TAROSKOOP 30. juuli-5. august.

JÄÄR on sel nädalal väga perekeskne. Veedab aega esivanematega ning tunneb huvi oma mineviku ja päritolu vastu. Peale suurt rapsimist võtab jäär elu hetkeks natukene kergemalt. Ta on saavutanud enda jaoks mingi positsiooni ja julgeb nüüd ka puhata. Seejuures vajab ta ikka pidevalt kiitust ja tunnustust tehtu eest.
Sel nädalal jäär armub (jälle) aga see teda ei rahulda, tegelikult vajab ta pisut enamate vastassugupoole esindajate tähelepanu. Siis näeb see väljavalitu ju ka, et tegu siiski väga ahvatleva “tükiga”.

SÕNNil on ilus aeg. Sööstab pea ees suhtesse ja inimene vastab tema ootustele.
Kui sõnni on vaevanud tervisehädad, siis ka need saavad sel nädalal lahenduse. Head uudised jõuavad sõnnini ka rahamaailmast, kas suureneb sissetulek või annab pank teile laenu-mida soovite? Ainukene negatiivne emotsioon sõnni elus sel nädalal on usaldamatus. Ta on üks suur kahtlustaja. Aga olgu, kõik sujub niigi, isegi sellest kahtlusest hoolimata!

KAKSIKUD vajavad nädala algul asjalikku nõu. Neile tundub, et midagi ei õnnestu ja see viib tuju nulli. Nädala keskel asjad paranevad ja kaksik tunneb end jälle sõiduvees, seab sihid ja teeb nende nimel tublisti tööd. Kaksikud võivad sel nädalal end ka mõnele kursusele registreerida. Nad vajavad uusi teadmisi ja põnevat tööd. Nädala lõpus on kaksikud väga romantilised, aga see hetk läheb miskipärast ruttu mööda. Nagu ütleb ka nimi kaksikud, järgmisel hetkel on tegu siis selle teise kaksikuga. Sellega, kes vajab omaette olemist.

VÄHK on nädala algul kimbatuses. Vallalised vähid, kes suhtlevad mitme vastssooesindajaga, tunnevad end selles olukorras küll mugavalt, aga peavad enda patte nüüd tunnistama hakkama. Vähk lükkab kõik tagasi, aga see olukord väsitab teda. Ta lööb selja sirgu ja jätab kõik seljataha. Suhtesolevad vähid muutuvad aga kaaslase suhtes nõudlikumaks ja võivad suhteliselt tüütud virisejad olla. Vähk vajab sel nädalal hoopis positiivset ja tunnustavat tähelepanu, kui ta seda ei saa, siis ta ongi ettearvamatu ja tujukas. Istub üksi ja joob, kirub maailma. No midagi head on vähil sel nädalal ka, rahaasjad sujuvad.

LÕVI keeldub sel nädalal probleemidele otsa vaatamast. Tema on otsustanud, et elu on ilus ja ta naudib seda, ta ei lase millelgi enda tuju rikkuda. Lõvi teeb palju sel nädalal ka mulje jätmiseks, et kõik ikka saaksid aru kui hästi temal läheb. Tööd lõvil jagub ja mitte vähe, siiski suudab ta leida aja puhkamiseks. Nädala lõpus võtavad nad aja maha, lähevad perepuhkusele või sõpradega aega veetma. Armunud ja suhtesolevad lõvid on väga romantilised, tõstavad kaaslase jumalastaatusesse, aga tahavad ise samasugust tähelepanu vastu saada.

NEITSI on sel nädalal nagu piinatud geenius. Suhtes tunneb end ahistatuna, tema vabadust piiratakse ja talle see ei sobi, aga loodab, et homme on kõik jälle parem. Ta teab, et talle antakse alati uus võimalus, vahet pole kui palju ta tujutseb. Neitsi tahaks puhata, aga kardab rattalt maha tulla. Talle tehakse sel nädalal mingi pakkumine uueks väljakutseks. Raha on ahvatlev, aga ega neitsi ei kiirusta pea ees tundmatusse vette. Ta ikka kompab maad, esitab enda tingimused ja on siis tulemusega väga rahul.

