Timmeri TAROSKOOP 15.-21. August.JÄÄR

Nädala algul oled mures oma raha pärast, seda just millegi osas, milleni on veel aega. Muretsed kuidas sa toime tuled. Ei ole hullu, saad hakkama, mõtled plaani välja, aga kipud ikka kahtlema. Pead millestki loobuma, kõigele ei saa kulutada.
Nädala esimeses pooles on sul üks lõbus üritus, liialdad alkoholiga ja järgmisel päeval on sul tunne, et annad otsad. Kahtlustad, et midagi oli valesti su joogiga. Ja loomulikult annad lubaduse, et enam ei joo.
Ole seal peol ettevaatlik, seal on õhus ka üks konflikt. Samuti ära sõlmi peol kokkuleppeid, need ei pea vett. Tühjad lubadused.
Sinuga püütakse sel nädalal manipuleerida ja sind mõjutada. Tee oma otsused vaid enda soove järgides, muu on vale.
Keegi tahab sind enda huvides korralikult ära kasutada, pakkudes turvatunnet, mängib ta sinuga nagu marionetiga.
Nädala lõpp toob sulle mõnusa ajaveetmise sõpradega, aga sina oled algataja ja korraldaja. See on lõbus üritus, tunned end hästi.
Nädalavahetusel tabab sind suur korraarmastus. Kas hakkad kodus ümberkorraldusi tegema või koristad.
Majanduslikus mõttes ära praegu suuri plaane tee, sa ei jõua nende plaanidega kaugele.
Püahpäeval oled natukene torssis, tahad omaette olla ja leiad sada põhjust miks kõik on halvad.
Soovitus nädalaks: ära mõtle ise probleeme välja.

SÕNN

Nädala algul pead sa kellelegi justkui lapsehoidja olema. Toetad, juhendad ja õpetad. Teadmised ja hoolimine on kaks märksõna.
Ära plaani praegu kuhugile sõita, eriti kui sul on värske armumine ja ta elab eemal või sõidad tema pärast ta juurde. Pettud südamest.
Üldse tunned kaaslasega mingit seina vahel, seda just nädala alguses. Ei saa kontakti.
Loominguline sõnn on hoos!
Sa saad sel nädalal ka tubli koguse tunnustust ja kiitust, see tõstab su enesehinnangut korralikult. Teed kõike südamega ja seda märgatakse.
Nädala keskel oled sa romantiline, aeg soosib armumist ja romanssi! Armud või kudrutad olemasoleva kallimaga.
Nädala teine pool on sinu jaoks silmi avav. See võib puudutada just töösuhet või kedagi, kellele oled justkui alt üles vaadanud. Pettud.
Keegi kasutab sind rahaliselt ära. Kas teenib liiga palju sinu pealt või muul moel püüab sind rahaliselt tüssata. Sa oled seda kunagi vaikselt kahtlustanud, aga nüüd saad teada, et hea näo taga on kaval süda.
Samas toob nädalavahetus sulle kas hea tehingu, pakkumise või preemia. Rahaliselt hea aeg.
Pühapäeval saad aja maha võtta ja sõpradega jutustada.
Soovitus nädalaks: hoia silmad-kõrvad lahti.

KAKSIKUD

Sa oled kuidagi psühholoogiliselt natukene rivist väljas. Justkui piirid on ees kogu aeg. Kinnine ja solvud kergesti. Emotsioonid käivad üles alla.
Nii mõnigi kaksik paneb endale sel nädalal aja psühholoogi juurde. Aga mõni räägib lähedase inimesega ja võib siis tema peale solvuda, sest tekib jälle tunne, et sind ei mõisteta.
Tööl on sul ka sel nädalal kolleegidega raske, kõik tunduvad olevat sinu vastu.
Kui sul on sel nädalal ees töövestlus või kohtumine tööandjaga, siis see kas jääb ära või ei ole sel sinu jaoks tulemust. Lisakohustusi ära praegu endale juurde võta, saa nendegagi hakkama mis sul on.
Kummalised hirmud on sul. Kardad pidevalt konkurentsi ja seda, et keegi tahab sinu kohta.
See puudutab ka suhet, justkui keegi on jälle sinust parem.
Sind ootab ees ka üks tore üritus, ka seal on sul ikka enda sees mingi hirm ja see ei lase sul rahulikult pidu nautida.
Kõige paremini tunned end laste seltskonnas ja raamatut lugedes.
Nädala lõpp toob sulle aga meeldiva koosolemise sõpradega. Grillid ja chillid ja siin võib tekkida uus võimalus, millegi uue algus. Sind pannakse justkui valiku ette ja sul tuleb teha otsus. Vali turvalisem tee.
Soovitus nädalaks: käi kirikus ära!VÄHK

