JÄÄR mai kuu / raamatust TAROSKOOP 2022Mai algul teed plaane mis seotud su perega, tegeled oma pere tuleviku planeerimisega ja samuti oled sina see, kes planeerib perepuhkust. Saad oma plaani juba paika, aga siis tunned, et see pole see ja valid uue sihtkoha. Kõiki oma plaane jõuad seitse korda ümber teha.
Sa oled sel kuul väga seltskondlik, hea suhtleja, hea kuulaja ja hea rääkija. See tuleb sulle kasuks, ei ole õige hoida ega koguda emotsioone ja muresid endasse, ka psühholoogide ja terapeutide kabinettides kohtab sel kuul just jäärasid.
Võimalik, et tööl ootab sind ees vestlus rahateemal, küsi julgelt juurde. Sinu õlule võidakse panna ka ühe peo korraldamine, saad sellega suurepäraselt hakkama.
Sa oled mai algul väga hooliv ja abivalmis, kes sinu poole oma murega pöördub, seda sa ka aitad. Sul ei ole kahju toetada kirikut, kerjuseid ega abivajavaid organisatsioone.
Õhtuti liialdad veiniga, aga mitte kurbusest.


Sind paelub sel kuul kõik mis seotud kunstiga, loed, käid teatris, kinos, näitustel ja võimalik, et ostad molberti ja õlivärvid. Sa tahad end arendada ja õppida.
Kuu keskpaik toob aga vajaduse olla omaette, liiga palju asju on pooleli ja sind kimbutab ajahäda.
Võid kogeda ka armukadedust ja sul on tunne, et sina panustad oma suhtesse rohkem kui su kaaslane.
Kuu teine pool toob sulle isiklikke võite, saad enda üle uhke olla, seda nii tööl kui kodus.
Sa vajad enda ümber harmooniat ja poest kannad koju kottidega küünlaid.
Kuigi sind kutsutakse igale üritusele eelistad sa praegu pigem kodus raamatut lugeda kui suures seltskonnas aega veeta.
Kuu lõpus tuleb su ellu üks vana tuttav ja toob endaga kaasa ühe uue idee või pakkumise, kaalu hoolega, sest kui võtad selle tormakalt vastu, siis ei jagu sul selle elluviimiseks just kaua kirge ja võimalus muutub tüütuks kohustuseks.
Kuu viimastel päevadel võid lõpetada mõne suhte, see kehtib just vallalise jäära puhul, kui sul on olnud kirglik suhe ja tunned, et see ei vii sind edasi, siis ainult kirel sinu suhe ei püsi, sa liigud edasi. Kas see otsus on õige või vale, no seda kaalud sa veel pikalt.
Tervise osas mine anna vereproov, tuleb kasuks ja ole ettevaatlik terariistadega, kipud näppu lõikama.

Heade soovidega,
Kirsti