Räägime siis mustast maagiast…Lugesin just Malluka blogi kommentaariumist kuidas üks inimene lausjama mu pihta loobib.
Valetab nii, et suu suitseb.
Lugesin ja naersin.

Ma olevat öelnud, et tema mees ei ole “mitte kunagi teda armastanud”.
Teate, kui see vastaks tõele, siis oleks küll äge. Ma nimelt ei vaatagi selliseid “mitte kunageid” kaartidega.
Ehk siis, inimene lihtsalt alatult laimab. Peale selle olevat ma talle kõvasti musta maagiat teinud, see rikkus tema edaspidise elu.

Teeme siis asja natukene selgemaks. Süüdistus, et ma inimesele musta maagiaga igasugu jama kaela panin-no nii rumalat juttu saab rääkida vaid selline inimene, kellel ei ole sõna “maagia” tähendusest aimugi.

Selgitan: kaartide lugemise oskus on saatuselt saadus avatud uks teispoolsusega suhtlemiseks.
“Musta maagia tegemine” on hoopis midagi muud. Selleks on ikka hulgaliselt rohkem asju tarvis kui kaardid. Jah, ma mõistan seda maagiat, jah ma oskan selliseid asju…Kui ma kasutaksin mingit loitsu vastu inimese enda tahet, siis tõmbaksin sellega endale jama kaela, uskuge mind, mul seda küll vaja ei ole. Ühegi võõra inimese elu rikkumine ( ei tea miks see peaks mulle küll vajalik olema???) ei ole minu silmis nii väärtuslik, et enda oma meelega hävitaksin. Paraku nii on. Ma ikka armastan end.

Süüdistus, et tema pereelu läks kohe nii halvaks peale minuga suhtlemist-minu tehtud must maagia! Tule taevas appi! See on ikka enda suhtes kinni. Mina kellegi suhteid küll maagiaga ei hävita, suhteid hävitavad ikka kaks inimest, need kes omavahel suhtes on.

Et mul on must aura? Ahsoo. Kohe nii tarku inimesi leidub, et ütlevad selliseid asju?
Ok. Uskuge siis neid, aga soovitan ettevaatlik olla.

Lugesin, et kellelegi olin pannud sellise maagia peale, et koduloom jäi samal päeval haigeks.
Teate, koduloomadega tegelen ma ainult enda kodus. Hoian ja toidan.Koduloomad jätke nüüd minu tegevusvallast küll välja, mõni on soovinud kaarte koduloomadele, need inimesed teavad, et ma naeran selliste küsimuste puhul. Loomadele kaarte ei panda ja äkki on teie kodune energia hullem kui mistahes must maagia? Vaatame peeglisse! Äkki tegite looma enda negatiivsusega haigeks? Või äkki lihtsalt loomad jäävadki vahel haigeks, nagu inimesed? Aga ikka peab keegi teine süüdi olema? Mina ja minu must maagia. Ok.

Mina tegelen siiski inimestega ja nende aitamisega.

Jah ma mõistan musta maagiat, aga see tuleb mul eriti hästi välja vihastades ja seda kasutan ikka enda kaitseks, mitte kellegi loomade haigestamiseks ega muuks kummaliseks ja minu jaoks kasutuks.

Rääkige ikka asjadest, millest teil natukenegi aimu on, jätaks võhikliku arvamusega laimamise tegemata.
Siis ei ründa must maagia ka.

See teie “must maagia” on lihtsalt enda südametunnistus ja nagu kurvastuseks näha ka lihtlabane pahatahtlik käitumine.

Ilusat suve soovides
Kirsti