Nädala algus on sul huvitav ja kõik ettevõtmised sujuvad lihtsalt. Voolad nagu jõgi. Tegeled rahaga ja kinnisvaraga. Kas mõtled osta või müüa, igatahes saad kokkuleppele. Kõik rahalised tehingud võid teha just selle nädala esimeses pooles, need õnnestuvad.
Vähid kirjutavad mulle sel nädalal sooviga tulla vastuvõtule. No kirjutage.
Kui oled püsisuhtes ja siin on olnud probleeme, siis toob see nädal su suhtesse selgust. Sa kas astud sellest suhtest välja, sest ei jaksa kaaslase otsustusvõimetuse tõttu enam oodata ja teed ise lõpu või siis annad lihtsalt alla ja lased endaga edasi manipuleerida.
Suhete osas on sul keeruline nädal. Oled justkui marionett, kellele mõtted pähe pannakse. Kui sul on perekond, siis teed otsuseid arvates, et nii on lastele parem, aga tegelikult tead, et see on fassaad.
Vallaline vähk võib tunda, et keegi on temast väga huvitatud, aga hakkad kahtlema mis on selle põhjus.
Tööl on sul nädala teises pooles ka tunne, et sind kasutatakse ära. Aetakse mesimagusat juttu, et sa ikka rohkem pingutaksid.
Nädalavahetusel tunned, et lased endaga liialt mängida, võtad selle teema üles. On see siis suhete osas või töökollektiivis.
Soovitus nädalaks: mida mesisem jutt, seda suurem põhjus analüüsida.

LÕVI

Sa oled realistlik ja enesekindel, väga nostalgiline. Mõtled palju minevikule ja sind tõmbavad su lapsepõlve paigad ning sündmused.
Kõik on justkui hästi, sul on tore, aga tunned end kuidagi üksi, ka seltskonnas.
Kui sul on lapsed, siis on sul sel nädalal nende pärast natukene mure. Kas rahalistel põhjustel või napib sul aega.
Raha pärast muretsed sa sel nädalal küll. Majanduslik seis tekitab hirmutunnet.
Mis puudutab sinu karjääri, siis siin on sul võimalus. Kohustusi tuleb küll hulga juurde, keegi justkui kasutab seda võimalust ära, et sina rohkem teenida tahad.
Nädal toob sulle kokkuleppe, tööalase või mingi muu, mis on veninud või mida oled oodanud, aga takistused on olnud ees. Nüüd läheb pilt selgemaks. Hoiatan, siin ei ole päris ausad mängud. Loe kõik tingimused läbi. Kokkulepped on sel nädalal kahe otsaga ja mitte sinu kasuks.
Suhete osas koged armukadedust ja siis jälle leppimist. Loodad, et olukord läheb paremaks, aga see on petlik.
Lõvi suhtes võib selle nädala lõpus tulla välja armukolmnurk. Kas kipud ise petma või kahtlustad oma kaasat.
Pühapäeval on kõik jälle kuidagi lahenduse saanud. Võtad seda olukorda lihtsalt ja veedad aega sõpradega.
Soovitus nädalaks: väga segane nädal sinu jaoks, ela üle.

NEITSI

Nädala algul oled sa sõjakas ja konfliktne. Esitad kellelegi oma tingimused, et asjad toimivad vaid sinu nõudeid järgides. See läheb käiku ja tunned, et nii ongi hea. Kõik sujub.
Ära sõlmi kokkuleppeid! See nädal on selleks absoluutselt vale aeg. Saad nii haledalt pügada, et kahetsed seda veel pikalt.
Suhtes neitsi on oma kaaslase osas kahtlustav. Sul on endal paha tuju ja siis tundub sulle, et kõik vead on koondunud just sinu kaaslasesse.
Hoidu napsuse peaga raha asjadega tegelemisest. Paigutad vindusena oma raha täiesti valesse kohta või kaotad napsusena oma rahakoti.
Tervise osas kipuvad sind sel nädalal vaevama kroonilised hädad. Eelkõige otsid muidugi ise probleeme, aga pööra siiski tähelepanu just sind pidevalt kimbutavatele hädadele. Vereanalüüs on hea teha, sul võib ilmneda raua puudus.
Nädala lõpus kuuled mingit kõlakat kellegi armastuse kohta.
Valikute osas võta aega mõelda, ära tee kiireid otsuseid. Oht on teha vale valik.
Nädalavahetus toob sulle armastust ja seksi. Kui oled püsisuhtes siis veedad aega just perega.
Pühapäeval vajad aega endale, tunned, et oled väsinud ja tahaksid enda ja teiste vahele tõmmata kardina, et sinna taha peitu pugeda ja oma mõtteid mõelda.
Soovitus nädalaks: vähem sõjakust ja soovitan kanda kaelas minu peegeltalismani.KAALUD

