TAROSKOOP 24.-30. SEPTEMBER

JÄÄR peab valmistuma raskeks nädalaks. Naissoost jäärad on selle nädalala algul meeste (nii oma kaaslaste, kui kolleegide) suhtes väga toetavad. Teevad neile kõik ette-taha ära. Tööl on jääradel selle nädala algul konfliktivõimalus, mida rutem selle lahendate, seda parem. Nädala keskpaik toob uudised mis jäärale üldse ei sobi, õhus on jälle konfliktivõimalus. Nädala lõpus on ta kõiges kahtlev. Iga valik tundub vale. Nädala lõpus tuleks vältida kõike, mis puudutab armastusega seotud teemasid. Tõmbate tüli üles, sõidate teisest inimesest tankina üle ja pärast ahastate nuttes. Väga keeruline nädal.

SÕNN tahab oma elujärge parandada. Rügab ja rühib aina ülespoole. Tööl on ka peas vaid karjäärimõtted ja üliõpilased sel nädalal eriti püüdlikud. Suhetes on sõnn seevastu segaduses. On keegi, kes köidab sõnni tähelepanu, kelleni ta aga ei ulatu. Piirid on ees. Need piirid on sõnn ise endale seadnud. Kiusatusmõtted aga ei anna sõnnile sel nädalal kuidagi rahu. Rahaasjades on teatud kohustused mille täitmine tõmbab hinge natukene kinni, liiga suured väljaminekud. Võimalik, et sõnn ostab natukene liiga kalli reisi, aga see on kallis vaid seetõttu, et sõnn leiab, et ta lihtsalt väärib parimat. Nädala lõpp toob tunde, et nüüd pean küll aru saama, et mida ma siis tegelikult tahan! Lootusetu olukord, see nädal ei anna vastuseid!

KAKSIKUD soovivad, et keegi teine sel nädalal kõik nende probleemid lahendab. No ei viitsi nad mingitele jamadele otsa vaadata. Kallaks parem veinikese klaasi ja unistaks kõigest sellest, mis hingele pai teeb. Kaksikud tegelevad sel nädalal mingi reisi ettevalmistustega. Nad ihkavad kuhugi, kus hing toitu saab. Teevad õige valiku. See nädal soosib kaksikuid, kõik asjad sujuvad. Ehk seetõttu, et nad suhtuvad kõigesse veidike ülejala. See tagab ka õnnestumise. Nad ei pinguta ja punnita nii nagu tavaliselt. Kui alustate mõne uue ettevõtmisega, siis esmalt tundub teile, et vale mõte! Ärge kahelge. Tegelikult saadab teid edu, hoolimata tundest, et olete valel teel. Teil on hea nädal!

VÄHK avastab nädala algul, et ta tuleb igast olukorrast läbi. Ei kõiguta teda tuuled ega tormid. Suure hurraaga sööstab ta tegudele, aga esimese tagasilöögi peale otsustab, et kõik on valesti ja tal ei suju midagi. Ärge virisege. Tegutsege edasi! Oma tervisega tuleb ettevaatlik olla, ärge tehke endale liiga! Nädala keskpaik tekitab vähile jälle mõnusa “kõik sujub” tunde. Tööl tulevad talle uued ideed ja ta viib need edukalt ellu. Ise on endaga rahul. Eraelu kulgeb muudatusteta. Rahaasjades olge kokkuhoidvam, kipute rahaga liialt möllama, pärast kitkute juukseid. Usaldage rohkem enda sisetunnet!

LÕVI istub nädala algul oma turvatsoonis, kõik on hästi ja lõvi naudib rahulikku hetke. Nädala keskpaigas hakkab ta aga tundma puudust tunnustusest ja kiitusest, seega tuleb end liigutama hakata, ega muidu seda kiitust ei jagata. Ärge nüüd ainult rumalusi tehke, oht on tnnustuse vajaduses natukene üle piiride minna ja sellest võib hoopis jama ja tüli tulla. Nädala lõpp võib tuua kurbi sõnumeid. On need siis seotud millegi lõpuga või kellegi tervisega. No vähemalt rahaga ei ole lõvil probleeme, seda tal on. Armastuse suhtes murrab lõvi pead, tema südamesse on pugenud armastus, millest ta ei julge hingata ka. Tal on selle inimesega tore, ta ootab midagi põnevat, aga ta ei julge sellest kahjuks iitsatadagi. No halloo, lõvi-loomade kuningas!

NEITSI on nädala algul väga kodune, ei taha toastki välja minna. Talle tundub millegipärast, et inimesed ei käitu temaga ausalt. Kõik tahavad ainult saada, aga vastu ei kiputa midagi andma. Neitsi on oma töös hea ja seetõttu kõik teda enda poole krabavadki. Tegelikult saab ju neitsi kasu, aga talle tundub kõik ikka ebaõiglane. Armastust sel nädalal neitsi elus ei ole, on vaid töö. Neitsi on sel nädalal allumatu, jonnakas. Ta on kas boss-suhtumisega, et on nii nagu mina ütlen, või minge kõik kuu peale! Kuna tema sõna jääb peale, tunneb ta nädala teises pooles, et elu on ikka ilus ja mõnus, kui tantsitakse ikka sinu pilli järgi. Eks ta saab aru, et päris nii ju tegelikult ei ole, aga see hetkeline rahulolu kaalub kõik muu üles. No nautige seda tunnet siis…kuni võimalust jagub!

