Astroloogi põnev prognoos AUGUSTIKS!Kulla astroloogiasõbrad!
Aeg on taas vaadata, mida planeedid meile lubavad.

Ikka endiselt tuletan meelde, et toon siin välja üldised mõjud. Isikliku sünnikaardi saamiseks palun pöördu eraldi minu poole: funlineservice@gmail.com
Sealt saame teada, mis su elus tegelikult toimub!

Päike on praegu väga ilusas suhtes Veenusega ja soosib seega suhtlemist ja koosolemist. Inimesed on rohkem seltskondlikumad ja uusi suhteid on lihtsam luua. Julgust on oluliselt rohkem kui tavaliselt. Võib olla päris uue püsisuhte loomisega võiks siiski oodata kuni Veenus ennas õigeks keerab seprtembri alguses, aga eeltöö saab praegu juba ära teha küll.

Kolmapäeval, 16.08 hakkab Kuu ennast looma Lõvi märgis.
Kuna Kuu on sellel ajal ühenduses Veenusega ja kvadraadis Uraaniga, siis juhtuma hakkab igasuguseid põnevaid asju. Veenus on võrgutaja, Uraan möllumees ja kui need kaks kokku saavad, no igal juhul juhtub midagi põnevat ja ootamatut!
Veenus toob esile armastuse ja iluteemad, kusjuures kuna ta on retrograadis, siis nagu juba näha on meediast, toob see kaasa ka kisklemisi ilumaailmas. Süütame ja pumpame ja üksteist üle trumpame on asja nimi.

Mina soovitan aga olla teil avatud ja võtta vastu igasugused ootamatud väljakutsed, sest just see kasvav Kuu soosib , et teeksite midagi teistmoodi, ootamatut. Ära laske saatusel ennast juhtida, vaid korraldage ise midagi, olge saatusest ees!

Kuu loomine Lõvis toob esile kõik välise. Pööratakse rohkem täheleapanu kõigele, mis silma paistab. Draamasid tuleb. Ja lisaks veel kõik võimendub. Avalik hukkamõist päädib tohutu sopaloopimisega ja alustaja saab eriti tugeva laviini endale kaela. Inimesed on uhkemad ja isegi ülbed. Ärge siis solvuge ja kohe vastu põrutage. Lugege kümneni ja võtke korra mõttepaus enne kui tahate kellegi ära hävitada. See on kõigest Kuu Lõvis, mis meid selliseks muudab, see läheb mööda-aga rikutud suhteid tuleb palju kauem pärast lappida. Kuigi mul on tunnne, et meedias kuuleme sellest sopaloopimisest veel küll ja veel kahjuks.

Aga ega Kuu Lõvis siis ainult sellist negatiivset möllu too.
Ta ikka soosib ju pidusid ja ürituste korraldamist ja luksuse nautimist, enese üleslöömist ka! Mehed tahavad särada ja pakuvad oma prouadele nii mõnegi toreda üllatuse. Kes saab sõrmuse sõrme, kes viiakse romatilisele paadisõidule, kes Itaaliasse ooperisse. Igal juhul on kõik žestid praegu suurejoonelised!

23.08 läheb suhtlusplaneet Merkuur tagurpidikäigule täpses ja norivas Neitsis. Nii, nüüd on kindlasti kahemõtteliste naljade aeg läbi. Teete oma arust mingi hea nalja ja teine solvub hingepõhjani, sest ta sai täiesti valesti aru sellest, mis sina mõtelsid. Kõik oma emailid lugege korralikult läbi ja vaadake, et adressaat õige on, kellele te saadate. Patustajad, võtke telefon püksi tagataskust välja, sest muidu võib see kogemata helistada sinna kuhu ta see hetk kindlasti helistada ei tohiks.

Oleks hea, kui sellel ajal lepinguid ei sõlmiks, aga kui tõesti kuidagi muudmoodi ei saa, siis lugege kõik korralikult, ka väikeste tärnide kohad läbi, sest muidu teete vea ja oh seda jama pärast, mida klaarida tuleb.
Ei ole soovitav tehnikat osta ega üldse midagi väga osta. Tehek pakilised ostud enne 24.08 ära või siis kannatage 3 nädalat ja ostke siis. Võite päris kindel olla, et Merkuuri retrograadi ajal ostetud asjad pole mõne aja pärast kas töökorras või ei kehti neile garantii või midagi sellist. Igatahes, mina olen hoiatanud!