Nädala algul oled sa väsinud ja tüdinenud. Pead tegelema mingi lahenduse otsimisega. See on kas konflikt kellegagi või mingi ebameeldiv olukord ja see vajab lahendust. Oi sa ei taha sellega tegeleda, aga pead. Saad lahendatud ka ja probleemid jäävad minevikku. Igatahes selle teemaga on korras ja edasi läheb vulinal. Ise oled rahul ja elu läheb sellest lihtsamaks.
Nädala keskel kuuled midagi, mille tõttu tuleb teha plaanides muudatus. Ära kiirusta, oota natukene, seda juttu ei saa päris tõena võtta. Asi on lihtsam kui algul näib ja usalda enda sisetunnet, mitte teiste arvamust.
Siis saad seda tähistada.
Rahaliselt on sul väga hea nädal. Võid isegi lotopileti osta!
Nii mõnigi kaalude esindaja läheb sel nädalal operatsioonile. Hea aeg.
Ole ettevaatlik oma liigestega, kipud jala välja väänama. Põlvi hoia eriti!
Tunned end nädala keskel kuidagi tugevana ja iseseisvana, lõbus on ja enesekindlus on laes. Mõttes teed millegagi lõpu. Lõikad läbi ja kõik.
Keegi pöörab sulle nädala teises pooles tähelepanu, aga see on ohtlik mäng. Illusioon. See inimene on lihtsalt liiderdaja. Ole ettevaatlik. Jää sõpruse juurde.
Nädalavahetusel tuleb sul ka otsuseid teha, seda just mingi pikema plaani osas. Pead olema täpne ja tasakaalukas. Ära kaldu vasakule ega paremale, mine otse mööda valitud rada. See on sinu juhtida ja otsustada teekond.
Soovitus nädalaks: usalda ennast!

SKORPION

Nädala algul teed mingi kokkuleppe kas õppimise või koolitamise osas. Ise hinges väga kahtled selles, on ikka õige otsus võtta see koorem endale kanda. On küll.
Püsisuhtes skorpionil on ees keeruline nädal. Tunned, et hing ei ole rahul ja tulevik on kuidagi kahtlane selle suhtega. Armastus on muutunud sinu jaoks natuke koormavaks. Sul on tunne, et sinult vaid tahetakse saada, aga vastu ei kiputa midagi andma. Peale selle tunned sa hoopis tugevat seksuaalset tõmmet kellegi teise vastu ja see teeb su olemise raskeks. Oled kinnine ja oma mõtetes.
Ja siis tahad, et ma sulle kaarte panen, mis su suhtest saab.
Vallaline skorpion hullab armastuses. Lähed peole ja saad seksi, aga peale seda tunned, et see ei ole ikka sinu jaoks kaaslane. Võrdled ja peidad end ära.
Võid armuda ka kellessegi keda oled sõbraks pidanud.
Raha panustamiseks on hea aeg. Samuti võid saada ühe pakkumise, töö on väsitav, aga sulle meeldib. Seltskond on tore.
Sel nädalal veinitad sõpradega ja kergendad koormat enda hingel. Ega sa mingit head nõu ei saa, aga lihtsalt vajad seda õhtut.
Oma rahateemade osas hoia suu kinni, ära räägi.
Nädalavahetusel on sul inimestest siiber. Tahad olla omaette ja miskipärast oled kellegi peale kade. Tahaksid tema elu endale.
Soovitus nädalaks: tee endale selgeks oma armuasjad.

AMBUR

Nädala algul liigud vaikselt rahulikult mingi uue ettevõtmisega või teemaga enda elus edasi. Teed kõike enda sisetunnet järgides ja kuigi ümbritsevad vaatavad kahtlustavalt, ei häiri see sind. Saad mingi uudise ja see muudab su enesekindlaks. Naudid olukorda.
Mingi vana teema ei lase sul praegu rahulikult olla, seab piire ja tõmbab tuju alla. See võib olla seotud raha või kinnisvaraga. Aga nädala keskel saad ikkagi tähistada, asjad liiguvad.
Nädala teine pool toob sulle sellise hoo sisse, sõidad kuhugi, seal on tore, saad tähistada mingit edusammu ja veeta aega kaaslasega.
Armastuse osas ole ettevaatlik. Kaaslane kipub sind natukene pidurdama ja selle põhjuseks on armukadedus. See muidugi amburile ei sobi. Mitteusaldamine riivab su eneseväärikust ja käib närvidele.
Nädala lõpus tuleb sul ootamatu võimalus karjääri teha, pakkumine tuleb ühelt mehelt. Miskipärast on sinus endas piirid, sa ei taha, et keegi teine su elu korraldama hakkab, see oleks väsitav. Otsid viisakat vabandust loobumiseks. Ei usalda sina seda pakkumist.
Pühapäeval on sul pilt selge, valmistud algavaks nädalaks. Kõik on hästi.
Soovitus nädalaks: ära põe!KALJUKITS

