Kaksikute veebruar / Raamatust “TAROSKOOP 2022”
Kõik, mis on seotud minevikuga ja tuleb praegu su juurde tagasi, see sind ka edasi viib. Sa vaatad nüüd nendele teemadele hoopis teise pilguga, näed asju teisest vaatevinklist, justkui targemana. Jällegi, on see su ekskallim või eelmine tööandja-kõik tundub tuttav ja turvaline. Minevikus tehtud vead omandavad hoopis uue tähenduse su jaoks. Võta seda korraliku õppetunnina ja täna Jumalat, kui oskad selles head näha.
Veebruar on sul õppimise kuu, omandad teadmisi ja õpid pidevalt midagi uut. Mida iganes ette võtad, kõik sujub ja läheb lihtsalt, sa saad kõigega hakkama.Ainult armastus on see teema kus kipud olema liiga egoistlik või siis vastupidi, teed liiga palju teise meeleheaks, mõlematpidi on sinu jaoks vale. Leia kesktee.
Kui oled suhtes, siis hoia oma püksid jalas, petmine tekitab sul vaid hingepiinu, ei muud.
Kuu keskel otsid sa mõnusat seltskonda kellega aeg maha võtta, võimalik, et lähed suusapuhkusele või metsaonni, loodus on see mis sind praegu laeb. Aga pikemaid sõite ära plaani, töö lööb su soovid segi, ei saa sa pikemat pausi lubada.
Kui oled abieluinimene, siis on sul kuu teises pooles tunne, et sa oled selles suhtes kuidagi üksi, ainsaks siduvaks teemaks on raha, nii mõnigi kaksik annab sisse lahutuspaberid või kolib välja. Ees on ka varajagamine. Aga võta rahulikult ja mõtle kõik enne korralikult läbi, ära kiirusta.


Kui oled vaba inimene, siis satud sa pidevalt suhtes olevate partnerite otsa ja sulle tundub, et sinuga käib kaasas perelõhkuja needus. Muuda siis sihtgruppi.
Veebruari lõpus on kaksik eriti maagiahuviline. Sa võid kirjutada mulle oma suhete teemaga ja ka terapeutide kabinetid täituvad kaksikutega. Kaksikuid huvitab elufilosoofia ja erinevad lähenemised. Suhted ja nende purunemised. No kohtume siis!

RAAMATUST “TAROSKOOP 2022”
osta saab Apollost, Rahva Raamatust ja minu e-poest, siit koos autogrammi ja isikliku pühendusega.