TAROSKOOP 18.-24. veebruar

JÄÄR on oma rahaasjadega puntras. Täpsemalt arvab ta, et ta teenib liiga vähe ja saab ka kulutada liiga vähe. Seevastu on tal armastuses õnne, vähemalt nädala alguses. Mida kindlam see suhe jäärale tundub, seda suurem on tõenäosus, et nädala lõpus te selles suhtes pettute (käib vallaliste jäärade kohta).  Suhtes jäärad tunnevad, et kodused asjad muutuvad neile ahistavaks, üldse on neil praegu liiga palju kohustusi. Laske elada!

SÕNN vaatab lootusrikkalt ühele vanale kallimale otsa. Kas ehk nüüd? Sõnni nädal on lõbus ja hubane. Rahalises mõttes istub sõnn ka praegu turvatsoonis ning püüab käia justkui kikivarvul, et oma rajalt mitte eksida, sest see rada tundub päris meeldiv. Suhtes sõnnid on sel nädalal perekesksed ja kodused. Justkui äraootaval seisukohal-olen siin vaikselt, et oodata mida jäürgmine nädal pakub…

KAKSIKUD lõpetavad nädala algul asju, mille vastu nad enam huvi ei tunne. Samuti lõpetavad nad suhteid inimestega, kes kuidagi kaugeks jäänud. Nädala keskpaik toob kaksikutele ühe lõbusa ürituse, kulutate raha ja tunnete end hästi. Nii mõnedki kaksikud võtavad praegu aja maha ja lähevad perega puhkama. Nädala lõpus tahate te rahu ja vaikust, ei mingit seltskonda. 

VÄHK on nädala algur kirglik ja tuline. Kõike teeb suure põlemisega. Vähk alustab millegi uuega, paigutab raha ja võib osta ka puhkusereisi. Nii mõnigi vähk otsustab sel nädalal panna müüki oma kodu, arvestage siis sellega, et leiate kohe ka ostja. Raha armastab teid praegu, kasutage seda aega mõistlikult. 

LÕVI vajab nädala algul head kuulajat, lõvi hing on haige. Nii mõnigi pöördub psühholoogi poole, peaasi, et keegi kuulaks. Lõvi on hädas oma armuasjadega ja ta ei näe ka oma tulevikku. Tema sees on võitlus iseendaga, lõvi ei suuda teha otsuseid ja vajab praegu tarka nõuandjat, kedagi, kes temast tõesti hoolib. Ärge võtke seda olukorda nii tõsiselt, teie mõtted on teie vaenlased. Nädala lõpp toob lõbusamaid noote, ärge norutage!

NEITSI lahendab edukalt enda probleeme. Tal on uus siht ees ja neitsi rühib vapralt oma tulevikule vastu. Nädala keskel võite midagi rõõmsalt  tähistada. Korraks tekib hirm oma sissetulekute pärast, aga neitsi ei jää põdema, tema leiab sel nädalal kõigele lahenduse. Ainult suhete osas on neitsil kahtlused, te ei usalda oma partnerit. Need kahtlused panevad just neitsi tähtkuju esindajad sel nädalal mulle kirjutama. 

KAALUD rabavad sel nädalal tööd ja on tohutult õpihimulised. Nad tahavad kõike teada, uurivad, loevad, võivad end ka mõnele kursusele kirja panna. Magada ka ei taha, saaks ainult millegi põnevaga tegeleda. Kui te tahate last saada, siis selleks on praegu hea aeg. Kaalud on sel nädalal ka kuidagi eriti hingelised, nad on head kuulajad ja tahavad ka ise oma südant puistada. Samuti meeldib kaaludele sel nädalal kõike analüüsida, ärge sellega liiale minge.

SKORPION on nädala algul nagu tank, pidurdamatu. Ta saab häid uudiseid, need võivad puudutada tema sissetulekuid või siis mõnd muret, mis on skorpionile peavalu põhjustanud. Asjad hakkavad laabuma. Suhtes skorpionid võiksid end sel nädalal pidudest eemale hoida, ahvatlused lausa jooksevad teie suunas ja teil on nendele raske vastu seista. Selline olukord lõppeks aga koduse krahhiga. Seega, tõmmake parem kardinad ette ja ärge vaadake ühegi vastassoo esindaja poole.  

AMBUR loob uusi alguseid. Nädala algul võite sõlmida mõne uue lepingu ja see on väga edukas leping. Ambur sammub karjääriredelil kindlalt üles, aga vaadake igaks juhuks ka seljataha. Kadestajaid on palju. Eriti ettevaatlik olge naistega. Suhetes on naissoost ambur nagu kuninganna, ta lihtsalt suudab sel nädalal panna mehed tundma end nii, et nad tahavad amburinaist kätel kanda. See mees kes seda ei suuda, heidetakse kõrvale. Kuuseis annab sel nädalal amburitele mingi maagilise aura, kasutage seda ära! Sel nädalal olete te kõiges võitja! 

KALJUKITS tunneb end kuidagi üksikuna oma maailmas ja selle põhjuseks on suhted. Kuidas kaljukits ka ei püüa, tema kaaslane on kusagil klaasseina taga ja kaljukitsele tundub, et ta ei ulatu temani. Teile tundub, et teie kaaslane on kuidagi edev, te tõmbaks ta jalgupidi maale tagasi, aga te teate, et selle tulemuseks oleks üksindus. Seega teete näo, et pole hullu ja nutate vaikselt patja. Unustage ära, ajage selg sirgu ja tegelege oma asjadega, norutamisega suhteid ei paranda. Tööl on kaljukits enesekindel, teda ei huvita isegi raha, andke ainult midagi uut ja põnevat!

VEEVALAJA vaatab peeglisse ja imetleb ennast. Ta on jõudnud peaaegu sinna, kuhu ta teel on. On põhjust tähistada. Suhete osas tunnete te praegu eriti tugevat tõmmet tarkade inimeste poole, te tahate neid kuulata ja imetleda. Veevalaja tunneb, et vajab endasuguse inimese lähedust, ta tahab, et teda mõistetakse ja, et temaga suheldakse nendel teemadel, mis teda huvitavad. Teil on tunne, et te hakkate alles nüüd mõistma kes te olete ja mida tahate. See on aga alles pool tõde. 

KALAD on sel nädalal kas kodus, tööl või peol. Või siis kõikjal võrdselt. Uued algused, uued teadmised, te otsite pidevalt vastuseid ja lahendusi. Olge tööl ettevaatlikud, te olete milleski väga kindel, aga see kindlus võib hetkega muutuda. Keegi tõmbab vaiba alt. Nädala lõpus on kalad kogu sellest saginast väsinud ja istuvad rahulikult veiniklaasiga kamina ees. Kui teil on ka koduloomad, siis nende seltskond tundub kõige meeldivam.