Tänutundega!No nii, armsad sõbrad! Kirjutan seda postitust suure rõõmu ja tänutundega südames!
Minu kaardid on olnud nüüd mõned päevad e-poes saadaval ja teiepoolne vastuvõtt ja huvi on ületanud kõik mu lootused ja ootused, aitäh!
Kaarte ostetakse nii innukalt, lausa 2-3 pakki korraga ja see teeb südame soojaks, eriti tagasiside!
Jah, tegin nad just sellised, et oleks ilus ja hinnaline ka kingitusena.
Endiselt saan sotsmeedias kirju, et soovitakse tellida kaarte ja minu kodupuhastusküünlaid. Ei jõua päris kõigile vastata, et kõik mu loodud tooted on üleval ja saadaval siin kodulehel olevas e-poes, ei pea eraldi mulle kirjutama, et soovid üht või teist toodet. Mine lihtsalt e-poodi ja osta. Ma olen ses osas väga kiire, et kui täna õhtul tellid, siis hiljemalt homme hommikul läheb pakk ka SmartPostiga teele. Saad soovitu kiirelt kätte. Ma ise olen nii kärsitu, mulle ei meeldi oodata ja seetõttu ei pane ka teid ootama.
Natukene uudiseid ka.
Esmaspäeval tegime Merilyga koos tema facebooki lehel ja minu instagramis live, rääkisime täiskuust ja sellega seotud rituaalidest, müütidest ja vastasime laivis teie küsimustele. See live osutus nii vaadatavaks ja popiks ka jagamise osas, et otsustasime teha sellest traditsiooni. Kord nädalas oleme jälle teie ees ja saate vastuseid end huvitavate teemade osas. Võite julgelt kirjutada juba ette ja küsida. Soovitage ka teemasid mis teile huvi pakuvad.
Kõigi ees kellegi isiklikke asju me kaartidega vaatama ei hakka, eraelu on ikka personaalne ja selle lahkamiseks on mõistlik vastuvõtule tulla. Vastuvõtule broneerimine endiselt info@kirstitimmer.ee
Igatahes olen teie jaoks olemas ja veelkord, suur tänu, et mu kaardid teie näol kasutust leiavad! See on väga, väga hea ja soe tunne!

Kõike head soovides
Kirsti