Astroloogi postitus. Ülipõnev VEEBRUAR.Kulla astroloogiahuvilised, pange nüüd turvavööd peale, sest veebruaris piirkiirust ei ole ja kui piduri lahti lasete, võite juhitavuse kaotada.

Esmaspäeval, 05 veebruaril sisenes Merkuur Veevalajasse ja võttis kohe Pluutol, mis ka just hiljuti Veevalajasse jõudis, sabast kinni ja sõnad ja jutud said uue tähenduse.
Õhus on plahvatuslikkust ja ärapanemise soovi. Sõnadega tahetakse justkui kätte maksta. Ei imestaks kui mõnigi paar lahku läheb, sest kistakse lahti vanad haavad ja ikka nii, et sellest piltlikult öeldes litakast vastu nägu jälg järgi jääks.
Kõige vastikum relv on sõna. Arvestage siis, et tüli ei saa tekkida ühepoolselt, seega kui näete, et asi kisub inetuks, eemalduge lihtsalt olukorrast ja olge vait, see on kõige parem võit solvaja üle!

Samas on muidugi ka võimalus, et Merkuur toob koos Pluutoga uusi võimalusi just näiteks tehnoloogias, kaubanduses, biotehnoloogias ja väga võimalik, et just neid teemasid puudutab meedia rohkem või avastatakse midagi pöörast või tehakse midagi vanast uueks vms.

09.02 lähevad ka Päike ja Kuu riidu Uraaniga ja reaalselt enam ei saa aru, mis toimub, sest kõik tuleb kiiresti, ootamatult ja üllatavate tulemustega. Võidavad need, kes ei ole vanas kinni, suudavad mitu käiku ette mõelda ja julgevad tundmatus kohas vette hüpata.

10.02 on meil must Kuu ja see on niigi nii vastik aeg, sest energia on täiesti otsakorral ja kõik see pinge ja ootamatused, mis juhtuvad, tahavad viimsegi jõu võtta.
Kuu hakkab ennast Veevalajas looma tuues kaasa rahutuse ja ärevuse. Paneb meid tahtma rutiinist välja murda ja teha midagi pöörast.
Olge ettevaatlikud liikluses, sest hulljulgus kasvab ja selline tunne tekib, et piirangud on ainult selleks, et meid kiusata. Aeglased- võtke kohe heaga esimesse ritta ja kiirustajad- no võidate selle 3 minutit oma närve hävitades, aga on see siis seda kirumist ja tuututamist väärt.

Aga ega nüüd kõik pole siis nii hull ka.
Noor Kuu Veevalajas soosib uusi suhteid, julgust uuendusi oma elus ette võtma ja julgelt ette vaatama! Kui olete kaua millestki mõelnud ja midagi väga soovinud, siis nüüd on aeg tegutseda ja oma unistused ellu viia. Õnn soosib julgeid!

Kui teil on vaja lepinguid sõlmida, siis vaadake kõik korralikult üle, ka need pisikese tärniga peidus olevad laused. On oht, et tänu Merkuuri ja Jupiteri pingeseisule ollakse natuke lohakam ja/või hinnatakse ennast üle.

Nädalavahetusel pole väga hea ka nt. baaris kellegiga tüli norida, võib jamaks kiskuda ja ka tänaval võib mõni nokastunud kangelane kätega vehkima hakata. Tänu sellele, et teie teate, et seis selline on, olge lihtsalt vait ja ignoge kõiki riiukukkesid.

13.02 siseneb Veevalajasse järgmine “enne teen, siis mõtlen“ planeet Marss ja tahab Pluutole kohe kohta kätte näidata. On selline tunne nagu näitaks härjale punast rätikut. Adrenaliin möllab ja piire on keeruline tunnetada.

14.02 on sõbrapäev ja mõni võib ootamatu abieluettepaneku saada ja oh seda ebaõnne kui teine pool arvab, et veel pole õige aeg. Siis tõusevad tunded ja reaktsioonid sama kiiresti kui elavhõbe seal kraadiklaasis kui see vastu kuuma radikat panna.
Samas võib mõni juba ammu lootuse kaotanud näitsik omale shampusepokaalist kihlasõrmuse kurku tõmmata. Ja oh seda rõõmu siis , mis valla pääseb kui kurk on puhtaks köhitud! Taaskord kõik on võimalik ja oota ootamatut on selle kuu märksõnadeks!

Kahjuks on aga ka nii, et suhted, mida on korduvalt juba proovile pandud, kipuvad nüüd lõhki minema ning enam need praod kokkulappimist ei kannata.
Kui aga praegu tutvutakse kellegi uuega, võib sellest väga huvitav, põnev ja omapärane suhe alguse saada.

Veenus siseneb Veevaljasse 16.02 ja toob natuke naiselikku kavalust mehiste kõvade planeetide sekka, aga temast üksi siiski jääb selles seltkonnas väheks. Kuid samas uute võimaluste loomiseks on Veenus praegu täiesti piisav, seega vallalised värvige musid punaseks ja riputage smaragdid kõrva- teie aeg võib nüüd käes olla!

Ka loomingulistele inimestele tähendab praegune seis ainult head. Võite sattuda sellise inspiratsiooni peale, et kirjutate valmis uue hiti või saate vägeva idee raamatu või filmistsenaariumiks.

19.02 läheb Päike Kaladesse ja rahustab nüüd natuke kõik need ringitormajad maha.

Merkuur liitub Kaladega 23.02 ja kui kätte jõuab täiskuu Neitsis 24.02 on aeg mõelda, kuidas edasi minna. Armastus on õhkus ja uued tuuled puhumas. Kuu lõpp toob vajaduse uue alguse, armastuse ja õnne järele- no aga kevad on ju ka kohe kohe käes. Millas siis veel kui mitte praegu!
Pidage ikka meeles, et parim asi suhtele ja kaalule on suu kinni hoida ja elame selle Veebruari nüüd ilusasti üle!

Kes aga tahab teada, mis isiklik sünnikaart või uus aasta toob, võtke julgelt ühendust funlineservice@gmail.com ja vaatame üle. Enne aga tehke selgeks endale mis kell ja kus te sündinud olete, muidu planeedid teiega rääkida ei saa.
Ilusat talve lõppu!