Astroloogi postitus SEPTEMBRIKS!Kulla astroloogiahuvilised! Juba ongi september käes ja aeg vaadata, mida planeedid meile selleks kuuks lubavad.
Ärge siis unustage, et siin on välja toodud vaid üldised mõjud ja isikliku prognoosi saate ikka vaid eraldi tellides funlineservice@gmail.com
Isikliku prognoosi jaoks on vajalik täpne sünnikellaaeg.
Sünnikaart, mille ma koostan on põhjalik ja mahukas ja kindlasti saate enda kohta palju teada.
Nii nüüd aga septembri juurde.
04.09 pöördub lõpuks Veenus tagasi direktiivseks ja saame taas kõik kergemini hingata. Teemad, mis olid seotud minevikusuhetega ning varade ja väärtustega peaksid olema mõneks ajaks lahendatud või vähemalt on mingigi selgus majas. Silmad avanevad taas ja südamekesed pilluvad tuld ja kõige tähtsam, et sellest võib nüüd ka kasu olla! Armastusekahurid on taas valmis paugutama! Ja oluline on, et enam ei pauguta nad tühja vaid võivad täitsa võidule viia!
Merkuur -suhtluse ja informatsiooniplaneet tiirutab muidugi veel tagurpidi ja kõige parem oleks kui kõige uuega alustaksite peale 15.09. Võite juba enne vaikselt ringi piiluda , aga otsused tasuks siiski teha peale 15.09. Sinna pole ju jäänud nii kaua enam, õige pisut kannatust veel!
Täna,04.09 pöördus muidugi Jupiter nüüd retrograadseks ja tekitab sellega seoses mõnevõrra kõrgendatud ootuste ja liigse enesekindluse teemadega segadust.
Jupiteri peetakse küll õnneplaneediks, aga vahel on vaja mõned muutused teha selleks, et õnn ikka sinuni jõuaks.
See võib tähendada kellelegi ka lahutust, aga ikka selleks, et ju siis polegi su suhe sulle tegelikult hea. Jupiter toob igal juhul tõe su ellu. See on selline tõde, et alguses on võib olla ebamugav, aga pärast saad aru, et oh jumal tänatud, et nii läks.
Nädala alguses on ilus Jupiteri ja Merkuuri omavaheline flirt.
Hea aeg alustada uute õpingutega, kursustega, igasugune enda arendamine on väga soositud. Huvi, täpsus ja kohusetunne viivad praegu enesearenduseni, mis hiljem kasuks tuleb.
Kuni 08.09 liigub Lõvi märgis deemontäht Lilith, mis teeb aspekti Neptuuniga.
See on ebameeldiv seis selles mõttes, et ta tahab , et tegeleksime asjadega, mille me pigem kapinurka ära peidaksime, meie emotsionaalsete luukeredega. Kord oleme eufoorias, siis täielikus augus ja tunneme, et kõik kukub kokku. Soovmõtlemine ja enesepettus on lihtsad tekkima. Kipume ennast üle hindama, seda näiteks ka laenukohustuste võtmisel. Üldse näeme kõiki suhteid nii nagu näha tahame, läbi udu ja ei taha endale väga tõde tunnistada. Hea näide on praegune poliitiline olukord.
Võtke praegu rahulikult. Hingake sisse ja välja. Ärge rünnake kohe, kuigi jaa see on raske, kuid püüdke ikkagi leida mingi tegevus, mis teid rahustab kui meeleolu nulli kisub.
Üldiselt on september ikkagi pigem positiivne kuu. Seda eriti alates kuu teisest poolest.
Uus noor Kuu on meil tulemas 15.09
21 kraadi Neitsis ilusas aspektis üllatusteplaneedi Uraaniga ja opositsioonis tujuk kuid salapärase Neptuuniga. Igasugused praktilised tegevused tulevad päevakorda. Ootamatud võimalused ja ideed on nüüd ka menüüs. Esile tulevad ka terviseküsimused, kuidas siis muidu Neitsi ikka saab. Muretseb ja mõtleb endale haigusi välja. Kui on tervisemure, minge arsti juurde. Ärge guugeldage endale igasuguseid tõbesid külge.
Kuna Merkuur lähebsamal ajal tagasi direktiivseks, siis suhtlus paraneb, mõistate taas teisi inimesi ja elu on üldse pingevabam. Lihtsam on igasugustest piiridest välja mõelda ja probleemide asemel lahendusi leida.
Kui tahate midagi osta, müüa, kokkuleppeid sõlmida, siis parim aeg on sügisene pööripäev 23.09. Kõik peaks õnnestuma!
Septembri lõpet 29.09 täiskuu Jääras.
Enesekindlus, iseseisvus, eesmärkide täitmine on nüüd päevakorras.
Aga Jäär on Jäär. Sodiaagi beebi. Tormab pea ees basseini, vaatamat, kas seal vesi ka sees on. Seega ikka enne mõtle ja siis tegutse ( nagu see oleks muidugi Jäära mõjutuse puhul võimalik 😊)
Olge mõistlikud ja ilusat sügist kõigile!