Astroloogi postitus. Põnev APRILL!Kallid astroloogiahuvilised!

Uus nädal toob uued tuuled ja suured, tähtsad otsused!
Järgmisel nädalal algab selle aasta esimene varjutuste periood, mis saab alguse Kuuvarjutusega 25.03 Kaalude märgis ja kestab kuni Päikesevarjutuseni 08.04.
Kuuvarjutus toob esile inimeste sisemised tunded ja kuna ta on Kaaludes, siis võivad emotsioonid suuremad olla teemades, mis puudutavad suhteid, partnerlust, tasakaalu, ka kohtuotsuseid, kokkuleppeid, lepinguid.
Seekord on varjutus seotud vabanemisega mineviku taagast, suhetest, mis enam ei teeni meid. Hea aeg öelda tsaupakaa minevikule.

Sellel varjutuse perioodil tuleks keskenduda tulevikule. Väga tähtis on siin iseenda kuulamine. Usalda oma vaistu! Mõtle hästi järele, mida sa tahad saavutada ja kuhu jõuda ja alusta sellega nüüd kohe.
Järgnevad kaks nädalat on aeg selleks, et mõelda läbi, mis on need soovid ja vajadused millega oma elus edasi minna.
Võib-olla edasiminek tuleb küll väikese viivitusega, sest Merkuur hakkab 02.aprillil
liikuma tagurpidi ja see võib mõjuda kuidagi nii, et oled justkui uue alguse keskmisel trepiastmel, aga pead korra veel paar astet tagasi astuma et saakid kõik veel üle kontrollida ja enne uut spurti hetkeks puhata.

05.aprillil liigub Veenus Jäära ja toob kaasa uue hingamise. Selline tunne tekib justkui oleksid umbeses toas pikalt istunud ja nüüd pääsed õue Päikese kätte.

Julgust ja pealehakkamist on rohkem.
Veenus on nüüd nagu kevadine jänes metsas, ei tea kuhu ära joosta ja mis haake teha. Eks see on nagunii kevadele omane, aga nüüd Veenusega eriti, et tahaks kohe neoonroosa seeliku selga ja kõrged kõpsukad varba otsa panna ja mööduvate autojuhtide pilkude peale kelmikalt naeratada ja sellega muidgi liiklusohtlikke olukordi tekitada.

Riskimist on rohkem, tutvusi tuleb rohkem ja mõtelmatuid tegusi tuleb ka muidugi rohkem. Ega see Veenus seal Jääras suurt pikalt ette ei mõtle, peaasi, et praegu on tore ja lõbus.

08.04 on Päikesevarjutus Jääras on justkui uus algus, mis aitab tervendada vanu haavu ja enesekindlust.
Kindlasti toob see Päikesevarjutus kaasa üllatusi. Ta võib suunata täiesti uuele teele, sellisele, mille pealegi ei oleks iial tulnud. Ta võib tuua suhtumist kas kõik või mitte midagi.
Selle Päikesvarjutuse kõrval istub seekord ka nö saatuslik komeet. Seega on tõesti põnev, mis saama hakkab. Igal juhul on ees suured muutused.
Kuna Jäära energiat valisteb möllumees Marss, siis võib ette tulla ka võimuvõitlust. Võite olla rohkem ärritunud ja tahaks kohe kõik välja pahvida, mida sülg suhu toob.
Samas on muidugi positiivne see, et igasugused põnevad seiklused ja võimalused võivad ootamatult ka ellu tulla.

Kuna varjutused paljastavad ka luukered, siis tasub valmis olla selleks, et peidetud saladused imbuvad ikkagi välja. Kuigi see võib olla ääretult ebameeldiv ja šokeeriv, on see siiski vajalik, et saaks minna edasi puhtalt lehelt.

Kui Sa aga soovid teada, mis sinu isiklik sünnikaart Sulle lubab või mida aasta Sulle toob, siis kirjuta mulle funlineservice@gmail.com ja vaatame üle!

Põnevaid seiklusi soovides!