Täiskuu on tulemas! Olge valmis kõik müstikud ja muidu tundlikud inimesed, siin on midagi teile!Täiskuu on tulemas! Olge valmis kõik müstikud ja muidu tundlikud inimesed, siin on midagi teile!
Seekordne täiskuuaeg saab olema erakordselt põnev ja saladuslik. Praegu oleme varjutuste perioodis, mis sai alguse päikesevarjutusega 20.aprillil Jäära märgis ja jätkub nüüd 05.mail kuuvarjutusega Skorpioni märgis.
Järgnevad pool aastat saavad olema mõjutatud just nendest varjutustest.
Võib olla on nii mõnigi juba märganud, et käitub viimaste nädalate jooksul kuidagi teistmoodi kui tavaliselt. Mõni on närvilisem, mõnel on segadused suhetega, mõni jälle lihtsalt emotsionaalselt haavatavam. Igatahes õhk on paks ja emotsioonid kipuvad äärmustesse kalduma.
See kõik on varjutuste süü.
Kõik mis varjus, tahab pinnale tulla. Kui suhetes on valitsenud ebavõrdsus ja keegi on selle all kannatanud, võivad need suhted nüüd läbi saada, kui kellelgi on luukered kapis, on oht, et need võivad paljastuda. Kõik, mis sind enam ei teeni või pole tasakaalus võib nüüd uppi lennata.
Täiskuu Skorpionis sunnib enda sisse vaatama, iseenda salasoppides urgitsema. Iha ja viha, kirg ja enda vajadused saavad nüüd oluliseks. Õhus on emotsioon- kõik või mitte midagi!
Olge valmis üllatusteks, ootamatusteks, saladuste paljastamiseks, aga ka vanade kallimate või sõprade,keda ammu näinud pole, välja ilmumiseks. Kõik mineviku teemad on päevakorras.
Draamat saab igal juhul kõvasti ja selgeltnägijad ning tervendajad, psühholoogid ja psühhiaatrid- ärge nüüd puhkust planeerige. Siit tuleb teile tööd!Nagu varjutuste perioodist veel vähe oleks, algas 21.04 ka Merkuuri retrograad, mis kestab poole maini.
Ühest küljest soosib see kõik tegelema vanade asjade värske pilguga üle vaatamisega, võib-olla leiate mõne vihje, mis aitab nüüd edasi minna. Hea on lõpetada vanu asju, et puhtalt lehelt alustada. Samas ärge mingil juhul ostke praegu uut tehnikat, sõlmige uusi lepinguid ega alustage veel uute ideede ellu viimisega. Oodake seni kuni Merkuur taas direktiivseks pöördub, vastasel korral on suur oht, et midagi võib valesti minna. Kas ostetud arvuti ei funka või lepingust jääb mõni oluline punkt tähele panemata. Hiljem olete lihtsalt hädas.
Täiesti tavaline on Merkuuri retrograadi ajal, et teie arvutid lakkavad töötamast, autol hakkab mõni tehnikavidin jupsima, e-mailid lähevad valedele adressaatidele või kirjutate kirja, millest keegi midagi aru ei saa.
Rahu, ainult rahu! See kõik möödub.
Kodu korrastamine, remont, mailboxi rämpsust puhastamine, see kõik on aga väga ok! Tehke ruumi uuele, mida siis peale retrograadi soetama saate hakata.

Aga nagu ka sellest veel vähe oleks, siis tagatipuks alustas 01.05 ka Pluuto oma retrograadi.
Pluuto on Skorpioni valitseja ja need kaks koos mõjuvad nüüd eriti vingelt. Jah Pluuto on hävitaja, aga ta annab ka erakordse jõu kõik uuesti üles ehitada. Jälgige uudiseid, kindlasti tuleb sellel ajal välja šokeerivaid teadaandeid, skandaale ja võimalik et ka looduskatastroofe, miks mitte armuskandaale ja kiremöllu, armukeste paljastamist ja uute kuumade paaride teket, sohilaste ilmsiktulekut ja poliitikute räpaseid tagatoamänge.
Pluuto eesmärk on sõlmida rahu oma minevikuga ja alustada oma elu puhtalt lehelt.
Kõik see transformatsioon on oluline, et me õpiksime elama paremini iseenda ja loodusega tasakaalus.
Igatahes on järgnevad pool aastat väga märgilised ja põnevad ja täis vapustavaid kogemusi ja uusi võimalusi. Ära lase neid siis käest! Ole elule avatud!

Kui soovid enda kohta rohkem teada saada, siis koostan sulle meeleldi sinu sünnikaardi.Usu, see aitab sul sind ennast hoopis paremini mõista ja näitab sulle ära sinu võimalused. Sest piltlikult öeldes sa võid küll ju hea jooksja olla, aga kui suund on vale, siis finišisse sa esimesena ei jõua. Las ma aitan sul võita!

Kirjuta funlineservice@gmail.com