Kingitus Amburitele! Juuli. Raamatust TAROSKOOP 2022.
Kuu algul lõpetad rahulikult pooleliolevaid asju. Ka siis kui teised puhkavad teed sina veel tööd, saad tehtud ka.
Kõik segased asjad hakkavad selgeks saama, jamad jäävad selja taha. Kui sul on olnud probleeme halbade haigustega (kasvajad, kahtlused), siis nüüd tuleb selgus ja lahendus, sa oled terve.
Uusi plaane oma töödeks-tegemisteks ära praegu tee, need ei vii edasi, jooksed tupikusse.
Kuu keskpaik on ka konfliktiderohke, miskipärast on siin palju erinevaid arvamusi ja sina satud siia keskele. Mida vaiksem oled, seda kergemini pääsed.
Sa kipud sel kuul inimesi umbusaldama, aga sellest on abi, ei saa petta ja ei vea keegi sind ka alt.
Juulis võtab suhtes ambur oma kaaslasega ette reisi, aga see ei ole lennukiga kaugele lendamine, see on pigem autoga roadtrip.
Samuti otsib suhtes ambur endale kaaslasega ühist kodu või sisustate ja loote ühist tulevikku.
Vallaline ambur võib leida sel kuul armastuse, aga tunned, et sina oled sellest suhtest rohkem huvitatud kui su kaaslane.
Ka kuu lõpus tuleb sulle mingi uus pakkumine, see nõuab päris palju enesele ja teistele tõestamist ja enda eest seismist. Mõtle hoolega kas tahad selle vastu võtta.
Sa oled sel kuul väga nõutud ja oodatud ka igale peole ja sündmusele, kõik tahavad sinust midagi, ära pinguta söömisega üle ja päris igale poole sa ka jõudma ei pea, kuigi ükski üritus ei ole ilma sinuta mingi üritus! Tervise osas soovitus: jälgi oma toitumist!

Kui soovid edasi lugeda, siis raamatu saad osta minu e-poest.
Ilusat juulit,
Kirsti