KAALUD alustavad nädalalt tasakaalukalt ja rahulikult. Tunnevad end praegu mugavalt ja turvaliselt. Kaaludel on sel nädalal oht haigeks jääda, ärge kasutage konditsioneeri kurjasti ja vältige tuuletõmmet. Oma töös on kaalud põhjalikud, lausa väsimuseni põhjalikud. Nädala teises pooles valdab neid sellest tublidusest tingitud väsimus ja siis lähevad kaalud teise kaalukausi juurde. Tegelevad ainult sellega, mis tuju tõstab. Ärge selle pidutsemisega liiale minge, tagajärjed võivad suhteliselt ebameeldivad olla.

SKORTPIONi elus on alguste ja lõppude aeg. Nädala algus võib tuua skorpionile kurbi sõnumeid. Võib olla leina, lahkuminekuid, hingelisi üleelamisi või rahakaotust. Nädala keskpaik seevastu toob uusi tuuli. Kes otsib või soovib osta uut kodu, see ka leiab. Skorpion ei kiirusta otsustega, viib end ikka kõigega korralikult kurssi, vaatab detailid üle ja alles siis tähistab oma uut algust ja õigeid otsuseid. Nädala lõpus tunneb ta end kordades paremini kui nädala algul.

AMBUR hoiab nädala alguses kõiki ohje enda käes, kardab kaotada kontrolli ja muutub sellega seoses natuke tüütuks. Oma töös on ambur hea ja ta on selles ka ise veendunud. Amburi tööandja peaks teda praegu enda juures hoidma kõikide võimalike vahenditega, sest ta tahetakse ära näpsata. Ambur saab pakkumisi ja päris mitu. Otsuse teeb ambur ise. Nädala keskpaik võib tuua amburile armastuse, kohe sellise, et tahetakse leivad ühte kappi panna, aga ambur, vabadusearmastaja, ehmatab seepeale nii ära, et võib end paariks päevaks kookonisse tõmmata. Siis saab aru, et ei pea kohe pulmi tegema, sellest kannatab kuidagi ka mööda vingerdada.

KALJUKITS lõpetab asjad, mis oleks juba ammu vajanud lõpetamist. Peale otsuseid on ta aga ikka äraootaval seisukohal, et mis siis nüüd saama hakkab? Kaljukits on emotsionaalselt tühi, aga ta ei soovi sellel teemal ka rääkida. Kaljukitsed peaksid praegu küll puhkuse võtma ja end natukene laadima, sest õige pea tuleb nende ellu jälle muudatusi ja nad peavad selleks emotsionaalselt valmis olema. Hea aeg hoopis kott pakkida ja reisima minna.

VEEVALAJA pöördub tagasi kas mõne vana suhte või tegevuse juurde, avastab aga üsna pea, et ta ju ei loobunud sellest niisama. Veevalajal on praegu nii palju illusioone, tema arusaam erineb sootuks teiste omast. Tööl on veevalaja praegu edukas ja ideedest tulvil. Praegu ongi parim aeg muude probleemide ilmnedes hoopis tööle pühenduda, see tuleb veevalajal hästi välja. Need asjad ja teemad, mida ei taha teistega jagada, hoia enda teada. Ära räägi parem mitte kellelegi, siis on su saladused hoitud. Sind pikalt vaevanud probleemile leiad lahenduse, kui küsid nõu mõnelt vanemalt inimeselt.

KALAD analüüsivad nii oma edu kui eraelu. Palju veedavad aega seltskondlikult ja alkoholiga. Hoiatus! Kalad vajavad praegu väga ka lähedust, armastust ja kaaslase tuge. Siis on nad kõikvõimsad. Tööl on nad põhjalikud, aga kipuvad vaatama asju vaid enda mätta otsast. Oma särk on neile ikka natukene liiga ligidal. Samas on nad valmis tegutsema ja suudavad teisi ka tööle meelitada. Kalad teevadki praegu tööd ja pidutsevad. Suhteliselt muretu

Ilusat nädalat teile!

Kirsti