TAROSKOOP 29. aprill – 5. mai

JÄÄR on järgmisel nädalal hakkamist täis. Kõik õnnestub, te olete pidurdamatu. Isegi kui kaaslased selja keeravad, siis teie liigute ikka edasi. Tööl õnnestuvad kõik teie ettevõtmised, eraelus olete justkui oma maailmas, aga teie soovidele ja palvetele vastatakse. Ainus oht on sel nädalal see, et te võtate kõik pakkumised-kutsed vastu, osake ikka vahel “ei” ka öelda.

SÕNN on sel nädalal “kõike on kaks”-tegelane. Kui teile tuleb hea pakkumine, tuleb kohe ka teine. Kui armute, siis tuleb kindlasti kohe ka teine variant. Aga sõnn saab kõigega hakkama. Soojendab vanu suhteid, on tööl võidumees, alluvana mitte nii hea, aga juhtival kohal tõeline staar. Sõnni petta pole sel nädalal võimalik, ta näeb kõik skeemid läbi. Ta ei pruugi seda kohe välja öelda, aga mõne aja möödudes laob oma trumbid letti. 

KAKSIKUD on sel nädalal kirglikud, aga neid ei tohi kahtlustada ega proovida puuri panna, see ajab nad marru ja nad katkestavad kõik suhted. Tööl tahavad nad vabadust ja täielikku usaldust, sama ka suhtes. Neil on nii suur hirm piirangute ees. Kaksikud oskavad sel nädalal öelda ei seal, kus vaja ja rühkida paljajalu mäest üles, kui peavad seda vajalikuks. Aga mitte käsu peale!

VÄHK alustab nädalat suurte plaanidega, aga loobub neist kohe. Talle sobiks paremini kui tema asemel näeksid vaeva teised ja tema saaks siis vilju nautida. Suhetes ei suuda ka vähk end sel nädalal mõista, ta tahab midagi sellist, mida tal ei ole. Aga ega ta ei tea ka mida ta tahab või mida tal pole. Üks segane nädal. 

LÕVI on sel nädalal perekeskne. Suhtes lõvid kipuvad küll olema kinnised ja omaette, aga see ei tähenda midagi halba. Nad lihtsalt ongi kuidagi oma maailmas praegu. Lõvid tahavad teha muudatusi kodus, aga nad ei suuda otsustada. Keset nädalat kukuvad nad veinipudelisse, lootuses, et see paneb fantaasia tööle. Kõik lõvi tulevikuplaanid on seotud tema kodu ja perega. Vähemalt sel nädalal. 

NEITSI on sel nädalal pidevate kõhkluste küüsis. Igal asjal on kaks poolt ja neitsi ei suuda valida ega otsustada. Kuulake selle inimese nõu keda te usaldate. Neitsi tahaks praegu lihtsat ja mõnusat elu, mitte probleeme. Neitsi tahab ka suhetes kergust ja mängulisust, et oleks tore ja lihtne, mitte keeruline ja probleemne. Paraku ei paista seda lihtsust kusagil, keerulised olukorrad võivad sulgeda neitsi oma maailma. Istub ja tunneb end üksikuna. Läheb üle. 

KAALUD naudivad seda nädalat. Nad on sel nädalal väga kodused, tegelevad oma hingerahu ja ilusate asjadega. Nad on enda ja ümbritsevaga rahul, kaalud istuvad natukene ka mugavustsoonis, aga neil on seal hea ja turvaline. Lapsed, puhkus, hea seltskond…see on kaalude uue nädala seletus. Raha armastab neid ka, soovige ja teile antakse. 

SKORPION ei ole millegagi rahul. Kõike on liiga palju või liiga vähe. Kui on palju, on jama. Kui on vähe, veel jamam. Kõik tahavad midagi, skorpion saadab nad aga pikalt. Ta ei viitsi rabeleda. Talle tundub, et kõik targutavad ja kipuvad õpetama, tegelikult on nad kõik skorpioni arvates lollid. Nädala lõpus läheb skorpion peole või veedab aega nende inimestega, kes temast midagi ei taha. 

AMBUR peab nädala algul enda eest seisma, ärge laske end tükkideks rebida. Kõik sikutavad, kõik tahavad midagi… Iga sikutaja laob seitse põhjendust lagedale. Öelge ei. Te peate praegu rahulikumalt võtma, oma tempoga liikuma. Ambur on selle nädala maagiahuviline, just amburid kirjutavad mulle ja tahavad, et neile kaarte loen, sest nad on segaduses ja väsinud. Armuasjades saate aru, et olete elanud illusioonis, kiire lõpp on käeulatuses. See on teie otsus ja enesekaitseks tehtud. 

KALJUKITS ei ole praegu suhete lainel. Tal on oma siht ja ta rühib selle suunas. Endale tundub talle, et ta on ikka vist liiga kõrge eesmärgi seadnud. Pole hullu, teil peavadki kõrged ja kauged eesmärgid olema. Nädala lõpus on kaljukits aga väga perekeskne ja teeb plaane just nimelt perega seoses ja nende soove arvestades. 

VEEVALAJA elab täiega oma maailmas, ärge kuulake kellegi nõuandeid, arvestage praegu eelkõige enda sisetundega. Veevalaja hakkab keset nädalat veini jooma, teda tabab eneseanalüüsihetk ja tuleviku paikapanemise soov. Veevalaja ei mõtle praegu isiklikele asjadele, ainult karjäär on oluline.

KALAD on sel nädalal “lihtsa-elu-kalad”. Ei midagi keerulist, andke pidu, head seltskonda, seksi, isegi armukadedust…kõik see sobib kaladele. Kõik tundub liikuvat paremuse poole, kalad soovivad ja nende soovid täituvad. Uued algused kukuvad ka sülle. Hea nädal!