Küll on aga hea aeg vanad asjad uuesti läbi või üle vaadata. Kõik, mis on juba olnud ja on vaja korrastada või tegeleda juba olnud teemadega, ka näiteks inimestega minevikust asjad ära klaarida kui seda peaks vaja olema, siis see kõik on ok!

Aga nagu nendest retrograadidest veel vähe oleks, lisandub augusti lõpus veel üks.
Nimelt 29.08 läheb ka Uraan tagasi uitama. Seega see august on selline mälestuste kuu ja oma mineviku vigade parandamise aeg. 4 planeeti on retros ja sunnivad meid oma vigadega või pooleli jäänud asjadega tegelema.
Oodake kõikide uute asjade alustamisega. Praegu ei ole hea aeg selleks. Asjad võivad hakata venima ja ei pruugi tuua neid tulemusi, mida lootsite.
Uraani eesmärgiks on tuua äkilisi muutusi. Ta on nagu puberteet, mässab, möllab ja üllatab. Kuna Uraan on Sõnnis, siis toob see esile teemad, mis on seotud rahadega, maaga, kinnisvaraga, stabiilsusega, iluga, turvalisusega. Oodake pauku nendes teemades! Aga võimalus on ju ka headeks üllatusteks! Uskumise küsimus! Kaos ja muutus ja energiate intensiivistumine on aga siiski võtmesõnad. Kõige rohkem võib see retrograad puudutada Skorpioni, Lõvi, Sõnni ja Veevalajat. Olge teie eriti paindlikud ja enne otsustamist mõelge kõik korralikult läbi.Praegu ei võida see kes rutem regeerib vaid pigem ikka tasa ja targu tegutseja.

27.08 siseneb Kaaludesse minu lemmik, spordipoiss Marss. Nüüd hakkavad esile kerkima igasugused suhteteemad.
Inimesed kipuvad olema veidi kärsitud, aga samas otsustavamad. Marss tahab oma arvamuse nui neljaks välja öelda. Seda muidugi natuke mehelikumalt kui Kaaludele meeldida võiks. Kaalud soovivad ju diplomaatiat ja sõnakunsti, ööbiku laulu ja ritsikate sirinat. No aga kus Sa Marsiga sellist ootad. Tema tuleb ikka põmaki- maha ja taha. Kui te kulla möllumehed nüüd ikka tahate saada, mida tahate, siis tuleb õppida käituma! No ja kui jõuategi viisaka käitumise, teineteise kuulamise ja kompromisside tegemisega väikse ringiga sinna oma südamedaamini, siis saate ju pärast palju uhkem olla, sest vallutasite oma daami džentelmenliku šarmiga. On ju palju uhkem tunne!

Need suhted, aga kus balanss on viltu, siis need võivad uppi nüüd lennata. Seega suhted võrdseks! Anname ja saame , mitte ainult ei võta. Eks!

See aasta on meil üldse väga eriline. 31.08 on meil taevas taas täiskuu! Eriliseks teeb selle see, et selliseid aastaid kus ühes kuus on kaks täiskuud on pigem harva. Seetõttu nimetatakse seda ka reeturkuuks!
Üldiselt ei loeta seda väga heaks endeks, aga minule see nimetus reeturkuu küll meeldib, minu arust on see nimetus selline põnev ja vallatu.
Seekordne täiskuu on Kalade märgis ja toob esile rohkem emotsioone. Märgatakse ja otsitakse rohkem sümboleid ja märke. Kuna on täiskuu ja veel eriline täiskuu ja Kalade märgis, mida juhib Neptuun-siis saate aru kuhu ma sihin? Olge ettevaatlikud, sest esile tulevad igasugused sõltuvused ja kaifi saamine. See millises vormis see kellelgi avaldub, on suuresti enda teha, aga päris kindlasti on sellel täiskuul rohkem alkoholitarbimist, meelemürkide uimas inimesi, kahjuks ka uppumisi. Palun olge mõistlikud!

Ilusat suve lõppu ja kõik kõik on uus juba septembrikuus!