Nädal algab sul kehvasti. Siin on erinevad valikud. Kellel on depressioon, siis sellega tuleb kohe tegeleda. Kellel on sõltuvused, siis ka sellega peab kohe tegelema. Võid aga saada ka kurva teate. See paneb sind natukene süüd tundma ja mõjutab tugevalt. Kontrolli ka enda tervist.
Keskendu enda tegemistele, arusaamadele ja ära lase end mõjutada.
Töövestluseks ei ole hea aeg, samas nii mõnigi kaljukits paneb lauale lahkumisavalduse. Sul on praegu pöördeline aeg elus, tarvis teha valikud ja jätta probleemid minevikku. Ära tassi möödunut kaasa.
Samas toob nädala keskpaik sulle tööalaselt uue alguse, hakkad tegema midagi sellist, mis sulle rõõmu pakub ja ei sunni tempoga tagant.
Praegu ei tohi sa lasta end ümbritsevatel mõjutada, sina tead mis sulle hea on ja järgi seda. Kuulujutud, mis sinuni jõuavad, on valed. Ära usu.
Saad teada, et keegi on olnud kahepalgeline ja ilusa näo taga peitub madu. Räägid sellest ühele naisterahvale, keerad hinge pahupidi ja ta toetab sind.
Nädala lõpus saad noppida oma tehtud töö vilju, aga ära unusta neid, kes sind sel teel aitasid. Sa ei ole üksi võidumees.
Läbi ühe inimese, keda ammu tunned, saad nädalavahetusel suurema summa.
Soovitus nädalaks: hoia oma vaimne pool tasakaalus.

VEEVALAJA

Sul on suhte nädal. Nädala algul tunneb suhtes veevalaja end nagu puuris. Vaidlused kaaslasega raha ja kinnisvara teemal. Erinevad arusaamad ja vastandumine. Sina oled enda otsustes kindel, aga sind väsitab see pidev tõestamine.
Seksid ja lahendad asju voodis. Sellega saad olukorra paremaks.
Vallaline veevalaja tunneb, et tal on maagiline tõmme kellegi poole, aga see inimene on kas suhtes või ei võta vedu. Samas saad ka seksi ja peale seda asi muutub. Salasuhted kipuvad siin sinu teele sattuma sel nädalal, aga sul on lõbus.
Ühel peol või üritusel saad teada mingi saladuse, see tähistab sinu jaoks ootamatut võitu.
Midagi, mida oled soovinud või tahtnud, saab teoks.
Pereinimesed tähistavad koos lastega mingit peresündmust.
Nädalavahetus toob sulle jälle armastust. Tuleb idee koos kallimaga kuhugi sõita. Suhtes veevalaja võib teha ka abieluettepaneku.
Tööalaselt ole sel nädalal kokkulepetega ettevaatlik. Miskipärast jäävad paljud asjad raha pärast venima või ei ole võimalik asju ajada, sest igal hetkel koged vastasseisu, kaikaid kodarates ja pead end pidevalt tõestama.
Soovitus nädalaks: maga korralikult.

KALAD

Nädala algul püüad asju lahendada ja paremuse suunas suunata, loodad, et saad aja maha võtta. Ei saa. Puhata sul ei õnnestu.
Hoidu esmaspäeval ja teisipäeval konfliktidest. Eriti käib see ühe inimese kohta, kes on sulle justkui turvatugi, aga tal on oma eesmärk. Tarkusega lahendad praegu probleeme.
Kui oled kooli läinud, siis pead maksma koolimaksu.
Nii mõnigi kala kulutab suurema summa autole.
Nädala keskel tegeled suuremate summadega. Pead kellelegi midagi tõestama, selgeks tegema või aru pähe panema, ta suhtub sinu ideedesse küll kahtlusega, aga saad asjad selgeks ja probleemi seljatatud. Eesolev pilt on juba selgemate piirjoontega.
Kodu ja perekonnaga seotud teemad on sinu juhtida, sina pead olema algataja, vedaja ja otsustaja. Nädala teises pooles tunned, et vajad kellegi nõu. Selleks on sulle lähedane inimene, kes on hea kuulaja ja osakab sind ka suunata. Saad hingerahu ja tuge.
Nii mõnigi kala saab nädala lõpus titeuudise või otsib vastuseid miks ta pole rasedaks jäänud.
Püüa sel nädalal arutada oma asju just ühe inimesega, keda sa usaldad.
Suurema seltskonna arvamus ei vii sind edasi. Toetu selle ühe inimese kogemusele.
Soovitus nädalaks: pool mure on pool mure.

Ilusat nädalat,
Kirsti