suhtlemine muutub vabamaks ning lõbusamaks. Sellel Amburil on muidugi see värk, et mis meelel see ka koheselt keelel ja enne kui ta midagi läbi mõelda jõuab, on asi juba välja tulistatud. See ei ole enamasti kuidagi pahatahtlik, aga vahel kukub lihtsalt kehvasti välja, seega võtke asju rohkem naljaga ja mis sest, et elu on keeruline ja pingeline, siis nalja ja positiivsusega on ikka lihtam elada kui pidevalt üle regeerida ja mossitada. Ärge solvuge iga tühja asja pärast, enamasti Merkuur Amburis ei mäletagi 10 minuti pärast, et oleks üldse midagi öelnud.

Marss liigub edasi Amburisse 24.11 ja see aeg Marsile sobib ikka kohe väga.
Siis saab pulli ja möllu ja flirti ja seksi nii, et vähe pole. Ilus ja naiselik Veenus jõuab ju ka lõpuks ometi 08.11 oma koju Kaaludesse. Ja see toob meile tagasi kire leida tasakaal ja ilu kõiges meid ümbritsevas.
Nüüd kui Merkuur Amburisse ja Veenus Kaaludesse jõuavad saab suhtlemine palju avatumaks ja südamlikumaks ja kui see möllumees Marss Amburisse Merkuurile seltsi kihutab, oh seda pidu ja prallet siis. Seega elu läheb lihtsamaks, lõbusamaks ja pinegvabamaks. Ei ole enam kogu aeg seda ora seal tagumikus meid torkimas. On mida oodata, ma ütlen!

Mina olen küll väga põnevil ja mul on kuidagi nii hea tunne kogu selle aja suhtes!
Seega ole rõõmsad, oodake oma raha-suhte-ja mõnulaevu ja unistage suurelt. Unistustel on muide kombeks täide minna! Ilusat algavat nädalat ja ärge unustage, et 02.11 on hingedepäev- pidage oma lahkunud lähedasi meeles!

Kes soovib isiklikku sünnikaarti, siis kiri teele
funlineservice@gmail.com