TAROSKOOP 19.-25. august.JÄÄR on suhetes kontrolliv, kõik peab käima nii nagu tema tahab ja kõik peab toimuma kohe ja kiiresti, ikka nii, et tema süda ja hing oleksid rahul. Teile tundub, et te omategi võimu teise inimese üle ja suudate teda ohjata, aga tegelikult on see illusioon. Teisel inimesel on ka pea otsas, laske tal seda kasutada. Jäär mõtleb praegu ainult suhete ja kooselu suunas, kõige meelsamini abielluks ja looks pere. No andke minna! Tööl ootab teid ees lepingu sõlmimine või uus kokkulepe ja perekond vajab teid sel nädalal.

SÕNN ei tea sel nädalal kas kuulata südant või mõistust. Keegi omab sõnni üle sellist võimu, aga see on vaid eemalt ohjadest sikutamine. Sõnni ajab kogu see olukord närvi ja ta elab seda mujal välja, näiteks tööl. Nii mõnigi sõnn vallandab mõne alluva ja nii mõnigi sõnn lahkub ise töölt, aga seda väga enesekindlalt. Nädala keskel olete tugevalt kahe jalaga maas ja oma tegudes kindlameelne, nädala lõpp toob vallalise sõnni ellu ühe suhtesoleva vastassoost inimese, mängite kodu nii, et vähe ei ole. Abielus sõnnid on väga perekesksed , aga peas pöörlevad patumõtted. Need ongi vaid mõtted!

KAKSIKUD saavad nädala algul kohe raha, see annab neile teatava kindlustunde alanud nädalaks. Te kipute sel nädalal probleemidest mööda vaatama, te lihtsalt ei viitsi nendega tegeleda ja siis keerate mündil teise külje. Kaksikud on sel nädalal kuidagi hingeliselt rahul ja otsivad kõiges vaid head ja ilusat. Vaid üks asi häirib teid sel nädalal, see on teie kaaslane, no ei lase olla! Pidevalt on tal midagi vaja, aga kaksikud tahavad chillida, elu nautida. Nädala lõpp toob teile töid ja tegemisi juurde, aga see on vägagi teie cup of tea, nautige!


VÄHK mõtleb oma koduse elu peale, suhtes vähid on praegu väga segaduses oma suhtega. Kas jätkata või minna laiali. Millegipärast olete te ise kaitsepositsioonis, aga ründate kaaslast nii kuis jaksate. Asi on pidevalt teie eneseuhkuses. Tööl on vähk samasugune, kui on mõni apsakas, siis on ikka teised süüdi. Vähk avastab sel nädalal, et tal on vaja midagi õppida. Võimalik, et ta leiab ka mõne põneva kursuse kuhu end kirja paneb. Kuna vähile tundub, et eraelu ja töö on ju pekkis, siis tuleb end kõigest kõrgemale upitada, motivatsioon!

LÕVI võib sel nädalal pidada tööl läbirääkimisi, paraku ei ole need edukad. Kui lähete töövestlusele, siis ärge looge endale illusioone, need võivad puruneda ja teile pettumust valmistada. Ja korrake endale pidevalt, et kõik ei ole kuld mis hiilgab. Suhetes on lõvi sel nädalal romantik, aga miskipärast jätab ta alati pool tõest varju, ei ava end, ei taha mõnedel teemadel rääkida, aga käest kinni kuud vaadata, seda ta tahab. Võtke lihtsalt korraks aeg maha, minge loodusesse ja mõelge oma mõtted selgeks, mida te üldse tahate!

NEITSI vajab nädala algul kohe kedagi, keda ta usaldab. Tal on vaja rääkida. Nädal toob neitsile jälle uusi pakkumisi, jamad hakkavad seljataha jääma ja neitsi naudib oma elu. Mida lihtsamalt asjadesse suhtute, seda parem. Romantik olete ka ja vajate praegu väga kedagi, kes teiega neid tundeid jagab. Nädala teises pooles saab neitsi uudise oma perekonnalt, neitsi võtab seda kui rünnakut enda aadressil ja asub kohe end kaitsma ja õigustama, ärge oma ütlemistega liiale minge.


