Astroloogi postitus, seis on armumist soodustav!
Kallid astroloogiahuvilised!

Homme, 23.05 särab taevas imeline Amburi täiskuu.

Kui tavaliselt tekitab täiskuu paljudel enensehaletsushooge, siis seekordne täiskuu peaks küll rõõmsamad noodid ellu tooma. Ambur on ju teada- tuntud naljamees, keda valitseb emotsioonide laiendaja, lõbus ja õnnelik planeet Jupiter. Seega pulli ja möllu saab kindlasti!

See nädal on kohe eriti vinge.
Üle pika aja on planeedid väga soodsatel positsioonidel. Päike teeb imelise aspekti transformatsiooniplaneedi Pluutoga, mis aitab igasuguseid vanu mustreid murda, vanade haavade paranemist ja üldse lõpparvete tegemist teemadega, mis on oma aja ära elanud.
Kuni oktoobri keskpaigani on Pluuto retrograadis ehk liigub näiliselt tagurpidi ja seega on see aeg väga sobilik otsad kokku tõmmata, et siis uuesti värske sõõm puhast õhku kopsudesse tõmmata!

Veenus, va võrgutaja, flirdib Jupiteri ja Neptuuniga ja oh seda õnne, mis nüüd osaks võib saada. Kui vallalised nüüd endale kaaslast ei leia ja ei armu, siis ma ei kujuta ette, millal veel?

Lisaks liigub Veenus edasi Kaksikute märki, mis soodustab uudishimu, rõõmu, julget pealehakkamist ja katsetamist. Suhtlemine muutub vabamaks ja inimesed julgemaks.
Ma ise tunnen küll, et taevas on justkui roosam ja rohi lõhnab imeliselt. Väljas on mega ilm, Päike särab ja planeedid soodustavad armumist ja kerget mõnusat olemist!
Suhtesolijad- ärge teie ka muretsege, Veenus viskab ka teile nüüd portsu värskust kaela! Tehke midagi koos, arutage kaaslasega õhtuti veinipokaali taga erinevatel teemadel, mida rohkem praegu suhtlete oma partneritega, seda tugevamaks teie suhe muutub.
Ma luban teile, et sellel nädalal juhtuvad imed- no muidugi kui te ise vähegi lasete oma ellu vaheldust ja ei kavatse kodus teleka taga istuda!

Veenuse, Jupiteri ja Neptuuni seisud toovad naudingud, kire, armastuse ja eufooria teie ellu. Kõhus on lilled ja liblikad.
Päike särab alates esmaspäevast samuti Kaksikutes ja paneb meid tahtma rohkem liikuda ja kohvikutes sõpradega jutustada. Rutiine töö muutub lausa talumatuks, seega võtke parem puhkust!
Kui Veenus liitub Päiksega 23.05 ja Jupiter 26.06 Kaksikutes, siis tuleb üks tulevärk ja Amor ei tea kuhu ära tormata ja nooli enam lasta. Seega tehke ta elu kergemaks ja võtke ohjad enda kätte. Ja ärge unustage, me saame seda, mida arvame ennast väärivat! Soovige, armuge, nautige ja naudelge! Imelist nädalat!
Kes aga soovib teada, mis planeetidel just Sulle plaanis on öelda, kirjuta mulle funlineservice@gmail.com ja saad teada!