Kaksikud. Veebruar 2023 / Raamatust “Kirsti Timmeri TAROSKOOP 2023”Veebruari algul haarad kohe ohjad enda kätte ja asud jõuliselt enda elu juhtima.
Juhipositsioonil kaksik ei saa lubada endale mingit mugavust ja laiskust, sellega on nüüd lõpp, tuleb asuda tegutsema, motiveerima ja juhtima.
Üldse ei luba selle kuu algus sul patjadel lebada, sa pead kõike ise vedama ja teisi endaga kaasa meelitama.
Veebruar nõuab sinult uusi teadmisi, hea aeg end täiendada, eriti puudutab see neid inimesi kes tegelevad teiste eest. Hoolitsemisega või kollektiivi juhtimisega. Kui sinust midagi sõltub, siis pead end nüüd harima. Igasugused uued teadmised tulevad sulle kasuks.
Soositud on ümberõpe, eriala vahetus.
Kes otsib tööd, siis sel kuul selle ka saab, aga mitte nendel tingimustel nagu soovid.
Muidu on oodata kaksikul sel kuul töövestlust, see ei ole miskipärast kõige meeldivam kohtumine, aga sind kas edutatakse, antakse kohustusi juurde või pannakse millegi etteotsa, midagi juhtima. Küsi korralikult raha, sa saad.
Kellel on vanem auto, siis sel kuul kulub sul ka auto remondile raha.
Üldiselt oled sa veebruaris mõnusalt kulgeja, asjad sujuvad, su tuju on hea.
Päris kindlasti hakkad sa tegema mingeid muudatusi kinnisvaraga, tahad seda remontida, ehitada või teed ostu-müügi tehingu, igatahes on asja mõte ikka paremuse poole liikumine.
Sul tuleb end tõestada, enda eest seista ja oma arusaamu korralikult põhjendada. Puutud kokku erinevate arusaamadega ja sa pead tõestama, et sinu omad on õiged.
Kuu lõpus lõpetad asju mille oled jätnud pooleli. Ka ühe vana suhtega tuleb tegemist, võid teda kohata kas mõnel koosviibimisel või peol, aga siia see suhe jääb, ei lase sa teda endale uuesti lähedale. Igal asjal oli oma aeg.
Kuu lõpus võtad mõnusalt aja maha ja veedad toreda nädalalõpu.
Tervise osas hoia liigeseid, selga ja kontrolli vererõhku. Pööra tähelepanu oma maole ja toitumisele.

Edasi saad lugeda juba raamatust, raamatu saad soodsalt soetada minu e-poest.