Kingitus KALJUKITSELE, august. Raamatust “Taroskoop 2022”
Kuu algul oled sa just nagu puuris, otsid vabandusi miks sealt mitte välja saada, sest kohustusi on palju ja sina oled justkui karjajuht. Pead tegema otsuseid, pead teisi motiveerima ja endaga kaasa kutsuma, aga sa oled natukene laisk. Tahaks olla rahulikult kodus, seega lükkad nii mõnegi kohustuse kellegi teise kaela, samas tahad end tõestada. Väga vastuoluline olukord.
Mugavustsoonis ei saa sa paraku kaua lebotada, pead ikkagi hakkama jälle tegutsema.
Sul on ees üks kohtumine, kas sina tahad kellelegi midagi pakkuda või tahetakse sind värvata, igatahes võtad mõtlemisaja ja tegelikult ei tule sellest koostööst midagi välja.
Ka lõpetavad kaljukitsed ühe värske suhte. Kui alles kohtud kellegagi, siis saad aru, et see ei ole see.
Sa liigud praegu mööda enda seatud rada, sul peab olema kindel siht ja sa oled väga pedantlik, ei sammugi vasakule ega paremale. Tunned end kõiges üksi vastutavana ja justkui kogu maailma kohustuste kandjana, aga ega sa kedagi väga ei usalda ka. Tead, et kui asjad peavad tehtud saama, siis pead need ise ära tegema.
Suhete osas on hädas just vallaline kaljukits, sul on mitu valikut ja eriti raskeks teeb su
Elu üks endine kallim või ekskaasa, kes lihtsalt ei anna sulle rahu ja seda kõige tüütavamas ja halvemas mõttes. Siin on isegi selline vaimse terrori oht. Võta rahulikult, ignoreeri ja saad hakkama.
Kuu lõpus tunned, et oled nii väsinud ja tüdinenud, aga su asjad on siiski tehtud.
Võid saada ka teate, et keegi jättis midagi kokkulepitut tegemata, no tuleb sul jälle endal tegutseda.
Augusti lõpus pane paika enda sügis, praegu on soovide aeg.
Edasi saad lugeda oma aastat minu raamatust. “Taroskoop 2022”

Heade soovidega,
Kirsti