Iidne tarkus Feng Shui võib tuua ka hulgaliselt kahju.
Olgu öeldud, et ma pean väga lugu Feng Shui’st, aga paraku näen liiga tihti, et selle kasutamisega on tekitatud rohkem kahju kui kasu.
Miks?
Minu juurde satuvad inimesed, kes kurdavad, et nende kodu on muutunud neile kohaks kus olla ei suuda. Negatiivne energia, väsimus, tülid…
Mõni soovib kodu müüa, aga keegi ei osta. Mõnel kaob sissetulek, mõnel eluenergia.
Hakkad vaatama ja põhjus on alati vundamendis. Kodu vundamendis. Huvitav.
Mis selgub? Kõik need inimesed on kuulanud Feng Shui spetsialiste.
Kõikidel kodudel on üks ühine joon-vasktraat ümber vundamendi!
Tule Taevas appi! Milleks kasutatakse vasktraati? Surnud Hingede eemal hoidmiseks, meil nõiamaailmas on nii. Aga enne vasktraadi paigaldamist peab olema veendunud, et maja on puhas. Kõik, mis seal enne oli, tuleb esmalt eemaldada. Paraku need moodsad Feng Shui inimesed sellele ei tule. Traat ümber, lõiked maasse ja nii peaks nende meelest ok olema. Ei ole.Kui majas on vähemgi negatiivsus olemas, siis see müüritakse kinni, pannakse puuri ja nii hakkab ta majaelanikke vaikselt hävitama. Ma olen näinud maja, mis ehitatud vana surnuaia peale ja siis suure Feng Shuiga traat ümber veetud! Kõik need hinged majja müüritud!
Kuhu selle koolitarkusena õpitud rumalusega veel jõuda?
Kui ennast traadiga maailmast lõigata, kui puhastamata kodu traadiga lukustada… Nii võib enda pere elu lihtsalt hävitada, enda äriedu nullida ja elujõu tappa.
Ärge tehke sellseid samme mõtlematult, see ei ole mäng, see on väga tugev maagia. Vana tarkus ja teadus, oskamatutes kätes ja teadmatuses hävitava jõuga. Vasktraadil on oma mõte ja seda peab teadma, tundma ja oskama kasutada, mitte niisama kellegi soovitusel paigaldama.

Kõike head soovides
Kirsti