TAROSKOOP 4.-10. veebruar.

JÄÄR püüab ikka olla parem, tublim ja silmapaistvam. Jäär teeb uuesti algust millegagi minevikust, ehk uuesti vana asja juurde! Kellel töö, kellel suhted. Millegipärast on jäär sel nädalal selline kinnine, talle tundub, et ta on oma energiat raisanud täiesti vale inimese peale. Püsisuhtes olevad jäärad mõtlevad sel nädalal aga rohkem enda peale, nendele tundub, et kaasa tunnustab neid vähe ja jääe jõuab ka mõtteni: “Kas ma ikka olen õiges suhtes?”.

SÕNN alustab nädalat kiusatustega. Teda kohe tõmbab kellegi poole ja see keegi teeb ka kõik selleks, et sõnni tähelepanu köita. Sõnn tunneb mingit hirmu oma elu ees, tal on tunne, et ta teeb pidevalt valesid valikuid. Ka sel nädalal on sõnn valikute ees. Nii töös kui eraelus. Aga sõnn peab valima, ta valib kellegi minevikust ja naissoost sõnnid…kes soovib rasedaks jääda, sel nädalal on rasedus teie kaartidesse kirjutatud. 

KAKSIKUD tahavad sel nädalal domineerida, aga miskipärast tundub neile, et kõik soovivad neid alla suruda. Kuulge, see mõte on teie peas. Kaksikutel on nii palju ahvatlusi, et nad ei tea kuhu suunda tormata. Kaksikud peavad sel nädalal ka saladust oskama hoida, neil tuleb teha ka otsuseid, valida …see osutub raskeks. Te lihtsalt kardate otsustada. 

VÄHK üritab kellelegi mõistust pähe panna. Vähk tunneb end selles suhtes ise turvaliselt, aga talle tundub, et ta saab vähe tähelepanu, vähe tunnustust ja, et kaaslane ei ole ka piisavalt truu, vähk hakkab nõudma oma õigusi ja tunnustust. See võib viia selleni, et suhe saab lihtsalt otsa. Moel või teisel lõpetavad vähid sel nädalal suhteid. 

LÕVI saab nädala algul petta ja kuidas ta reageerib? Kallab veini välja, joob end purju ja kõik on jälle hästi. Lõvi otsustab end sel nädalal harida, ta võib minna mõnele kursusele või võtab youtube’st endale materjalid ette. Igatahes saab ta sel nädalal targemaks. Energiat on lõvil ka palju. Nädal võib tuua lõvi ellu kellegi minevikust, lõvi juba õhkab südamest, aga siis saab aru, et sellel suhtel tulevikku ei ole. Lõvi kallab jälle veini välja. 

NEITSI tunneb nädala algul, et peab kõigega ise toime tulema, kõigega ta siiski hakkama ei saa ja osad asjad lähevad ootele. Neitsi ei võta kedagi kuulda ja õigesti teeb. Küll leidub aga neid kõigeteadjaid kes neitsile nõu jagavad. Nädala teine pool tõmbab neitsil aja pausile. Olge tervisega ettevaatlikud, miski tõbi võib teid maha murda. Vanad traumad võivad ka jälle esile kerkida. Neitsi hakkab analüüsima: mida ma küll valesti tegin? Ärge analüüsige, lihtsalt jäite haigeks! 

KAALUD ei ole sel nädalal suhteinimesed. Nad näevad kõike hoopis teisiti kui nende kaaslane. Neile tundub, et kõik on valesti, ainult seks on õige. Aga kuna kaalud jonnivad, siis tõmbuvad nad endasse, ei taha seksi, ei taha suhelda ja piinavad sellega eelkõige iseend aga ka teisi enda ümber. No mis teha, on ka selliseid nädalalid!

SKORPION tegeleb sel nädalal palju oma perekonna asjadega. Skorpion on armunud, ta tunneb, et saab tähelepanu ja jagab seda ka ise. Tööd on skorpionil kuhjaga, teenib nii palju kui palju jaksab tööd teha. Nädala lõpus peate end hoidma, oht on ise oma tervisele liiga teha. Eriti hoidke selga. Nädala lõpus olete seltskonnahing, teie ideed kannavad ja ükskõik mida välja pakute, sõbrad tulevad teiega kaasa. 

AMBUR on sel nädalal segaduses. Nädala algul on tal nii palju hirme, peale selle istub ta mingis oma mullis. Nädala keskpaik toob leevendust. Asjad ei tundugi enam nii hirmsad ja ambur on jälle ambur ise, sööstab pea ees tundmatusse. Armuasjad on amburil justkui ootel, ei liigu üheski suunas ja ambur on sellest väsinud.  Ega tal pole ka aega nende armuasjadega tegeleda, sest tööasjad arenevad ikka väga kiire tempoga. Nädala lõpus vihastab anbur mõne vastassooesindaja peale ja otsustab selle enda elust natukeseks eemaldada. 

KALJUKITS alustab ka nädalat väikese veiniga, ei saa ta end muidu käima, aga siis tõmbab küll hoo üles. Kaljukitsel on hea nädal, energiat on, mõistus on paigas ja üks vana armastus ujub ka jälle pinnale. Kaljukits saab nõõd aja natukene maha võtta ja veidi puhata, tööl sujuvad asjad nii ehk naa. 

VEEVALAJA nädal on nagu pudru ja kapsad. Nädala algul on ta tõrjuv, kinnine. Nädala keskel tõeline peoloom ja seltskonnahing. Suhetes on veevalajal praegu turvaline aeg, kodus on ka rahulik. Veevalaja muutub seetõttu kuidagi nostalgiliseks ja romantiliseks. Aga seda vaid hetkeks, nädala lõpp toob talle jälle tööisu ja peoisu tagasi, romantika läheb meelest ära. 

KALAD kõnnivad nagu mööda joont, kardavad eksida. Kalad on sel nädalal suhteinimesed, neile meeldib kõik mis seotud perekonna ja lastega. Nädala lõpus on aga oht, et kalade toredus läheb mõnel peol natukene “liiale” ja see lööb suhtesse väikese mõra. Aga kalad vajavad praegu hingelist sidet, kodusoojust ja kõike mis toidab nende hinge.