JÄÄR veebruar / raamatust “TAROSKOOP 2022”Veebruari algul teed plaane tulevikuks. Kui sul on kaks tööd, siis ühest plaanid loobuda, kui sul on kaks suhet, siis lõpetad neist ühe. Sõnaga, kuu soosib ainsust!
Suhete osas oled sa praegu kahtlustav, peaksid kuulama nüüd oma mõistust, mitte südant. Hetkel on su mõistus natukene targem.
Sa võid võtta aja maha ja minna väikesele reisile, sind ootab seal ees mõnus puhkus ja hea seks. Üldse mõtled sa sel kuul pidevalt seksist ja sellest kuidas oma naudingud suurendada ja pikendada.
Sind tabab sel kuul ka tunne, et tahad minna kirikusse, selline pühalik olek, no tegelikult loodad, et oled nii parem inimene ja saad ka väärilist tasu Vana-Jumalalt.
Karjääri ära sel kuul edendama hakka, ei tule midagi välja, püsi oma liistude juures.
Vanadest asjadest lase lahti, tee seda kahaneva kuu ajal, saad paremini hakkama. Kõik mis su energiat kahandab, viska kõrvale.Nii mõnigi jäär hakkab tegelema oma toitumisega, loed retsepte, blogisid ja tervise ajakirju.
Pereinimesed on kodus kõige hoolivamad ja toetavamad kaaslased, te võtate kõik mured enda õlgadele ja teete ära ka kõik kodutööd, peaasi, et teised oleksid rahul.
Kui sul on olnud unistusi mida sa pole julenud ellu viia, sest sa oled endas kahelnud, siis nüüd on see aeg, hüppa tundmatus kohas vette ja sa ujud välja. Kõik jõud toetavad sind.
Kuu lõpus on sul tunne, et sina saad asjadest sootuks teisiti aru kui teised, see on märk, et sa vajad puhkust. Natukene jonni on lisandunud su mõttemaailma, võta vähemalt nädalavahetused vabaks ja naudi elusat tuld, see puhastab su mõtteid ja hinge, saad tagasi oma turvatunde.Kui saad kuu lõpus erinevaid pakkumisi (töö või üritused), siis pigem hoidu nendest, ei ole ükski sinu jaoks, raha antakse liiga vähe, saad sellest aru, aga kipud ikka olukorraga leppima. Seega, ütle parem kohe ei.
Kui sul on vana maja mis ootab restaureerimist või ka vana mööbel, mida kõpitseda, siis mõtle enne kõik hoolega läbi, sa kipud tegema tormakaid otsuseid ja pärast kahetsema.

Raamatust “TAROSKOOP 2022”
pühenduse ja autogrammiga raamat minu e-poest.

Kirsti