TAROSKOOP 24.-30. juuni.JÄÄR tegeleb sel nädalal suhetega. Vallalised jäärad võivad leida enda kõrvale selle ühe ja ainsa, aga vaadake, et te oma suure egoga seda suhet kohe ära ei riku. Teil on see oht. Seate enda nõudmised kõiges liiga esikohale. Suhtes jäärad võivad aga natukene tiiba ripsutada, see ei arene kaugemale flirdist, miski hoiab teid ikka joonel. Tööl on jäär eesmärgile pühendunud ja endale antud võimaluste eest tänulik. Kokkuvõttes on jäära nädal aga täis armastust ja seksi. Edu!

SÕNN alustab nädalat mugavustsoonis. Ta on oma tööasjad nii sättinud, et kõik sujub, ei pea väga pingutama. See-eest jätab ta teistele mulje, et rügab end oimetuks. Sõnn mõtleb rohkem tulevikule kui olevikule. Nädala lõpus otsustab ta minna reisile ja see reis toob tema ellu kirge ja uusi alguseid. Sõnninaised, teil on oht rasestuda!

KAKSIKUD on jälle hädas, liiga palju kohustusi. Tahaks hoopis puhata ja mängida, ehk ise kogu mängu juhtida. Kaksikud on endale liiga palju asju kaela kuhjanud, ka materjaalseid kohustusi, nendega on praegu keeruline toime tulla. Rahaasjad ei ole hetkel teie tugevam külg. Suhetes tahavad kaksikud ka olla need otsustajad, valijad ja mängujuhid. Ärge te praegu laenu võtke ega endale kohustusi juurde korjake. Saage olemasolevategagi hakkama.VÄHK tahab romantikat, pingutab selle nimel ja loob imelise tunde enda elus ja siis…saab talle sellest küll, lõhub jälle kõik ära. Nagu ikka vähk, kuuseis viskab tuju pahupidi. Talle tundub, et saab ise ka kõigega hakkama, pole seda armastust ja romantikat talle vajagi. Viga! Nädala lõpus juba kahetsete ja istute oma mullis, kellegagi suhelda ka ei taha. Soovitus: enne lammutama hakkamist mõelge rahulikult ja lugege kümneni!

LÕVI jaoks on sel nädalal teiste arvamus hästi oluline. Te tahate paista rikkam, tublim, targem, osavam… Te soovite, et oleksite nõutud ja tahetud, nii tööl kui eraelus. Pingutate oma mulje jätmisega liiga üle. Suhetes on aga ülim aeg. Vallalised lõvid armuvad ja see suhe areneb tõusvas joones. Suhtes lõvid tunnevad end oma kaaslasega kindlalt ja soovivad teda üllatada, nii mõnigi lõvi teeb abieluettepaneku, saab selle või abiellub. See nädal on armastusenädal!

NEITSI ütleb nädala algul nii mõnestki pakutud asjad ära. On selleks töö või meelelahutus. Neitsi valib sel nädalal hoopis seksi ja romantika. Ta ei talu rahvahulki. Ta vajab salapära ja müstikat, aga seda väiksemas ringis. Suhetes jätab neitsi ka sel nädalal pool enda teada, ei ava ta end kellelegi lõpuni. Nädala lõpus saab neitsi aga mingi uudise ja see ajab teda jooma, kas siis õnnest või kurbusest. No uputage siis uudis ära!


KAALUD on nädala algul masenduses. Raha pn vähe, miski rõõmu ei paku, tervis võib ka jamada. Võtke end kokku, see jama toimub ainult teie peas! Nädala keskel saate sellest ise ka aru. Kõik koduteema on praegu suure tähelepanu all! Ärge sõlmige uisapäisa lepinguid, kontrollige kõik üle. Teil on oht petta saada, ka torumees võib teid tüssata! Nädala lõpus mõtlevad kaalud, et mis neid siis vaevas? Vastus on, et polnudki põhjust!

SKORPION on sel nädalal pidevalt kahevahel. Kas minevik oli parem või on tulevik parem? Kas see töö või peaks uue vaatama? Kas see kaaslane või keegi uus? Teiste nõu ka ei taha kuulata. Ei tahaks rääkidagi. Kõik on justkui valesti, ahistav. Tegelikult on teil lihtsalt igav ja see toob tobedad mõtted pähe. Otsige endale tegevust, saate oma piinavatest mõtetest jagu!

AMBUR on end jälle liigselt rakkesse pannud. Õnneks saate sellest aru ja annate nii mõnelegi pakkumisele eitava vastuse. Amburid on praegu maagiahuvilised, ka sel nädalal kirjutavad mulle just amburid. Neid vaevavad pereprobleemid. Amburid peavad praegu hoiduma liialdustest ja liialdamisest. Nädala lõpp toob kirge ja nii mõnedki amburid teevad äkkotsuse-ostavad reisi!


KALJUKITS valetab endale, et ta ei arvesta teiste arvamusega, oi kuidas arvestate. Kipute end lausa võrdlema. Tunnete, et natukene veel ja siis olen kõigist parem. See on hea motivatsioon, aga võrrelge end ikka vaid endaga. Tööl on kaljukits praegu tugev liider, hea eestvedaja ja mõnus kaaslane. Armastuses on aga nii palju kiusatusi, et ei suuda te ise endast aru saada ega suuda teised teid ka mõista.

VEEVALAJA on suhetega puntras, seksiga on päris kehvasti. Seda teil lihtsalt ei ole. Teil on hirm, et olete muutunud rahasõltlaseks, te arvutate kõik rahasse. Te ei mõtle enam üldse mida te selle raha eest vastu annate. Hoiatus: nii ei jõua kaugele! Et olla edukas ja rahavääriline, selleks peab ikka panustama ka. Te olete üldse kuidagi kriisis, pange oma prioriteedid paika, muidu jooksete tupikusse.

KALAD analüüsivad end, nad tahaksid kõike kontrollida ja valitseda. Nad ei nõustu praegu kellegi teise otsuste ega arvamusega. Vallalised kalad tahavad romantikat, aga istuvad hoopis kodus uhkes üksinduses. Suhtes kalad kukuvad oma kodu romantilisemaks muutma, kõik peab viitama armastusele. Kaladel on selline nädal, et kõik ettevõetu õnnestub. Mõelge lihtsalt läbi, et mida te siis tegelikult soovite! Kui teada saate, siis saab see nii ka olema, aga selle teadmiseni jõudmine on keeruline. Nädala lõpp toob positiivseid uudised.

 

Imelist nädalat soovides

Kirsti