ASTROLOOGI postitus. Mida lubavad tähed Jaanipäevaks ja juuni lõpuks.Kallid astroloogiahuvilised!

Vaatame siis üle, mida kuu lõpp meile toob.

20.06 algas suvi ja Päike liikus Vähi märki. Mõned päevad tagasi jõudsid Vähki ka Veenus ja Merkuur. See on oluline liikumine, sest kõik kolm planeeti teevad pingeaspekti Neptuuniga. Kuni kuu lõpuni on inimesed tundlikumad ja ettearvamatumad. Solvutakse, nutetakse, paanitsetakse ja nähakse kõike negatiivsemana. Selline tunne võib tekkida, et lihtsalt ei saa aru , mis toimub.

Kõige tipuks teeb veel Kaljukitses aset leidev täiskuu pingelise kontakti Neptuuniga. Meelemürkide, alkoholi ja ravimite kuritarvitamine võib olla sellel ajal üsna tavaline. Õnnetusi ja isegi surmateateid võib tulla rohkem.

Täiskuu, 22.06 muudab meid kriitilisemaks. Tülid võivad suureneda, sest inimesed on kangekaelsemad ja üldse norivamad ja lisaks ka pessimistlikult meelestatud.
Püüdke lihtsalt palun olla rahulikud ja ärge mõelge üle. Süü on kõiges tähtedel!

Samas, midagi on ikka hästi ka. Merkuuri ja Veenuse ühendus teeb jaanipäeval tutvumise lihtsamaks. Lõkke ümber vennastumine ja uute sõprade leidmine on lihtsam. Aga kuna Päike teeb karmalise aspekti Pluutoga, siis see võib muidug välja tuua ka vaidlushimu. Tundub, et kõik peab olema kas “minu” arvamus või vale arvamus.

Kui nüüd need pingelsed aspektid välja arvata, siis iseenesest Veenus Vähis loob suurema intiimsuse ja hoolivuse partnerite vahel.
Perekond muutub sel ajal olulisemaks ja soov teiste eest hoolitseda pakub suurt rahuldust.

Vähk on muidugi suhteliselt tujukas ja Veenus võib tuua Vähi märgis emotsioonid rohkem pinnale. Võib olla julgete lõpuks oma partnerile selle “A”-tähega sõna välja öelda. Aga oh issand kui see ei peaks nüüd vastust saama, siis on solvumine kordades tugevam kui ükskõik mis muul ajal.

Praegune seis on muide väga hea kinnisvaratehinguteks. Kel plaanis müüa või osta, või ka lihtsalt oma kodu värskendada ja kaunistada, siis on selleks hea aeg kuni juuli keskpaigani.

Üritasin ikka otsida veel midagi ilusat pühadeks ja õnneks teevadki 23.06 Marss ja Veenus ühe ilusa liidu, mil tujud ja tunded õitsele löövad. Täitsa vabalt võib nüüd täiskuu ajal soovitud kaaslane su ellu tulla. Tuleb lihtsalt kodust välja minna ja silmad lahti hoida. Julgust kipub rohkem olema ja Jupiter, va liialdaja, kipub piire avardama, eriti kui juba väike veinike on sisse tõmmatud. Mõnele kõvemale isendile ei pruugi siis ühest kaaslasest muidugi piisata, vaid ta tahab ikka natuke rohkem ringi vaadata.

On sellega kuidas on, aga õnneks läheb elu natuke ilusamaks ja rahulikumaks kui Kuu 26.06 Kaladesse liigub ja kommunikatsiooni planeet Merkuur ja rahulik Saturn ilusa aspekti teevad. See toob kaasa mõistlikkust ja kannatlikkust. Jutud saavad räägitud ja töö sujub.

Partnerlussuhted on aga kirglikud ja täis põnevust ning ootamatuid arenguid. Tutvusi sõlmitakse rohkem , inimsed on flirtivamad ja alguse võib saada nii mõnigi uus kuum suhe.

Üldse kuu lõpp toob kaasa ootamatust, seda just suhete pinnal. Seega oota ootamatut! Lisaks on siin pigem siiski ilusad seisud, nii, et marss flirtima ja silmi plaksutama, kes kaaslast otsivad!

Kokkuvõtteks kui nüüd selle hullu nädala üle elate, siis ma luban, läheb natuke lihtsamaks. Ja suvi lubab ikka päris palju õnnelikke juhuseid! Keda need juhused aga täpsemalt puudutavad, seda saate teada isiklikust sünni ja/ või aastakaardist! Need saate tellida
funlineservice@gmail.com

Soovin teile kõigile ilusaid ja õnnelikke pühi! Ärge vaielge ja kakelge. Otsige parem oma sõnajalaõis üles; mina küll usun, et see on olemas!