JÄÄRA MÄRTS 2022
Märts algab sul lõpuga. Kas tuled ise töölt ära või saad kinga. Rohkem panustan esimesele versioonile, sest sul on tunne, et vegeteerid mugavustsoonis ja see on võtnud sinult viimasegi elurõõmu. Nüüd või ei iial ja sa teed otsuse.
See kehtib ka vaevava ja mittetoimiva suhte puhul, jäär katkestab enda jaoks sidemed mittetöötavaga.
Samuti teed nüüd endale plaani tuleviku jaoks: ma küsin oma töö eest rohkem raha ja ma väärtustan end. Sa otsustad hakata elama ENDA elu ja enda pärast. Hoiatan: ära hakka jälle üle mõtlema, sa lähed igasse teemasse liiga sügavuti!
Ja ups, ootabki sind uus võimalus, uus töö ja sa saadki hakkama, isegi raha makstakse rohkem! Sel kuul tuleb sind tõesti õnnitleda, tõused justkui fööniks tuhast, oled enesekindel ja ümbritsevaga rahul.
Vallaline jäär saab ootamatu uudise, sind kutsutakse väga romantilisele deidile. Hoiad seda algul saladuses, sest ei usu ise ka uue romansi võimalustesse, aga käid ringi suu kõrvuni ja liblikad kõhus. Sul on tunne, et nii head kuud ei ole ammu olnud!Sinu asjad hakkavadki just sel kuul liikuma ja sujuma, sul on uued sihid ja sa saad aru kuhu sa teel oled. Nagu nõiaväel saad sel kuul veel ühe tööpakkumise või kutsutakse sind kuu lõpus vestlusele, et sind tunnustada ja premeerida. Kui tahad kiiret tõusu karjääriredelil, siis märtsi lõpp soosib kõike mis viib edasi. Uued algused, rahaõnn, ka beebiuudised-mida iganes sa alustada või edendada soovid, tee seda just nüüd.
Sel kuul saan ma nii mõneltki jääralt kirja, küsimus puudutab raha ja lapse saamist. No kirjutage.
Märtsi lõpp toob ka ühe toreda ürituse, vaata, et sa sealt ei puudu, sul on seal lõbus!

Ilusat kevade algust,
Kirsti