KAALUD otsivad lahendusi nende jaoks segastele olukordadele. Leiavad ka. Nad saavad aru ühest lihtsast asjast: usalda ja kuula neid, kel kogemust rohkem. Kuigi vahel tunduvad nad tüütud targutajad olema, aga neist on sulle kasu. Kaalud saavadki kasu kuulates kedagi, kel elukogemust ja praktilisi teadmisi rohkem. Samuti on kaalud huvitatud sel nädalal maagiast. Ma usun, et nii mõnedki kaalud kirjutavad mulle sel nädalal 🙂 Neil on küsimused oma sisemaailma kohta, aga nad ei ole nõus sellest igaühega rääkima. Parem usaldada kedagi, kes ei ole lähedane inimene. Tuleb kasuks, nädala lõpus tunnevad kaalud end nagu peol. Nad on salapärased ja veetlevad. Enesekindlad. Armastuses….kaalud, kui tahate last saada, praegu märgid soosivad!

SKORPION tunneb, et armastuses on tal sel nädalal keeruline. Kuidagi ei jõua ta selle inimeseni, kes tema südames. Kas jääb julgusest või mõistmisest puudu, ikka ei ole see. Muidu on skorpion küll karjajuht ja kambavaim, aga vot praegu ja selles olukorras lööb põnnama. Ta lihtsalt kardab endale mittesobivaid olukordi. Ise süüdistab end ja masendub seetõttu. Tööisu ka ei ole. Istuks kodus ja tunneks end halvasti pigem. Nädala teises pooles ei jää skorpionil muud üle, kui kogu oma häda töösse uputada. Ta teeb teiste eest ka kõik ära. Ja see aitab muide, parandab enesetunnet ja samas toob raha ka sisse. Super.

AMBUR kehtestab end sel nädalal, näitab, et teda ei kõiguta miski. Ta tuleb kõigega toime, olgu mis jama tahes. Seega, ambur on The Boss. Nädala keskel on tal põhjust oma edusamme ka tähistada. Üldiselt on ta end praegu nii ülekoormanud, et õhk ei käi ka enam läbi. Tegelikult teeb ambur endale liiga. Tema võimekust kasutatakse ära ja temast pigistatakse viimane piisk ka välja. Hoidke tervist! Ambur otsustab sel nädalal, et ostab ära reisi, ühel päeval peab ta puhkama ka. Sel hetkel on ta jälle endaga väga rahul. Praegu on tunne, et teda jagub igale poole ja sel ei paista lõppu tulema. Nädala lõpp toob ta ellu kirge ja häid uudiseid töövõitudest. Kõike on palju…

KALJUKITS on sel nädalal rahaasjades väga tasakaalukas ja arvestav. Armastuses annab endast maksimumi, aga tunneb, et vastu saab miskipärast natukene vähem. See tekitab temas tunde, et tema armastust surutakse justkui alla. Kaljukits võib muutuda armastusekerjajaks. Ta tõesti vajab praegu suuri tundeid, vastasel juhul tabab teda hingeline pankrot. Paraku tuleb sellega arvestada. Ei midagi hullu, lihtsalt teie tunded on praegu liiga võimsad. Nautige neid, ärge ahistage oma kaaslast, tema ei pruugi praegu sellel lainel olla. Nädala lõpus võtab kaljukits aja maha ja puhkab. Mida rohkem te viibite looduses, seda parem teile.

VEEVALAJA naudib seda nädalat sada protsenti. Ta saab tähelepanu, tunnustust, ta hing on rahul, ta sobitub igale poole. Kõik mis jäänud pooleli, saab tehtud. Veevalajat ümbritseb perekond, ta sõbrad on lähedal ja olemas. Väga inspireeriv nädal, alustate millegi uuega, aga panustate sinna jälle nii palju, et ärge endale liiga tehke. Kõik alustatu sujub nii ehk naa. Vallalised veevalajad vallatlevad voodivallutustega, aga ei talu turvatsooni. Andke midagi uut ja põnevat! Kõik teada-tuntud mõjub igavalt.

KALAD tunnevad jälle, et kohustusi on liiga palju. Kõik tahavad midagi. Kalad kipuvad sel nädalal ka liiga palju raha kulutama, see teeb neid murelikuks. Nädala keskpaigas delegeerivad nad sujuvalt oma kohustused teistele. Kalad tunnevad, et nad ei taha isegi suhelda kellegagi, seetõttu on nad veidi pahurad. Nädala teine pool toob aga põhjuse tähistamiseks. Kalad tahaksid praegu puhata ja sõita kusagile kaugele, aga kohustusi on liiga palju.

Ilusat nädalat teile!

Kirsti