Kõik exkolleegid või endised sõbrad olid halvad…
Kõige hullem suhete klaarimine on avalik suhete klaarimine. Ei ole vahet kas meedias või sotsmeedias.
Suhteid klaaritakse omavahel, võõraid sinna ei segata. Paraku on avalik sopaloopimine ja eneseõigustamine trendina tõusuteel. Mida see näitab?
Kui sa tutvud ägeda inimesega, siis vaata esmalt kui palju on tal pikaajalisi sõpru. Kui neid ei ole, siis on hüüumärgikoht. Kui inimene läheb pidevalt oma kolleegide või sõpradega tülli ja ikka alati on lugu sama-need teised on halvad, teised teevad talle liiga ja käituvad temaga halvasti, siis run, Forrest, run!
Kui inimene räägib oma endistest kolleegidest või sõpradest halvasti, siis mida see sulle näitab? Mõttekoht! Sina oled järgmine!Nii tööl kui sõpraderingis tuleb ette igasuguseid olukordi, aga neid ei lahendata sotsmeedias, avalikus meedias ega suure suuga laterdades, neid asju aetakse omavahel. Kui inimene vastupidiselt käitub, siis räägib see vaid üht-ta tahab end puhtaks pesta teisi laimates.
Me kõik astume vahel reha peale, astume ka teist korda, öeldakse, et kolm pidavat see seadus olema, kohtu oma või nii…. Olen isegi nendel rehadel tammunud, saanud väga, väga haiget, aga ma olen õppinud. Lõpuks. Ehk. Ma loodan.
Seega, nagu algul kirjutasin, vaata alati uue tuttava minevikku, kus ja kes ta kõrval olid ja miks neid seal enam ei ole.
Usalda, aga kontrolli, on hiljem vähem hingevalu ja pisaraid.

Kainet mõistust soovides
Kirsti

Foto: Külli Rummel / Raadio Star FM