Kingitus KAKSIKUTELE. November. Raamatust “Taroskoop 2022”NOVEMBER

Novembri algus on mõnus ja chill, saad puhata ja, kui oled pereinimene, siis veedad palju aega lastega. Sa oled hooliv ja tunned, et ka sinust hoolitakse. Tegeled oma hobidega ja su plaanid on paigas. Tööl on sul arenguvõimalus, oled sihikindel, täpne ja pead lubadustest kinni.
Kuu algus võib tuua sulle ka hingamisteede haiguse mis niidab su maha ja pead veetma aega haigevoodis. Sina kipud seda rahasse arvestama.
Kui oled natukene vanem inimene, siis hoia silm peal ka oma südamel ja vererõhul.
Sel kuul on sul teemaks ka kinnisvara, mida iganes sa sellega siis ette võtad.
Taas ootab sind ees tunnustus, seda just tööalaselt aga võid saada tunnustust ka enda isalt või isafiguurilt. Mida sa siis teed? Kukud tähistama.
Novembris on sul üldse palju tähistamist, veiniklaas on pidevalt käes.
Natukene tuleb sul sel kuul olla ka kahepalgeline, sa kasutad sedasi inimesi enda huvides ära, millises seltskonnas milline tarvis olla ja seda sa oled. Ega see ilus ei ole.
Petta sind sel kuul ei saa, kuna sa ise mängid neid meeldimise mänge, siis hammustad teiste kavaluse kärmelt läbi.
Soove ja unistusi sul praegu polegi, sa tegeled reaalsete asjadega ja ei sea praegu oma tulevikuplaane esikohale, olevik on olulisem.
Kuu teisel poolel kipud aga ärrituma liiga kergelt ja sul on pidevalt tunne, et sind rünnatakse, võtad juba eos kaitsepositsiooni, lähed kergelt konflikti ja seda just teadmiste osas. Oled kohe selline sõjakas, see mõjub natukene kehvasti su positsioonile või enesekindlusele, sest vabandamist tuleb hiljem kuhjaga. Pigem mõtle enne, kui ütled või tüli tõmbad.
Kuu lõpus saad oma olukorra jälle paika, sul tuleb olla millegi eesotsas ja motiveerida või innustada ka teisi, ühesõnaga juhtimine. On see siis seotud töö, hobi või perekonnaga, aga sina pead midagi korraldama. Kuu viimased päevad toovad sulle ka uued plaanid tulevikuks, minu meelest puudutab see uut aastat aga mine tea.

Kirsti Timmer
Taroskoop 2022