LOO PAREM UUS AASTA!Kui aasta on vahetumas või juba vahetunud, võta see hetk ja seisa lävepakule. Nii, et saaksid justkui ühest ruumist teise astuda või õuest tuppa. Kasutada võib ka väravat. Lävepakul või väraval seistes, mõtle kõigele sellele, millest tahad oma elus loobuda. Mis on olnud selles aastas või sinus endas sellist, mida sa uude aastasse kaasa võtta ei taha? Kujuta, et paned kõik need asjad seljas olevasse seljakotti. Visualiseeri selgelt seda seljakotti ja kujuta ette, kuidas sa võtad selle koti seljast ja jätad vanasse aastasse. Võid endale öelda: “Ma ei võta seda endaga uude aastasse kaasa, ma loobun nendest mõtetest, tunnetest, haigustest, probleemidest. Jätan nad siia aastasse maha ja astun uude aastasse parema, tublima (mida iganes sa siis soovid, loetle ette) ja puhtamana. Olen kõikide õppetundide eest tänulik”
Siis jäta see kott maha ning astu üle lävepaku tuppa või väravast sisse. Sulge enda järel uks ja kujuta ette kuidas kõik millest soovisid loobuda jäi sinna, teisele poole.
Uue aasta algul võta paber või kaustik ja pane sinna punktidena kirja oma järgnev aasta.
Kõik peab olema oleviku vormis. “Mul on olemas…” “Ma olen…”
Kirjuta üles kõik, mida uuelt aastalt endale soovid, aga just nii, et see juba on sul. Universum soove ei tunnista. Soovid jäävad soovideks. Soovida ja paluda saab kirikus.
Kui kõik kirjas, loe kirjutatu kõva häälega ette, nii, et ise ka uskuma jääd, et sul tõesti ongi see kõik olemas. Siis pane paber või märkmik kindlasse kohta ja lase universumil toimetada. Aasta pärast loe üle. Imestad ise ka!
Vana-aasta õhtul põleta palju küünlaid ja viirukeid, eriti kkasulik on minu kodupuhastusküünal, saad õhu puhtaks ja Palo Santoga võid käia üle nurgad tubades, kõik toad, lävepakud, peeglid, pildiraamid. Lihtsalt tossuta.
Ja polegi muud nõiakunsti, saad sellega ilusasti hakkama, sest kõige tugevam jõud on mõttejõud.

TASUB PROOVIMIST!
Kaardid annavad kiirelt vastused
Kõige lihtsama ja ka sõpradega koos läbiviidava uue aasta ennustuse eest olen ma hoolitsenud. Selleks on minu e-poes saadaval minu loodud Aastavahetuse ennustuskaardid. Pakis on 33 kaarti. Vana-aasta õhtul või uue aasta algul, kui sõbrad koos, võtad kaardipaki, segad kaardid ja lased igal inimesel tõmmata ühe kaardi. Siis loeb iga kaardisaaja oma kaardil oleva teksti ette. Kaardil on kirjas ennustus selleks aastaks. Olen kirjutanud need ennustused üpris põhjalikult ja seletavalt, usun, et on abiks. Loob elevust ja seda pakki saab kasutada igal aastavahetusel.

Edu soovides
Kirsti