Kui sa ei julge elada nii, et oleksid õnnelik.Inimesed kurdavad sageli, et nad soovivad tegelikult elada sootuks teisiti, aga ei julge.
Ei juleta teha muudatusi, ei juleta tulla välja enda mugavustsoonist, mida teised arvavad ja äkki ebaõnnestun?
Seda on kurb kuulata, sest tegelikult peaks me kõik ärkama hommikul hea tujuga, tegelema sellega, mis teeb meid õnnelikuks ja tänama õhtul möödunud päeva heade emotsioonide eest.
Ei saa kurta ja lükata kõike kurja saatuse kaela, suur osa meie õnnest on ikka meie enda teha.
Kõik asjad ei pea kunagi sajaprotsendiliselt õnnestuma, me oleme inimesed ja seega ekslikud. Me teeme vigu ja parimal juhul õpime nendest. Ka tehnika eksib.
Sa ei ela teistele, sa pead elama ennekõike endale. See on ju sinu elu-üks ja ainus. Ära raiska seda kannatades ja taludes. Esita endale parem küsimus: mida ma olen ise selleks teinud, et ma oleksin enda eluga rahul? Kui vastust ei leia, siis on aeg hakata tegutsema.
Minu tütar ütles kord ühele sellisele muutusi kartvale inimesele, kes oli end oma elus tea mitmendale kohale alles asetanud, kuldsed sõnad. Kui sul oleks elada veel vaid aasta, mida sa siis teeksid?
See inimene luges ette kõik enda realiseerimata unistused ja tegemata teod. Ja sai siis vastuse. Selleks ei pea olema olukorras, kus elada on veel vaid aasta. Sellega tuleb alustada kohe, sest me ei tea kunagi kui palju aega meil tegelikult on. Ja kui me ei kasuta meile antud aega otstarbekalt, siis oleme me seda lihtsalt kulutanud.

Hakka tegutsema!
Kirsti