Astroloogi postitus: mida lubavad tähed selle aasta viimasteks päevadeks?Aasta lõpp on kohe ukse ees ja vaatame, mis siis tähed lubavad meile veel selle aasta viimasteks päevadeks.
Kolmapäeval, 27.12 särab täiskuu Vähi märgis.
Täiskuu toob alati emotsioonid pinnale, aga Vähis mõjutab ta meid veel eriti tugevalt. Tahaks justkui pugeda oma urgu ja olla koos ainult oma kõige lähedasemate inimestega. Kõik teised käivad natuke närvidele ja üldse ei viitsi kuidagi suhelda.
Meeleolu kipub vahelduma, naer ja pisarad käivad käsikäes. Vahepeal ei saa ise ka aru, mis toimub, et miks see tuju selline muutlik on ja justkui oleks endast jube kahju. Aga see on kõigest Kuu, mis meid mõnedeks päevadeks selliseks muudab.
Unenäod võivad praegu olla eriti intensiivsed ja ettenäegelikud, seda muidugi juhul kui te üldse magada saate, sest mõtted tiirlevad peas ja midagi nagu häirib, aga mis- ei saa ise ka aru.
Merkuur on meil nö tagurpidikäigul veel kuni 02.01 ja tekitab veel lisaks sellele emotsionaalsele täiskuule arusaamatusi, valesti mõistmist ja üldse on kuidagi selline tunne nagu selles multikas “Ohh ja Ahh matkal“, kus me siis rohkem need Ohhid oleme. Tahaks viriseda ja hädaldada.
Nagu veel sellest vähe oleks võtab Merkuur ka Marsi endaga kampa ja siis nad astuvad kaheksesi võitlusesse Neptuuniga ja see võib kaasa tuua õnnetuste suurenemise.
NB! Olge liikluses ettevaatlikud, ei istu napsusena autorooli!
Sagenevad petukõned ja internetikelmused. Teid püütakse hämada ja mõjutada, ärge siis uskuge kõike, mida teile räägitakse. Ja ärge jagage enda kohta privaatset infot võõrastele.
Samas jällegi on üks väga tore seis ka meid lähipäevil ootamas. Päike teeb ilusa toetava seisu Jupiteriga ja see toob kaasa õnne ja eduvõimalusi. Muudab meid optimistlikuks, entusiastlikuks ja ka lahkemaks.
Need, kes soovitud jõulukingist ilma jäid, teil on nüüd võimalus oma soov uuesti esitada ja mine tea, äkki uue aasta öösel, saategi, mida tahtsite.
Aasta algab tegelikult väga ilusasti. Enamik retrograade, mis meie eludes segadust külvasid, saavad jaanuari algusega läbi ja elu läheb jälle õigetesse rööbastesse.
31.12 on Kuu sobivasti Lõvis ja igasugused peod ja meelelahutusüritused on täis sära, rõõmu, suurejoonelisust ja dramaatilisust. Inimesed on julged, õnnelikud ja tekib selline tunne, et kõik, mis meid ees ootab, on palju parem, õnnelikum ja kui ma kõige selle eelmse aasta jamaga hakkama sain, saan elus kõige muuga ka hakkama!
Sellise positiivse noodiga on ilus aasta lõpetada ja uut alustada! Kes aga soovib teada, mida uue aasta astroloogiline kaart just Sulle lubab või miks su elus juhtuvad teatud asjad just nii nagu juhtuvad- võta minuga ühendust: info@funlineservice.com Vaatame järele ja leiame sind vaevavatele küsimustele vastused!
Imeilusat aasta lõppu ja uusi suuri plaane uueks aastaks!