Päris nõid teeb tasuta tööd?
Paar päeva tagasi kirjutas üks inimene ( ei tea kas mees või naine, sest tema nimetus instagramis ei andnud selget viidet), et tänapäeva nõiad ja selgeltnägijad ei näe midagi, sest õige nõid ei võta oma töö eest tasu, tema PEABKI kõiki inimesi tasuta aitama, sest talle on anne antud!
Kirjutaja vanaema oli küll kunagi omal ajal tasuta ennustanud ja vot see on õige anne!
Sarnast suhtumist kohtab ikka vahel.
Erinevus on lihtsalt see, et näiteks toodud “vanaemad” panid kaarte kahele-kolmele külanaabrile, oma kodus ja siis kui keegi soovis.
Mina saan iga päev kümneid ja kümneid abipalveid, mul on renditud kaks väga ilusat vastuvõturuumi, ma olen need remontinud ja sisustanud. Tartu ruumi sõidan ise kohale (ka kulu). Ruume ei rendita tasuta, vastupidi, keegi teenib sellega päris head tulu.
Suur osa inimesi soovib teada kaartide abil kuidas enda elujärge parandada, rohkem teenida, paremini elada…
Ja ÕIGE NÕID peaks seda kõike päevast päeva tasuta tegema? Ise peale makstes?Ma olen sellest ennegi kirjutanud, et tasuta töötasid pärisorjad!
Ei ole ükski teatud-tuntud selgeltnägija tasuta tööd teinud, vanal ajal maal elanud nõiad võtsid toiduaineid ja muud eluks vajalikku, panid abivajaja enda heaks tööle jne… Tänapäeval kamaka liha eest ennustaja juurde ei minda. Tasuta lõunat nõuda on OMAKASUPÜÜDLIK! Abivajaja ju soovib abi, miks peab keegi teiste inimeste jaoks enda aega, energiat ja annet tasuta jagama? Et teisel elujärg paraneks!
Kunstnikul on ka anne, kas ta peaks oma maale jagama? Miks siis suurte kunstnike tööd sadu tuhandeid maksavad?
Tuleme sealt maavanaemade juurest nüüd ikka tänapäeva ja ärme võrdle neid, kelle juurde palju inimesi minna soovib, nendega kes oma küla inimestele vahel paar korda kaarte panid. Mina aitan oma sõpru ja lähedasi ka tasuta! Ja nii teevad kõik tänapäeval tuntud nõiad-selgeltnägijad.
Teise inimese tööd, annet ja aega tuleb ikka austada, mitte teda orjastada soovida.

Kõike ilusat ja head soovides
Kirsti