Kingitus NEITSIDELE! Juuni / raamatust TAROSKOOP 2022
Juunis saad sa puhata, eks sa oled selle ka välja teeninud. Samas ei ole sa üldse väsinud, ikka kipud kedagi aitama ja samas pakutakse sulle kas mõni projekt või muu rahateenimise võimalus, no muidugi tormad sa pea ees kohe ka toimetama.
Sa tahad sel kuul kõike paremaks teha ja hoolitsed ka enda heaolu eest.
Võimalik, et ostad uue auto.
Mille eest hoiatan, sul on ees kas mõnus vestlus sõbranna või sõbraga, või siis on sul mingi tööpakkumine, sa kipud minema kellegagi tülli. Just selle vestluse käigus, seega kontrolli end.
Juuni on kuu kus sa ei vaja omaette olemist, oled pigem avatud suhtleja, aga sa soovid olla ikkagi turvalises keskkonnas, võõraid inimesi sa enda ümber näha ei taha, ikka omad.
Kui sul on lapsed, siis saad sel kuul rõõmustada nende saavutuste üle, on need siis head hinded, kooli lõpetamine või lasteaia lõpupidu, sina saad uhkust tunda.
Samas oled sa ka ise sel kuul särav ja lõbus kaaslane, no kui see tülliminek välja jätta, suudad ka halva mängu juures head nägu teha ja sa suudad isegi mõista teisi inimesi. Kipud praegu ka inimestest läbi nägema, ega sind petta ei saa.
Kuu teine pool on huvitav ja voolav, loed palju, õpid midagi enda jaoks juurde ja võimalik, et astud kooligi. Kui seda teed, siis lähed õppima midagi, millest kunagi unistasid, aga miskipärast jäi see samm sul tegemata. Minevik tuleb tagasi.
Samuti kohtud kuu lõpus kellegagi minevikust, kel on su nõu või abi vaja, õnneks oled sa heas tujus ja abivalmis!