TAROSKOOP 16.-22. septemberJÄÄR möllab sel nädalal. Kõik tema ettevõtmised sujuvad, jääral on hoog sees. Armastuses käib tal võitlus, kes on selles suhtes ikka see otsustaja, jäär ei suuda olla tagaplaanil, kõik peab tema tahtmistmööda käima. Nii tunneb ta end turvaliselt. Nädala keskel jääb talle aga veel keegi silma, inimene minevikust. Jäär mõtleb, et mida siis teha sellises olukorras? Kaks on ikka parem kui üks, selline on tema otsus.

SÕNN peab sel nädalal olema eriti ettevaatlik tule ja terariistadega. Parem ärge neid näppige. Samuti hoiduge tõbistest inimestest, viiruse oht! Nii mõnigi sõnn teeb sel nädalal liialt tormakaid otsuseid, katkestate suhteid emotsioonide ajel. Nii teete ise endale liiga ja käitute ka teistega halvasti. Võtke mõtlemisaega. Vallalised sõnnid satuvad suhtesse suhtes partneriga, ükskõik kui palju te ka vastu ei puikle, ikka olete samas olukorras tagasi. See tekitab teis juba hirmu.

KAKSIKUD teevad liiga ennatlikke otsuseid suhete vallas, see puudutab ka töösuhteid. Olete selline külm ja kauge, aga järgmisel hetkel mõistate, et teil on seda inimest väga vaja. Suhtes kaksikud peavad praegu väga end kontrollima, iga sõna ja käitumist, sest kaaslane kipub teid vääriti mõistma. Nii mõnigi kaksik saab pakkumise ja see tõotab olla pikaajaline projekt, edukas muide.


VÄHK ei tea ise ka mida ta praegu tahab. Tunneb, et on mugavustsoonis, seal olla ei taha, uuendusi ei viitsi ka praegu omaks võtta. Kõik tundub vale. Praegu kokkuleppeid sõlmides olge ettevaatlik, lugege kogu pisikeses kirjas olev tekst hoolega läbi, muidu kahetsete. Mida ilusam jutt, seda suurem võimalus lõksu langeda. Usalda, aga kontrolli, kohe mitu korda, see on praegu teie juhtlause. Suhetes ei ole vähid sel nädalal nemad ise, kuidagi kahepalgelised kipute olema.

LÕVI nädal on täis uusi alguseid ja pakkumisi. Teid rebitakse igas suunas, mõelge nüüd eelkõige enda huvide peale. Esmapilgul on neid otsuseid päris keeruline teha. Nädala keskel võtab lõvi väikese veini ja mõtleb oma asjad selgeks. Raha armastab teid, ostke lotopilet või küsige palka juurde. Tööl teete praegu kaugemaleulatuvaid plaane ja neid saadab edu. Nii mõnigi lõvi mõtleb koduostu pele, mõni aga alustab remondiga. Nädala lõpus tahate aga rahu ja vaikust.

NEITSI vajab praegu hingele toitu, aga ei lasta tal rahus olla. Nii palju kohustusi ja tegemisi sel nädalal, et neitsi istub vahepeal maha ja paneb asjad paberile. Teile tundub, et teie üksi peate kogu maailma töö ära tegema. Küsige abi, ärge kartke nõrgana näida. Ise olete ka pärast üllatunud, et nii saab palju lihtsamalt läbi. Nii mõnigi neitsi õpib sel nädalal midagi olulist ja nii mõnegi neitsi ellu ilmub uus noor vastassoost inimene.


KAALUD on nädala algul kellestki nii tüdinenud, et ehitaks või müüri vahele. Otsustate, et keskendute nüüd enda soovidele, saagu teised ise hakkama. Rahalises mõttes väga hea nädal, töö mõttes edukas. Jõuate palju ja särate. Alustate millegi uuega ja see haarab teid sada protsenti endasse. Hoiatus: raha ei tohi sel nädalal kellelegi laenata, ise ärge ka laenake ja sõltuvustest vabaneda te ka praegu ei suuda, petate end ja teisi. Samuti võivad kaalud sel nädalal kellestki seksuaalselt sõltuvusse jääda. Nädala lõpu veedate aga peamiselt diivanil lebades, nii väsinud olete.

SKORPION tahab sel nädalal alkoholist eemale hoida, aga ei suuda. Ikka tuleb kusagilt keegi oma ürituse ja väikese napsuga. Üritate küll endale kindlaks jääda, aga no suruvad peale. Nädala keskel kehtestab skorpion end igas olukorras. Tunnete end enesekindla ja tegijana. Skorpion möllab ka sel nädalal oma koduga, see lausa neelab teie raha. Pole midagi teha, tuleb salajaste säästude kallale minna.

AMBUR tunneb, et tema kirg on praegu kuidagi otsas. Kõike on palju ja mõned unistused kukuvad kokku. Kohe peale seda tunnet tabab teda aga armumine, nooremasse inimesse. Ambur hoiab seda salajas, aga ei suuda oma emotsioone varjata. Satute uudishimulike ristküsitluse alla. Kõik teie ettevõtmised õnnestuvad, võtke vastu head uudised raha ja pidude kohta. Nädala lõpp toob jälle uusi alguseid. Väga hea nädal.


KALJUKITS on tüdinenud kõigest vanast, tema tahab nüüd uuendusi. Kõik võiks olla uutmoodi. Ta tunneb end aga oma soovidega kuidagi üksi ja tal on tunne, et teda ei mõisteta. Suhetes teeb kaljukits näo, et kõik on kõige paremas korras, aga tegelikult ei usalda ta oma kaaslast üldse, sellegipoolest kõnnib mööda etteseatud rada. Kuigi tahaks kõik peapeale pöörata. Nädala lõpus vajab kaljukits mõnusat rahu, parem kui seltskond tema ümber koosneks lastest või väga noortest inimestest, kaljukitsele tundub, et just nemad annavad värskust tema ellu.

VEEVALAJA on justkui oma maailmas koos oma suure kuhja kohustustega, aga ta tunneb end seal hästi, midagi paremat ei saakski temaga praegu juhtuda. Sel nädalal tegeleb veevalaja oma uute algustega ja üritab mitte rajalt kõrvale astuda, seda ka suhetes. Kui nädala sees see tal õnnestubki, siis nädala lõpp toob veevalajale patumõtted pähe. Vallaline veevalaja on lausa valikute ees, keda võtta, keda jätta? Või siis mitte jätta? Suhtes veevalaja vajab nädala lõpus oma aega ja see toob talle jälle mõned uued plaanid ellu.

KALAD suudavad praegu nii mõnestki kohustusest loobuda, saate tegeleda oma asjadega. Kalad peavad praegu oma rahaga korrektselt käituma, ärge koonerdage, aga ärge ka priisake. Mõtlete hästi palju minevikule ja püüate sealt õppida. Nädala teises pooles üritavad kalad oma toimetusi ette teha, et saaks endale pikema nädalalõpu lubada, aga miski või keegi lööb teie plaanid segamini ja kõik läheb hoopis teisiti.

Ilusat nädalat
Kirsti