KAALUD võivad saada praegu megahea rahalise pakkumise. Et sellega kaasa minna, peate te oma senisest karjäärist loobuma ja hoopis uue tee ette võtma, mulle aga tundub, et te loobute. Miks? Kaalud peavad sel nädalal olema ettevaatlikud turnimise ja ronimisega, kui kasutate redelit, las hoiab keegi ikka seda kinni, teil on kukkumisoht! Nii mõnedki kaalud asuvad midagi õppima, see tuleb teile igati kasuks. Nii mõnedki kaalud lähevad reisile. Kaaludel on praegu elujärje parandamise aeg, kõik edeneb ka. Selle nädala teema on teil raha, psühholoogia ja jooga. Ei tea miks, aga nii on.

SKORPION mõtleb sel nädalal oma keha alumise poolega, see võib endaga tuua nii mõnegi vale otsuse. Just suhete osas. Võiksin ju öelda, et ärge kõigega kaasa minge, aga ega see ei aita. Tööl tahab skorpion palju enamat kui tal on, praegu ei ole aga õige aeg, ärge laske end heidutada ja ärge masenduge. Läheb paremaks, jätkake seda sammumist enda seatud sihi poole, tuleb tunnustus ja edu ka. Nädala lõpus joob skorpion end lihtsalt täis, sest ta ei saa aru mis tema elus toimub ja mida ta üldse otsib ja tahab.

AMBUR tunnetab sel nädalal enda võimet kaaslast seksuaalselt mõjutada. Tal on mingi seksuaalne võim lihtsalt. Paraku ei ole sellel suhtel tulevikku. Ambur võtab aja maha ja püüab saada aru, et keda ta üldse tahab? Ja kas ta üldse tahab? Paraku ei vii see analüüs teda sihile, ta lihtsalt tahab. Ärge laske kirel oma elu muuta. Tööl on amburil kaks rauda tules, aga raha on tema jaoks ikka vähe, ta lihtsalt suudab nii palju kulutada. Mingites ideedes hakkab ambur sel nädalal kahtlema, ärge kahelge, praegu ei tasu otsuseid teha. Te ei suuda lihtsalt.


KALJUKITS teeb tööd ja saab tähelepanu ning tunnustust. Kuigi ta ei pane endast praegu maksimumi välja, kannab tema töö ikka vilja. Nädala algul saate kohe hea uudise või pakkumise ja tunnete end seetõttu hästi ja turvaliselt. Seevastu suhetes on kaljukits kuidagi kinnine, natukene pettunud ka. Te üritate oma suhtes end läbi seksi maksma panna, aga ei õnnestu. Äkki pingutate liiga palju?

VEEVALAJA nädal toob kaasa uusi kokkuleppeid ja algusi. Kõik sujub, teil on ees läbirääkimised ja need on edukad kui te ei lähe oma nõudmistega rahalises mõttes liiale. Suhetes on veevalaja justkui ketis, aga teda tõmbab hoopis kõik salapärane ja müstiline. Tema seks peab olema maagiline ja saladuslik, ta tahab tunda erilist müstilist tõmmet. Veevalaja on kuu mõjul praegu nii maagilisel lainel, et sel nädalal võtavad minuga ühendust just veevalajad, küsimused on kõik seotud maagiaga. Armuloitse ma ei tee, ärge unistagegi!

KALAD tunnevad nädala algul, et see nädal on lihtsam kui eelmine, aga tööl tuleb teil end pidevalt kehtestada ja kasutada hästi palju sõna “ei”. Kalade selle nädala põhimured on seotud rahaga, teil on hirm oma rahalise olukorra pärast ja te otsite paaniliselt lahendusi. Kaladel on tunne, et kõik tahavad temalt midagi, aga keegi ei taha talle midagi pakkuda. Tuju on kehv ja käsist-jalust seotuse tunne ajab närvi. Kaladele pakutakse armastust, see võiks isegi olla päris õige asi, aga nad blokeerivad kõik võimalused, sest neil on paha tuju.

Põnevat nädalat
Kirsti