TAROSKOOP 17.-23. juuniJÄÄR on valikute ees. Suhe või töö, kummale peaks nüüd oma aega pühendama? Jäär leiab endale kohe õigustuse, suhtes on nii ehk naa mingi sein ees, teen siis parem tööd. Jäär võib sel nädalal midagi juurde õppida või astub ta kooli. Igatahes on jäärad praegu väga õpivõimelised ja kõneosavad. Ja edevad. Nad vajavad meeletult tähelepanu ja tunnustust. Sellega võivad nad kaaslaste jaoks veidike tüütuks muutuda. Nädala lõpus tunneb jäär, et tema jamad on seljataha jäänud ja tänab selle eest oma tööd.

SÕNN peab olema ettevaatlik koduste asjadega, midagi ütleb teil seal üles ja vajate abi. See võib päris palju närve süüa või kalliks minna. Sõnnidel ei soovita praegu ka kodulaenu võtta, no ei ole selleks hea aeg. Kõik koduga seotud suuremad kulutused on teile praegu ebasobivad. Tööl on sõnn aga nagu kala vees, kes teeb mingeid projekte, siis need on praegu teie jaoks tulusad-võtke vastu. Ideid sõnnil on ja nädala lõpus ootab teid reis või ostate mõne reisi. Armastusega te sel nädalal tegemist ei tee.


KAKSIKUD tunnevad, et sel nädalal oodatakse neilt palju, aga kuidagi ei suju need asjad teil. Sel nädalal kirjutavad mulle just kaksikud, sest nad kipuvad arvama, et takistused on kusagil mujal. Suhetes on kaksik sel nädalal kinnine ja vajab ise hoolitsust ja tuge. Ebakindlus. Nädala lõpus tahate üldse üksi olla ja “kannatada”. No elage üle, läheb paremaks.

VÄHK võib nädala algul esivanematega tülli pöörata, sest teil ei ole nende jaoks aega ja nemad teevad teile selle eest etteheiteid. Vähid on lihtsalt sel nädalal romantikud, nemad tahavad kallimaga kuud vaadata ja kodus küünlatuld nautida. Kellel armastust ei ole, see vähemalt unistab sellest-loomulikult, täiskuuaeg. Vähid uluvad kuu poole! Suhtes vähid, teile hoiatus: praegu vasakule vaadata ei tohi, sellest tuleb jama!


LÕVI tegeleb nädala algul oma tervisega, miski võib teid täitsa jalust niita. Hoidke end. Eriti kehtib see väikeste laste vanemate kohta, tõstke last nii, et oma seljale liiga ei tee. Lõvi tõmbab sel nädalal enda poole kõikvõimalikke ebasobivaid partnereid, see võib teid täitsa närvi ajada. Üks hullem kui teine. Lõvi ei usalda kedagi. Jätab suhtes sinnapaika ja tegeleb oma hobidega.

NEITSI mõtleb ainult suhetest. Suhtes neitsid analüüsivad suhteprobleeme, et miks enne oli parem ja nüüd on nii nagu on. Vallalised neitsid tunnevad, et seksi mis sa seksid, suhet ikka ei leia, keegi pole selleks õige. Neitsisid tõmbab sel nädalal kõikvõimalike sõidukite poole, teil on adrenaliinivajadus ja see vaheldub sooviga lihtsalt elu nautida. Neitsid ei tea ise ka praegu mida nad siis tegelikult tahavad. Kas ehitada või lammutada? Nädala lõpp toob aga soovi vestelda kellegagi, kes valdab teid huvitavaid teemasid, sest te tahate end arendada. Tegelegegi sellega, ärge analüüsige nii palju!


KAALUD on millegi kallal nii kaua vaeva näinud, aga ikka ei edene. Sel nädalal kipute kõigele käega lööma, ei viitsi enam ilma tulemuseta rabeleda. Olge ettevaatlik, nii võite ka olulistest asjadest loobuda liiga kergekäeliselt. Kaalud on sel nädalal perekesksed. Lapsed, vanemad, kaaslased… aga neilt ei tohi midagi nõuda, siis tõmbuvad kohe kaitseasendisse. Ikka heaga ainult! Vallalised kaalud võivad nädala lõpus seksi saamise eesmärgil end hoopis ilusamaks, paremaks ja targemaks rääkida. Pärast tuleb muidugi tõde päevavalgele, aga kaalud on ikka rahul.

SKORPION on oma suhetest tüdinenud. Nii mõnigi skorpion läheb sel nädalal lahku, sest ta ei kannata seda enda kallal näägutamist enam välja. Ta tahab rahu, oma kivi alla pugeda. Täiskuu! Ostaks oma maja, elaks seal üksi, ei peaks kellelegi aru andma, aga raha pole! Skorpion seab eesmärke. Igatahes suhet ta praegu enam ei taha. Tal on hingeline pankrot!


AMBUR on nädala algul nii väsinud, et tunneb end juba erksana. Nagu erguti all. Suhtes amburitel on praegu suhetega kõik korras, liigute kuidagi eriliselt sujuvalt samas suunas. Vallalised amburid on nagu magenetid-tõmbavad vastassugu. Täiskuuaeg muudab amburi eriti maagiliseks, ta suudab kaaslasi toetada ja julgustada. Ambur tõmbab praegu eriti tugevalt ka suhtes vastasooesindajaid enda poole, ikka oma vabameelsusega. Nädala lõpus tegelete eneseharimise ja oma teadmiste jagamisega. Olge tööl ettevaatlik, ka mõni kolleeg tunneb teie poole tõmmet.

KALJUKITS ei tohiks praegu mingeid lepinguid sõlmida, teil on oht petta saada. Kaljukits tunneb ka, et sooviks midagi õppida, midagi uut teada saada ja tunneb huvi endas toimuva vastu. Istub ja analüüsib. Suhtes kaljukitsed peavad praegu kodus kogu vastutuse enda õlule võtma, kui tahavad, et suhe ja kodu püsiks. Vallalised kaljukitsed tahavad aga, et nende valikud õigeks osutuksid. Kaljukitse selle nädala märksõnadeks ongi “kelle jalas on püksid?” kodu, pere ja tulevik.


VEEVALAJA ei ole oma suhtega üldse rahul. Talle tundub, et ta on nii palju panustanud, aga keegi ei hinda seda. Talle tundub, et see olukord hakkab teda juba pooma. On see siis kaaslasega või lastega…Igatahes kõik ainult tahavad midagi. Vallalised veevalajad tunnevad aga, et nendel kohe ei õnnestu need suhted, nemad komistavad ainult valede kaaslaste otsa ja seetõttu juba kardavad suhet luua. Veevalaja tahab olla see otsustaja, kelle sõna maksab ja keda selle eest ka austatakse. No kust need austajad küll leida? Igatahes vajab veevalaja praegu omaette olemiseks aega, ega ta ei mõtle seal oma vigade üle, ikka kiidab end ise.

KALAD on rahutud, nagu oleks sipelgad püksis. Nädala algus toob armastuse, kalad on nii armunud ja rahul, järgmisel päeval ei usalda nad ei ennast ega kaaslast. Siis läheb jälle üle, piinlevad oma põrgutules ära ja elu on jälle lill. Kalad mõtlevad, et kuidas vanasti kõik palju lihtsam oli? Nädala lõpuks on äikesepilved läinud ja kalad säravad jälle tähelepanu keskpunktis ning valivad endale sobiva tuju ja käitumise. Tööl võivad nad jonnida pisiasjade peale, see on lihtsalt väljaelamisvorm.

 

Imelist nädalat soovides

Kirsti
Foto: Rolf Roosalu