TAROSKOOP 9-15 JUULI

Igal nädalal kirjutan ühest tähemärgist natukene pikemalt, täna on selleks skorpion.

JÄÄR tunneb, et tema partner ei usalda teda.  Tegelik põhjus on aga selles, et jäära mõtted on suhteliselt patused ja ta annab endale ise hinnangu. Rahalises mõttes hea nädal. Armastuses jääradel sel nädalal ei vea, parem on hoida sõprade ligi ja armastuse teemasid vältida, need kipuvad sel nädalal jäära meeleolu nulli viima. Vallalised jäärad otsivad küll pingsalt kindlat partnerit, aga ikka komistavad vaid salasuhte otsa.

SÕNN peaks aja maha võtma, tegelema koduste asjadega. Keegi vajab sõnni abi, keegi, kelle tervis ei ole kiita. Sõnnil on raske end teise inimese asemele panna, näha asju tema vaatevinklist. Sõnn mõtleb palju oma minevikule, lapsepõlvele, oma täitumata unistustele…Kuidagi melanhoolne…Nädala teine pool on elavam, sõnn leiab end jälle üles.

KAKSIK teeb tublisti tööd, aga veel tublimini tahab ta muljet jätta, et teeb hirmus palju tööd. Samas saab aru, et suudab olukorda kontrollida ka mitte nii hullult rabeledes. Võib ikka vahepeal natuke tantsu ka lüüa. Kaksik vabaneb sel nädalal teda vaevanud probleemist, aga leiab kohe ka uue asemele. Muide…naiskaksikutel on oht rasestuda! Kui kaksik sel nädalal millegi uuega algust teeb, siis seda algust saadab edu!

VÄHK teeb endale ületööga liiga! Uued algused on ees, küsige oma töö eest ikka õiglaselt raha! Asjad, mida ei taha, et teised teaksid…nende kohta kehtib lause: hoia suu täitsa kinni! Ära usalda kedagi!

LÕVIDELE ütlevad kaardid nii, et need lõvid, kes pikalt olnud kuidagi ühepoolselt armunud, saavad oma kiusatusest ja hingepiinast käesoleval nädalal jagu. Nagu lõikavad end sellest vaevast lahti. Lõvi võtab aja maha, puhkab, veedab palju aega kodus omaette, Lõvi tahab rahu! Mõtleb siis välja uued sihid nii töö kui eraelus, paneb plaanid paika ja asub uusi sihte vallutama. Nii mõnigi Lõvi läheb reisile või paneb paika järgmise reisisihi. Kodurahu ja lennukad ideed on lõvi märksõnad.

NEITSI suudab lõpuks vanad jamad jätta seljataha. Uus algus. Tervisega tuleb ettevaatlik olla, miski võib neitsi maha murda, mingi terviseprobleem. Aga armastuses on ilus aeg, nii mõnigi neitsi saab sel nädalal abieluettepaneku või teeb selle ise. Suhete aeg. Neitsi on ka rahaga sel nädalal väga heades suhetes. Ei kuluta liialt ja ei koonerda liialt. Mõõdukas. Neitsi on oma vigadest õppinud ja väldib neid praeguideaalselt.

KAALUDEL on käesolev nädal parem kui eelmised. Kaalud on teiste suhtes väga toetavad. Kaugeleulatuvaid plaane ei maksa aga sel nädalal teha, need ei toimi. Kaalud on suured algatajad, kutsuvad sõpru aega veetma, pakuvad välja mõnusat meelelahutust ja tööl on nende ideed teiste omadest paremad. Energiat jagub. Ärge ise endale piiranguid seadke, nautige oma tähetundi ja särage. Ootate kiitustja saate kiitust. Aga…suhtesolevad kaalud…kes üleaisa lööb, sellel on karmid tagajärjed!

SKORPION
Vallalistel skorpionitel ei ole armastuses just parim aeg. Tunnete, et vastaspool on teile justkui selja keeranud. Kukute end liialt analüüsima. Põhjuseid otsima. Nõrgemad kallavad klaasi veini täis ja lähevad lihtsama vastupanu teed…see tähendab, et helistavad mõne vana seksisõbra numbril, no sellisel kus ikka seda va vanainimesteasja raskel hetkel jagatakse. Enesepettus… Teised kipuvad end tööga lohutama. Ärge jamage, kasutage seda aega parem enda jaoks, järgmisel nädalal on jälle teisiti.
Suhtes olevad skorpionid kogevad sel nädalal armukadedust. Asjata. Ajage selg sirgu, teil on kõik hästi. Rääkige oma tunnetest ja teile vastatakse samaga.

Töölkardabskorpion hullult oma positsiooni pärast. Kogu aeg on tunne, et keegi hingab kuklasse. Seega teevad nad kõike kirega, et olla ikka kõige parem. Kuidagi ebakindlad olete sel nädalal.

Tervisemärksõnaks on väsimus ja tüdimus. Kuna skorpion sel nädalal annab endast nii palju, on tal oht end justkui äraaetud hobusena tunda. Abi ka ei küsi. Eneseuhkus! Skorpion otsib abi vanarahva tarkusest, korjab ehk ravimtaimi või loeb mõnd tarkust enese tervendamise kohta. Tema huvi on suunatud alternatiivse meditsiini poole, jõuvarude täiendamise osas.

AMBUR tuuseldab vanades asjades. Kõik, mida minevikust õppida, omandada ja kaasa tuua…see on amburi teema! Ambur allub sel nädalal kõikidele kiusatustele ja edukalt. Kiusatused alluvad amburile ka. Lõbus ja muretu nädal. Oht on vähe magada, see ei ole hea! Ambur on enesekindel, hea kuulaja ja naudib lähedaste seltskonda. Eriti armastavad amburit sel nädalal lapsed ja teiste naiste mehed ( naisamburid, see on teile). Amburil on ka sel nädalal uute võimaluste nädal. Kui midagi on untsu läinud, ürita uuesti!

KALJUKITSEL ka uued algused elus. Karjäärivõimalus. Kaljukits rühib üles. Edukalt. Tuletage nüüd kõik õpitu meelde, iga kogemus on kasuks. Kui midagi on nihu läinud, siis nüüd uus võimalus, vigadeparanduse aeg. Ka suhetes. Kaljukits on sel nädalal liider. Juht. Ta ei oska praegu ei öelda tööle, rahale ega peole. Kaljukits on tegutsemisest sõltuvuses ja naudib seda. Hea nädal.

VEEVALAJAL on ilus nädal. Armastuses läheb hästi, eriti nendel, kel kaaslane olemas. Töö sujub ja puhata oskab veevalaja ka. Ei rapsi üle. Kuidagi mõnusalt enesekindel. Kui keegi vajalikul hetkel appi ei tule, tühja kah, teen ise! Teen vaikselt ja rahulikult ja saan hakkama. Ja saabki! Kõige mõnusamalt tunneb veevalaja end sel nädalal pereringis, eriti lastega. Kohe kuidagi eriti hea on neil koos.

KALAD tahavad sel nädalal rohkem puhata ja lõbutseda, mitte tööd teha. Vastassugupoolega ei ole sel põhjusel just kõige usalduslikum suhe. Kalad vaatavad peeglisse ja leiavad, et nemad ei ole midagi valesti teinud, küll see torm jälle üle läheb. Võtavad klaasi veini ja räägivad musta valgeks. Petavad end ka ära. Ja Kalade sõna jääb peale, nad on lihtsalt praegu nii veenvad ja eneseteadlikud.

Ilusat nädalat
Kirsti