KALJUKITS märts 2022 / raamatust “TAROSKOOP 2022”
Kohe kuu algul teed sa mingi muudatuse, kas muudad oma arvamust millegi suhtes või muudad oma tööd. Igatahes hakkavad sellest otsusest asjad liikuma ja sa teed mingi väga hea rahalise tehingu. Ka on see otsus su tulevikuplaanide tarvis kasulik. Lööd selja sirgu.
Ka mingid pooleliolevad asjad teed nüüd lõpuni. Mineviku probleemid hakkavad vaikselt seljataha jääma, võimalik, et lahendad või lõpetad midagi, mis sind on pikalt vaevanud.
Väga hea aeg edasi liikumiseks, su ettevõtmised õnnestuvad. Sind ootab ees mingi kohtumine või läbirääkimised, need on pigem tööalased, sõlmid kokkuleppe ja hakkad tegema midagi, mida oled ka varem teinud. Rahaliselt edukas, aga raha pead sa siiski ise küsima normaalselt, muidu oled ise ka süüdi.
Tööd on sul palju sel kuul, koormad end natukene isegi üle ja põed selle pärast, päris kindlalt on sul mitu asja või projekti käsil.Suhtes olev kaljukits võtab kaaslasega ette vestlusõhtu, räägite oma asju selgeks. Need teemad puudutavad mingit reisi, kolimist, raha või teie tööalast karjääri. Mis teil parasjagu selgitust vajab.
Paljud kaljukitsed lähevad ka pereteraapiasse, et oma asjad lahti rääkida. Nii mõnelgi juhul puudutab see ka ühe osapoole eksi, kes siin suhtes kolmandana figureerib.
Sel kuul võib ka mõni endine kolleeg sinuga ühendust võtta ja sind tagasi vanale tööpostile meelitada, kui võtad pakkumise vastu, oled pärast õnnetu ja süüdistad end.
Sel kuul pead tegema kõike kirega, enesepettus ei vii sind edasi. Vaata tõele näkku, vanad rajad toovad su ringiga tagasi sinna kus hetkel oled, vali uus tee.

Ilusat kevadet,
Kirsti