TAROSKOOP 6-12 AUGUST.

JÄÄR on sel nädalal valikute ees. Kas kuulata südant või mõistust? Kuna jäära hing on praegu haige, kuulab ta mõistuse häält. Need jäärad, kel kusagil peidus salasuhe, annavad sellele suhtele nüüd kõvasti hoogu, aga see on endiselt vaid salasuhe. Pärast raju seksi läheb jäär ikka oma koju. Tegelikult jäär sel nädalal midagi muud peale raju seksi ei tahagi. Isegi romantika ajab öökima. Ta on omadega natukene ummikus ja tunneb, et peab end jälle kokku võtma ning sarved ees elule vastu astuma.

SÕNN on valmis end oimetuks rassima. Ta teeb kõike sellise kirega-tööd, armastab, ahastab, pidutseb. Sõnn on praegu pidurdamatu ja allumatu. Ei ole mõtet talle oma ideid peale suruda, ta ei võta neid vastu. Praegu on tema boss, vastasel juhul muutub ta tülikaks vastaseks. Muide, sõnninaised, teil on suur võimalus rasedaks jääda. Kel selline soov, jõudu tööle!

KAKSIKUD on ka sel nädalal lõhestunud isiksused. Istuvad oma mälestustes kinni ja ei saa aru, miks varem oli rohi rohelisem? Kaksikud kipuvad sel nädalal end eriti mõnuga piinama, napsuklaasi ei tohi neile üldse kätte anda, siis on selline eneseanalüüs ja ahastus platsis! Aga teistele jätab kaksik mulje, et temal on kõik suurepäraselt kontrolli all. Oma igatsuse elab kaksik välja enda kaaslase peal, ta võib kodus üpris ebameeldivalt käituda, voodis on ka jõhker.

VÄHK jõuab sel nädalal kõikjale. Tööl ja kodus surub oma arvamust teistele peale, seltskonnas on ta lausa tähelepanusõltlane. Vähk on sel nädalal kuidagi kahtlaselt liiderlik, lööks kõik vastassoost suhtes olevad inimesed üle…kui vaid saaks. Samas on ta tööl produktiivne ja oskab ka puhata. Ei tee endale liiga. Vähk küsib sel nädalal nõu vanematelt ja kogenenumatelt inimestelt, õpib teiste vigadest ja see tuleb talle kasuks. Väga tegus nädal!

LÕVI võib sel nädalal mõelda, et äkki peaks tegema elus mingi muudatuse! Vahetaks tööd, ostaks uue kodu, teeks remonti-peaasi, et oleks mingi muutus! Lõvi vajabki muudatusi. Hakake tegutsema, muudatusteks on igati sobiv aeg. Armukesi pidavad lõvid jäävad oma valedega vahele, seega…ise teate. Veidi ontlikumad isendid tegelevad oma olemasoleva suhtega, aga tunnevad, et vajavad ka seal väikest muudatust. Rahutu nädal.

NEITSI tunneb nädala algul end kui kala vees. Kõik sujub nii, nagu tema soovib. Istub mugavustsoonis. Nädala keskpaik ei ole enam nii roosiline. Kui miski ei õnnestu, lööb neitsi käega ja kulutab oma aega niisama chillides. Vallalised neitsid tunnevad sel nädalal pealetükkivate kosilaste ja endale suunatud tähelepanu suhtes korralikku tülgastust. Kõik häirib! Nädala lõpp toob neitsile soovi end hoopis uuest küljest tõestada. No ei tea nad sel nädalal ise ka mida tahavad!

KAALUD annavad endale sel nädalal justkui uue võimaluse, kui midagi on varem ebaõnnestunud, siis nüüd uuesti proovides peaks kõik sujuma. Kaalud on praegu kahe jalaga maas, tunnevad end kindlalt, annavad ka teistele arukat nõu. Samas on nende arvamus see ainuõige, vastu ei kannata vaielda. Kaalud võivad vabalt alustada uute ettevõtmistega, väga sobiv aeg. Tervise puhul ärge ise endale liiga tehke ja ärge hakake kõike liialt analüüsima, tegutsege rohkem sisetunnet kuulates, siis on kõik õige!

SKORPION muretseb oma suhete pärast. Kas kõik on ikka nii, nagu paistab? Ja kuidas üldse paistab? Skorpion ei saa sellest hästi aru ja lööb käega, pühendub tööle. No ja ikka nii, et raha küll tuleb, aga ise on kurnatud, piinatud ja väsinud. Jälle häda. Nädala lõpp toob õnneks mõnusamaid hetki. Skorpion võtab aja maha ja saab oma rassimise eest ka tunnustatud, see ravib kõik haavad.

AMBUR vaatab lootusrikkalt tulevikku. Kõik tundub sujuvat. Tema hing on praegu rahul, kõik mis ette võtab-õnnestub! Ambur on oma rahulolust isegi sõltuvusse sattunud. Ta tunneb, et temast on praegu kasu. Nädala teine pool toob aga amburile valikud, kõike on järsku kaks. Muidu rapsiv ambur ei kiirusta otsustega, istub maha ja kaalub kõik poolt ja vastu olevad punktid läbi. Õigeid otsuseid langetab!

KALJUKITS peab sel nädalal tervisega ettevaatlik olema. Miski võib ta voodisse aheldada. Tähelepanu jalgadele! Tööl on kaljukitsel kõik hästi ja kodus pakub ta end tavalisest rohkem appi. Tal on hea ja edukas nädal ja see on tingitud just tema enda käitumisest. Kaljukits ei ürita sel nädalal olla keegi teine, ei mängi üle ja see tema loomulik olek meeldib teda ümbritsevatele inimestele. Mida külvad, seda lõikad. Sind armastatakse sel nädalal kohe väga!

VEEVALAJA peaks sel nädalal puhkama ja endale lubama kõike, mida tema hing ihkab! See on “must be”. Kui veevalaja seda ei tee, siis vaevleb ta masenduses, otsib ise endale hädasid kaela. On kodus kahtlustav ja hakkab looma mingit enda maailmapildiga sobituvat pereseadust, aga see seadus on tingitud veevalaja pahameelest. Marss puhkama, muidu muutud teistele ahistavaks!

KALAD, teiega on selline lugu, et kui te olete suhtes, siis see nädal toob teile ahvatluse ja see ahvatlus võib purustada teie kooselu. See ei pruugi olla teine inimene, ahvatlusi on erinevaid. Mõelge enne, kui tegutsete! Teil on väga tihe ja lennukas nädal. Kõik soovid täituvad, kõik plaanid sujuvad. Te olete justkui kaitstud kõige negatiivse eest, igast olukorrast astute sirge seljaga läbi. Tööl on uute alguste aeg. Targalt käitudes loote midagi kauakestvat. Tehke oma otsused rahulikult ja läbimõeldult, teie kolleegid on teie kaaslased, ärge astuge neile pähe ja kirge kasutage praegusel hetkel parem magamistoas.

Ilusat nädalat
Kirsti