Ära ela teiste elu! Ka mitte uudishimust!Ma olen kirjutanud oma blogis ja raamatutes sellest, et mõne inimese kaarte vaadates ei olegi tal enda elu. Inimene elabki kas teistele või sorkides teiste eludes.
Minu vastuvõtul saab vastuse enda kolmele murele-probleemile ja alati vaatame üle ka lähituleviku, ehk aasta (see siis sellest hetkest aasta). Mõni inimene tuleb kolme küsimusega, millest ükski ei puuduta teda ennast. Küll küsitakse õe suhte kohta, küll eksi ja tema uue elukaaslase kohta või siis täiskasvanud lapse ja tema suhte kohta.
Paraku jäävad need küsimused vastuseta. Teiste eludes ei sorgita. Erandiks on vaid tervis. Jah, sellise mure puhul ma aitan, kellegi uudishimu mina ei rahulda.
Need inimesed ei ole palunud mul vaadata enda kaarte ja mina nende elu kellegi teise ette ei laota.
Maagiamaailmas on omad reeglid.
Kui sa oled ema ja ei tea kuidas su laps elab, siis on probleem usalduse puudumises, miks su laps ei usalda sind? Sel puhul tuleb ikka tegeleda selle omavahelise suhtega, mitte tema armusuhtega. Minu käest vastuse otsimise asemel mine oma lapse juurde ja küsi, miks ta ei usalda sind? Rääkige enda asjad selgeks ja võtke sellest mõlemad õppust. Kui ta pole nõus, siis oled kusagil ikka suure vea teinud ja sel juhul peaks su küsimus olema hoopis teine.Ekside puhul on eks ikka minevik ja vaata parem enda tulevikku, mitte tema oma. Kelle elu sa elad?
Miks elatakse teiste elu?
See on enda probleemide eest põgenemine, et ei peaks oma pinnule silmas otsa vaatama ega sellega tegelema, paraku on see kõige suurem enda elu raiskamine.
On emasid, kes ei lase oma täiskasvanud lastest lahti, elades täielikult nende elu, soovides langetada nende eest otsuseid ja pahandades, et lapsel on teised (ikka valed) soovid ja arusaamad. On inimesi kes elavad kõikide ümbritsevate elu, ka naabrite.
Minu juures seda aga teha ei saa, mina keskendun ikka sulle ja kui sa liiga uudishimulik teiste elude osas oled, siis ütlen selle otse välja ka.
Meil kõigil on oma tee käia, kui see kipub muutuma keeruliseks, siis otsi lahendusi ja abi, aga ela enda elu, sest selleks on sul siin ilmas antud piiratud aeg, ära raiska seda!

Ilusat päeva soovides
Kirsti