Mehed kellele meeldivadki suhtes naised.Lugematuid kordi olen kuulnud seda sama mure.
Suhtes naine armub kellessegi imelisse härrasse. Vahel on see härra ka abielus, vahel mitte. Aga naine on.
Salasuhe. Põnev, romantiline, ilusate väljasõitudega…
Vahel kestab juba mitu aastat ja siis tuleb naine vastuvõtule ning ütleb, et ta ei tunne oma mehe vastu enam midagi, tahaks selle härraga edasi minna elus. Mis siis saab, kui ta selle otsuse teeb?
Ja mida mina näen? Siis saab see suhe läbi.
Kui mees on abielus ja loob kõrvalsuhte abielus naisega, siis enamasti (erand kinnitab reeglit) ikka seetõttu, et hea turvaline variant. Mõlemad soovivad oma suhet saladuses hoida. Kompenseerida seda, mis kodus puudu. Mees ei lähe tavaliselt sellisesse kõrvalsuhtesse sooviga oma kooselu lõpetada.
Mõned mehed ei suudagi lihtsalt truud olla, nagu ka mõned naised.
Oi kui palju olen kuulnud neid lugusid kus on see kõik juba toimunud. Naine ongi kodust välja kolinud, üürikorteri võtnud ja siis on järsku suure armastuse poolt vaikus. Mees on taltsalt oma kodus ja ei vasta enam kõnedele ega sõnumistele.Põhjus lihtne. Mees otsis seiklust, aga naine soovis enamat. Mees võttiski seda “romäänsina”, aga naine lootis püsisuhet. Armus.
Oh kui tavaline situatsioon. Aga ühe pere elu on lõhutud. Süü on mitmepoolne.
Üks vallaline mees ütles mulle kunagi vastuvõtul, et tema loobki suhteid vaid abielunaistega, hea ja turvaline, aga nüüd on üks talle teatanud, et ei suuda ilma temata elada ja tahab lahutada. Mehe silmis oli hirm, naine rikkus tema mängureegleid. See mees seletas mulle lihtsalt ja loogiliselt, et miks peaks üks vallaline mees hakkama jahtima pereinimest? Kas siis naised ei mõtle sellele? See on ju kindel variant, et siit ei tule midagi tõsist. Tema pakub naisele head seksi, aga pärast läheme kumbki oma koju, oma elu juurde. Miks naised ei saa aru, et sellisel puhul ei otsita keerulist olukorda-tulen teie vahele, tahan seda sinu lahutusejama ja kaasnevat pagasit! Ei!
Aga armunud naine mõtleb teisiti. Loodab.
Nii palju keerulisi ja valusaid olukordi.
Jah, on olemas mehi ja neid on palju, kes seetõttu valivadki välja abielunaised, et nendega ei kaasne kohustusi. Sa ei pea viima teada teatrisse, kinno, avalikku kohta. Isegi restorani mitte, sest siis on oht vahele jääda. Viid salapessa ja pakud seksi, see on su ainuke “kohustus” ja siis elad mõnusalt enda elu. Osad mehed lihtsalt ei soovi veel püsisuhet, ei ole selleks valmis või ei tahagi kellegagi püsivalt koos olla. Ei saa seda kellelegi pahaks panna.
Sellise mehega suhtesse minnes on see ju abielunaise enda valik saada haiget.
Suhtes naised, kes te kõrvale vaatate, arvestage sellega. Ärge looge illusioone, nende purunemine teeb väga haiget. Näen neid pisaraid pidevalt.
Ja minu soovitus: uus suhe tasub luua ikka alles siis kui vana korralikult lõpetatud.

Selget pead soovides
Kirsti