Ameerika merejalaväelaste suur armastus läbi interneti!
Kallid naised, viimase aasta jooksul pöörduvad minu poole erinevas vanuses naised, neid on muide palju, kes küsivad oma võimaliku eluarmastuse kohta ja ikka on härral väga ilus nimi, ta on ääretult sportlik ja sümpaatne, ta on USA merejalaväelane, ta ei või kõike avaldada… Enamasti on naine ta maha jätnud, sest ta on missioonil, tavaliselt kusagil kolmandas riigis jne…
Jutt on imeilus, nagu ka nendel lõunamaameestel, kes eesti naistelt kortereid ja maju oma kontole petnud.
Tegelikult on see suur petuskeem, jõuab ikka sinnamaani, et vaja mingi pakk või kaup lunastada välja, teha mingi ülekanne jne… Rahani jõuab lõpuks see jutt.
Oi kui palju Maarjamaa naisi sellesse ämbrisse astub, enne ei kontrollita midagi kui jamad või ähvardused käes.
Kallid naised, mõelge enne… Miks peaks üks ääretult ilus, rikas USA merejalaväelane endale kusagilt maailma teisest otsast hakkama neti teel eluarmastust otsima? Lülitage oma aju ikka tööle! Miks teha elu keeruliseks kellegagi, keda sa näinudki ei ole, uskuge mind, seal on ka naisi, oi kui ilusaid ja ägedaid!
Tegelikult on nende meeste identiteet varastatud, kui nende pildi otsingusse panete, siis saate vastuse, kelle pilti kasutatakse.Selle skeemi taga on suur kuritegelik organisatsioon ja teie olete oma pea pimestatult lõksu panijad.
Ma tean, et enamik naisi otsib armastust, seda üht ja õiget. Naine vajab ilusaid sõnu ja seda need kirjad ju sisaldavadki, aga vaadake asja realistlikult palun, lõpetate selle armastusega ikka Eesti Politseis avaldust kirjutades.
Ma lihtsalt näen ja kuulen neid lugusid pidevalt.
Sama on vanemate prouadega, kellele ikka eesti juurtega USA arstihärrad kirjutavad, ikka väga rikkad, lesed ja tahavad ju siia vanaduspõlve veetma tulla-see on pettus. Nende fb kontol on enamasti kaks-kolm pilti, tavaliselt ka koer pildil, ikka usaldusväärne, aga sõpru ei ole, muud infot ei ole jne…
Ärge vastake nendele kirjadele, jääb matuseraha ja kodu alles!

Kainet mõistust soovides
Kirsti