Kui su kaasa leiab uue…
Iga päev purunevad suhted, paraku.
Mina kuulen oma vastuvõttudel pidevalt lauset, et “see inimene tuli ja lõhkus meie pere!”.
Ma olen sellest nii raadios rääkinud kui ka siin kodulehel kirjutanud, et tegelikult ei saa tulla keegi kolmas teie pere lõhkuma. Kui inimeste vahel on armastus ja austus, kõik on hästi, siis ei. saa mitte kunagi mitte keegi kolmas üldse sinna suhte vahele tulla. Kui sa ei ole avatud uuele suhtele, siis ei anna sa välja ka signaali, et sind üldse “noppima” tuldaks.
Kolmas osapool on kahe suhtes oleva inimese omavahelise suhte tulemus, mitte paha sissetungija.
Kui kolmanda osapoole tõttu jätab su kaasa sind maha, siis olete süüdi ikka sina ja su kaasa, teie suhtes jäi ühel midagi puudu, seda “midagit” ta otsima läkski ja ju siis leidis.Nii naised kui mehed küsivad vahel, et kui see kolmas kaob, kas siis saab meie suhe edasi toimida?
See sõltub ikka sellest kui palju te mõlemad endale otsa vaadata suudate. Kas leiate koos selle suhtes olnud probleemi ja tahate seda mõlemad lahendada? Enamasti ei taheta.
Kui üks osapool on juba vasakule vaadanud kas sa suudad teda veel usaldada?
See kõik on nii individuaalne, aga kolmandat osapoolt süüdistab ikka see inimene kes enda silmas palki ei näe. Oma kaasa silmas ka mitte. Aga palgi üks ots on sinu, teine su kaasa silmas. Kolmanda inimese silmas on vaid pind.
Suhe on kahepoolne ja mõlemad peaksid end selles hästi tundma ja õnnelikud olema, ühe inimese pingutustest ei piisa, laev vajub kreeni. Ja kui ikka üks tahab sellest välja astuda, siis ei aita ahelad, nutt, ahastus ega ähvardused. Ta läheb.

Kõike head soovides
Kirsti